Autor Wątek: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)  (Read 23901 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 04, 2013, 22:37:46 pm »
Przykro to mówić, ale Shak ma nas po prostu gdzieś. To co ma, zawdzięcza fanom, a zero jakiegoś zainteresowania. Raz na ruski rok coś napisze, odpisze jakiemuś fanowi i tyle z jej strony. Niektórzy na prawdę potrafią mieć dobry kontakt z fanami, nie będę wymieniała przykładów, bo nie o to chodzi, choć znam sporo takich muzyków. Niektórzy naprawdę pokazują, że zależy im na fanach, a niektórzy tylko od czasu do czasu powiedzą "kocham was", żeby dobrze wypaść.

Nawet sobie nie wyobrażacie ile we mnie się zebrało tych pretensji do Shak  notgood
Oj we mnie też. Kiedyś na to za bardzo uwagi nie zwracałam, tłumaczyłam to sobie w sposób, że jest bardziej skryta i nie tak otwarta na kontakt z ludźmi. Byłam chyba zbyt zapatrzona w nią. Teraz już mi przeszło, bardziej zainteresowałam się muzyką, rożnymi jej frontami i serio w porównaniu do większości muzyków, których znam, Shak ma fanów tam, gdzie słońce nie dochodzi.


Ale może przenieśmy się z tymi rozmowami do innego tematu, bo tutaj już częściowo spam się robi  ;) Proponuję tutaj, bo to wątek dość o obszernej tematyce http://shakira.org.pl/forum/index.php?topic=405.msg25155#new
« Last Edit: Lipiec 04, 2013, 22:44:35 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 04, 2013, 22:44:38 pm »
A wiecie, że dla mnie to jest coraz bardziej obojętne? Na początku było mi przykro, ale teraz już zaczęłam to olewać. Przynajmniej Bruno ma dobry kontakt z fanami. Uwielbiam akcję #AskTheDragon, kiedy odpowiada na pytania ^^
Pocieszyć Was? Spójrzcie na twitter Beyonce. Jej fani wciąż mają nadzieję, że kiedykolwiek tam coś napisze XD Ale co rusz to mają pełno fotek na oficjalnym tumblr. Można się przyzwyczaić.
Shak już może mieć trochę dość tych wrzeszczących dzikusów, ma w końcu 36 lat. Teraz bardziej cieszy ją pewnie przebywanie z rodziną...

nawet ja nie wiedziałam, że tak się nazywa nasz fandom. XD
Czy my w ogóle mamy fandom? oxd Bo mi się wydaje, że po prostu się tak nazwaliśmy, żeby nie czuć się gorszymi...  tytakserio

edit.
Ah, zapomniałam dodać, że Beyonce przynajmniej powiedziała coś o akcji i zeszła spontanicznie do fanów. Ale ok...  ;-/
« Last Edit: Lipiec 04, 2013, 22:48:52 pm wysłana przez Michelle »

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 04, 2013, 22:57:40 pm »
Michelle, tak. #ShakiFans to nasz fandom, raz jak Shak pisała na tt o The Voice to poprosiła nas - ShakiFans - o głosy dla kogoś tam. ;D


Offline Loba

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 04, 2013, 23:06:45 pm »
Ja teledysk do Rabiosy widziałam może ze cztery razy. Nie więcej. Gdy obejrzałam go po premierze jedyne co czułam to niesmak i ta myśl "to naprawdę Shakira?". Oglądając go miałam wrażenie jakby Shakira chciała pokazać, że wcale nie jest "stara" i, że ona też może. No i po części wmieszałam w to też Pique. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 04, 2013, 23:22:29 pm »
To ja teraz napiszę coś o Shak. Jej piosenkę słuchałam ostatnio może ze 3 tygodnie temu - słuchanie jednych i tych samych piosenek na dłuższą metę nie jest fajne... Rozumiem zaszła w ciąże i przełożyła premierę płyty na jesień tego roku - ok, teledysk do singla nagrany teraz czekać aż urodzi i będzie mogła promować płytę a tu buuum! - w kwietniu usłyszymy nową muzykę - świetnie pomyślałam, nareszcie coś nowego lecz tu już kwiecień mija piosenki nie ma. W końcu podają, że premiera płyty NA PEWNO nie odbędzie się w tym roku - to już mi nieco bardziej podniosło ciśnienie. Informacja, że Shakira nagrywa płytę od początku - ugh, cały rok zmarnowany... czy ja wgl usłyszę piosenki nagrywane W POLSCE? Czy usłyszę Truth or Dare? Nie mam pewności. Czy jakikolwiek singiel zostanie wydany w tym roku? Czy ona w ogóle wyda płytę? I teraz czuję do Shakiry okropny żal ze względu jak nas traktuje - chodzi o muzykę i kontakt z nami. Jestem na nią wściekła. Od 2010 roku żadnej muzycznej nowości prócz tego nieszczęsnego urywka Truth or Dare? Serio Shakira? Możecie hejtować ;)


Michelle

  • Gość
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 04, 2013, 23:33:32 pm »
Zgodzę się z Tobą Mizey. Ale jednocześnie dlaczego mamy jej teraz odbierać przyjemność z przebywania z rodziną? Nowa płyta = promocja, ciągle wyjazdy. Może Milan mógłby z nią jeździć, ale Pique?
Dajmy jej trochę czasu i miejmy nadzieję, że nas nie zawiedzie nową płytą... ;)

P.S. Tylko nie wiem po co ona w kolejnym sezonie The Voice...  mysli

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 04, 2013, 23:36:52 pm »
Ale jak zacznie się nowy sezon to Pique będzie zajęty wyjazdami na mecze więc to jedno i to samo...
Też się zastanawiałam po co byłą w tym sezonie, przecież spokojnie mogła ukończyć płytę teraz zajmowałaby się rodziną a przyszłaby na 6 sezon The Voice - promowałaby wtedy płytę i każdy byłby zadowolony


Michelle

  • Gość
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 04, 2013, 23:40:52 pm »
Tylko, że teraz Kryśka odeszła na ten sezon.
Nie wiem, Shakiry nie zrozumiemy :/

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 04, 2013, 23:43:17 pm »
Ja też bardzo mało razy widziałam ten teledysk. Na palcach jednej ręki dałoby radę zliczyć. I mam podobne podejście na temat tego klipu co Loba.

A jeżeli już tak wymieniamy wykonawców, którzy mają dobry kontakt z fanami, to dla mnie w tej kwestii wzorem jest Paramore. Oni to w ogóle nawiązują kontakt z ludźmi, z fanami na każdym możliwym wariancie. Darmowe spotkania z fanami, fanclub... swoją drogą to dopiero jest bajer. Rejestrujesz się za darmo, a oni ci przysyłają koszulkę, jakieś tam duperele typu kuferek z logiem zespołu, kartę członkostwa. No i masz zniżki na niektóre produkty ze sklepu zespołu, możesz wcześniej kupować bilety na koncerty i płyty przed premierą. No i bardzo często piszą do fanów na różnych portalach społecznościowych, zwłaszcza Hayley. Jak ta już coś napisze, to o matko XD List do fanów na 50 stron i czytaj to człowieku sto lat XD Ale kocham ich właśnie za to. Pięknie też mówią o fanach w wywiadach. Nieraz idzie się normalnie poryczeć jak się to czyta. I często wyłażą do ludzi przed koncertami rozdać parę autografów czy normalnie pogadać z tymi, co przyszli ich zobaczyć na żywo. Świetni są pod tym względem, z resztą nie tylko pod tym.

To ja teraz napiszę coś o Shak. Jej piosenkę słuchałam ostatnio może ze 3 tygodnie temu - słuchanie jednych i tych samych piosenek na dłuższą metę nie jest fajne...
Jak mam być szczera, to dawno nie włączałam żadnej jej płyty, żadnej piosenki. Od czasu do czasu włączę Inevitable z Unplugged, bo lubię to wykonanie. Od jakiegoś już czasu mam przerwę od słuchania jej piosenek i szczerze jakoś mnie nie ciągnie. Może to się zmieni, kiedy wyda nową płytę. Ale nie sądzę, jeżeli ma być aktualne to, co zapowiedzieli wcześniej. Że ma być to electro-pop.

Rozumiem zaszła w ciąże i przełożyła premierę płyty na jesień tego roku - ok, teledysk do singla nagrany teraz czekać aż urodzi i będzie mogła promować płytę a tu buuum! - w kwietniu usłyszymy nową muzykę - świetnie pomyślałam, nareszcie coś nowego lecz tu już kwiecień mija piosenki nie ma. W końcu podają, że premiera płyty NA PEWNO nie odbędzie się w tym roku - to już mi nieco bardziej podniosło ciśnienie. Informacja, że Shakira nagrywa płytę od początku - ugh, cały rok zmarnowany...
Dokładnie. To nie było miłe, niezłe nerwy mnie wtedy brały. Tyle cyrku i tyle gadania o tym Turth Or Dare, czy jak to się tam pisze, i w końcu nic nie mamy. Wiem, że muzyki się nie robi ot tak, w sumie nie mam o to jakichś wątów do niej, bo to ciężka praca. Chce się nacieszyć rodziną i macierzyństwem, ale ta informacja, że zaczyna od początku jest dobijająca. Przynajmniej daliby coś, co stworzyła wcześniej. Co im szkodzi, skoro nagrywa od początku. Ale co tam, niech sobie fani czekają.
I tu nie ma co hejtować, bo to cała prawda.

A co do The Voice, to sprawa prosta. Kasa i jeszcze raz kasa. Jurorzy zarabiają ogromną kasę za każdy odcinek. Hah, no to skoro ma być w 6 sezonie w TV to nie sądzę, żeby była zajęta promocją płyty. Pewnie poczekamy sobie jeszcze kilka latek na choć jedną nową piosenkę  :) x.x
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 04, 2013, 23:48:57 pm »
Kurde, uff. Westchnęłam z ulga, gdy przeczytałam wasze posty. Już mi się wydawało, że nie zasługuję na miano fanki Shakiry, że nie powinnam się tak nazywać, bo przez jakiś miesiąc prawie w ogóle jej nie słuchałam, a co gorsze - omijałam piosenki, które wpadły mi w playlistę. Byłam tym zaniepokojona, ale musiałam pójść na taki odwyk, bo kiedy czeka się tak w kółko na coś nowego to można oszaleć. 30 sekundowy kawałek nowej piosenki mi nie wystarcza. Po prostu, na miesiąc Shakira mi się znudziła. Obawiam się, że niedługo znów mi się znudzi, bo ile można czekać? Ja się nastawiałam, że płyta wyjdzie zaraz po porodzie, bo takie były pogłoski, a potem ją przekładano i tak cały czas... Trudno się tym nie zmęczyć. Może wydać jakieś She Wolf czy Rabiosę, ale niech coś wyda, bo umrę 'z nudów'. :<


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 04, 2013, 23:58:36 pm »
Z tym, że ma słaby kontakt "online" z fanami to macie rację ale wiecie co ona prywatnie jest na prawdę kochana dla swoich fanów na prawdę. Niektórzy mają gorzej np Beyonce lub Britney - on3 w ogóle się nie spoufalają ze swoimi fanami. A na poprzedniej trasie może i nie było darmowego Meet & Greet tak jak u Lady Gagi ale była dwukrotna możliwośc zatańczenia z nią na scenie przy piosenkach Whenever Wherever i Waka Waka. Do tego rzucała swoim fanom róże. Gdy się ją spotka prawie zawsze zatrzymuje się na zdjęcie, rozdaje autografy jest uśmiechnięta i kochana. Rozumiem wasze rozżalenie i zawsze wtedy patrzy się na złe strony które oczywiście, że są ale popatrzcie też na to z drugiej strony...
I ja doceniam to, że wrzuca prywatne zdjęcie lepsze to niż nic byśmy nie wiedzieli co u niej . A kiedyś tweetowała z fanami więc może kiedyś znowu zacznie. A to, że teraz mniej słuchamy Shakiry to chyba normalne? Ile można tego samego słuchac XD dlatego nie jestem fanką tylko jednej osoby i na winampie mam 45767887908984537869 piosenek i cały czas uzupełniam więc zawsze mam czego słuchac w okresach między shakirowymi erami  o3

gdyby nie ciąża to już byśmy mieli nową płytę, bo premiera singla miała byc latem rok temu a na festiwalu I Heart Radio miała zaprezentowac nowe piosenki. No ale zaszła w ciążę i nic z tym nie zrobimy tylko cieszmy się, że spełniła swoje macierzyńskie marzenie. Płytę wyda prędzej czy później a w tym czasie słuchajmy innych rzeczy i tyle  owii
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 05, 2013, 00:49:14 am »
Tak, po części zgadzam się z Tobą, wiem, że ona jest dobrą, miłą osobą. Dużo robi dla ludzi i wgl. Ale jak już się skupiłam na tych złych stronach i wylałam to wszystko, co myślę to tak jakoś... Fakt, dużo jest zdjęć z fanami, którzy spotkają ją gdzieś tam i zrobią zdjęcie. Też musi się skupiać na życiu prywatnym, jest matką więc wiadomo, że płyty nie wyda od razu. Pamiętam, że kiedyś też była dyskusja na ten temat. A to, że jej kariera może się opóźniać było od razu do przewidzenia. Całego życia też fanom nie można poświęcić. Mimo to od jakiegoś już czasu wydaje mi się, że ona nie jest już taka jak kiedyś. W sensie, że więcej robi dla kasy i rozgłosu. Te całe The Voice, cyrki z potwierdzeniem ciąży, to jak wkręciła, że wystąpi na jakimś tam festiwalu czy gdzie to było, nie pamiętam. A co do czego to nie wystąpiła, a publikowane były zdjęcia tancerek z prób. Dość często nas wystawiała. Zapowiadała jakieś występy, kilka dni przed je odwoływała. To nie było fajne  ;-/ Wnerwiła mnie tym swoim występkiem, jak na trasie skróciła koncert bo miała randkę z Pique  ohdude bitczpliz No żenada. Wystawiła tych wszystkich ludzi, którzy zapłacili za to, aby posłuchać i zobaczyć ją na żywo. Ale nie, bo ona ma randkę ze swoim piłkarzem. Albo jak była w Polsce na Euro i ludzie czekali pod hotelem to nawet na chwilę do nich nie wyszła. A nie możliwe jest, żeby przez cały ten czas nie było jej w hotelu. Korona z głowy by jej nie spadła, jakby choć na 5 minut wyszła i dała kilka autografów. Może mnie za to zjedziecie, ale wydaje mi się, że związek z Pique źle na nią działa. Chce się na siłę "odmłodzić". I ten teledysk do "Rabiosy"... To są moje własne spostrzeżenia na ten temat, nie musicie się z nimi wcale zgadzać. Dobra, kończę te wywody, bo jeszcze nastawię się bardziej przeciwko niej.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 05, 2013, 01:41:04 am »
Czuję się jakby Inevitable siedziała w mojej głowie. Napisałaś dokładnie to co ja również czuję. Lubię Pique i Shak razem ale również mam wrażenie, że odkąd z nim jest, strasznie się zmieniła. Trochę wstyd mi to przyznawać bo trochę wychodzę w tym momencie na egoistkę bo nie patrzę na jej szczęście, tylko na to, że mi coś przeszkadza, ale po prostu wydaje mi się, że odkąd są razem, Shakira ma wszystko gdzieś. Przepraszam, że to powiem ale mam wrażenie jakby nic poza Pique już ją nie obchodziło.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 05, 2013, 01:53:16 am »
O, no widzisz. Miło, że ktoś myśli podobnie. Jest zakochana i dobrze, ale niektóre te jej akcje naprawdę denerwowały.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 05, 2013, 10:44:48 am »
Przeczytałem wasze wypowiedzi i muszę stwierdzić, że macie rację. Shak nas zaniedbuje itd., ale ja mimo wszystko jestem wyrozumiały, bo ona jakieś pół roku urodziła dziecko, więc niech się nim nacieszy xD

O płycie to już się nie będę wypowiadał, bo tylko kiedy o tym pomyślę to się denerwuję.
(już kiedyś mówiłem, że wyda płytę na swoją 40. pt. "HOT 40")  oswt
A co do The Voice to rozumiem, że jest w jakimś stopniu promocja jej osoby w USA, ale już 6. sezon mogłaby sobie darować  ogvup