Autor Wątek: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)  (Read 23791 times)

Offline Aga

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 14, 2013, 16:57:34 pm »
Nigdzie nie znalazłam jakiś szerszych informacji o illuminati. Ile to już istnieje?
Tak w ogóle, przecież chyba każdy normalny, wierzący człowiek nie zmieni swoich poglądów, bo jego idol zaśpiewał o szatanie. Ciekawa jestem skąd pomysł na taką "akcję". Niby co szataniści zyskają tym, że przekonają innych do wierzenia w diabły, hym?
A jeśli chodzi o np. to: http://img593.imageshack.us/img593/5412/beyonce666eyesign.jpg  to nie sądze, żeby ktoś pokapował się, że tu chodzi o szatana. Dużo gwiazd ma takie różne "gesty" w swoich teledyskach. Dla mnie to normalne.
Co do tych teledysków, to na prawdę przeraził mnie duet Will.iam'a z Bieberem i piosenka Jay-Z :o Przesada, ale ja uważam, że nikt normalny w te Illuminati nie uwierzy :)

elMarco

  • Gość
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 14, 2013, 17:01:30 pm »
Nie wiem co mają jednorożce do organizacji która istnieje.

Już prosiłem, więc poproszę jeszcze raz. Mógłby mi ktoś znaleźć potwierdzenie, że iluminaci, lub jak kto woli masoneria - nie istnieje?

Poza tym, największa grupa / organizacja hakerska, tzw. Anonimowi (ang. Anonymous) swoje działania kieruje głównie przeciwko iluminatom. Nie sądzę, że ludzie, którzy włamali się na serwery Mastercard, Play Station Network, CIA, a także wykradli informację projektu ACTA, nie wiedzą z kim mają do czynienia. Oto ich "hymn":

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/RZB22Z7dNJM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 14, 2013, 17:09:04 pm »
bez komentarza ................

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 14, 2013, 17:14:55 pm »
Marku, a czy nie pomyślałeś, że całym motywem przewodnim illuminati jest właśnie to abyś w to uwierzył? Moim zdaniem właśnie w taki sposób możesz się odwrócić od Boga a co najgorsze zwariować bo zaraz wszystko się z tym kojarzy. Będziesz spał przy zapalonym świetle żeby cię diabeł nie złapał? Będziesz się bał wszystkiego i wszystkich bo będziesz wszędzie widział ukryte znaki, wszędzie będziesz się ich doszukiwał - zwariujesz. Błagam daj sobie spokój bo nie dość, że w to wierzysz to straszysz tym innych a niektórzy na prawdę mogą wziąć to na poważnie.


Offline Loba

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 14, 2013, 17:22:07 pm »
Marku, a czy nie pomyślałeś, że całym motywem przewodnim illuminati jest właśnie to abyś w to uwierzył? Moim zdaniem właśnie w taki sposób możesz się odwrócić od Boga a co najgorsze zwariować bo zaraz wszystko się z tym kojarzy. Będziesz spał przy zapalonym świetle żeby cię diabeł nie złapał? Będziesz się bał wszystkiego i wszystkich bo będziesz wszędzie widział ukryte znaki, wszędzie będziesz się ich doszukiwał - zwariujesz. Błagam daj sobie spokój bo nie dość, że w to wierzysz to straszysz tym innych a niektórzy na prawdę mogą wziąć to na poważnie.
Dokładnie!
Dlatego napisałam, że jak zacznę w to wierzyć to skończę w białym pokoju bez okien. Przecież jak człowiek w to uwierzy to zwariuje bo wszędzie się będzie widział ukryte znaki. I to ma właśnie taki cel.
saving people, hunting things, the family business.


elMarco

  • Gość
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 14, 2013, 17:30:52 pm »
Jaki cel.

Ich zadaniem jest upozorowanie, ze to wszystko nie jest prawda. Tzn. bawcie sie i nasladujcie swych idoli.
Tego przykladem sa chocby te cale fandomy. Bjeber, One Dajrekszyn, Lady gaga. W ten sposob to mozna zwariowac.

Btw. jak ja mam zwariowac, skoro wierze w Boga?

Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 14, 2013, 18:05:01 pm »
To, że wierzysz w Boga to jedno, a że wszędzie widzisz szatana to drugie. I może byśmy się przenieśli z tym tematem do wątku o religii i Bogu?
  

Offline Aga

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 14, 2013, 18:08:36 pm »
Zgadzam się i z Mizey, i z Markiem. To, że ktoś w to wierzy, nie znaczy od razu, że zwariuje. Chyba każdy ma jakieś obowiązki, a nie dopatrywanie się tych, czy innych znaków.:P

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 14, 2013, 18:26:22 pm »
Trochę się przeraziłam, bo wątki z szatanem ogólnie nie są dla mnie, ale to dla mnie trochę dziwne. Z jednej strony jakiś sens w tym jest, ale na pewno nie taki, że gwiazdy zaprzedają swoje dusze. Ale skoro cos takiego działa, to chyba słabo, bo ja nadal wierzę w Boga i nie czuję żeby ktoś m iw jakiś sposób otwierał trzecie oko. Jestem ciekawa czy Paramore tez maczają w tym palce ^^ 
 

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 14, 2013, 18:40:10 pm »
Jestem ciekawa czy Paramore tez maczają w tym palce ^^ 
Paramore? Nie, raczej nie. Wielokrotnie podkreślali jak Bóg dla nich jest ważny, członkowie zespołu chodzili do katolickich szkół. Mają kilka piosenek skierowanych do Boga. Najpiękniejsza to moim zdaniem "My Heart". Święci nie są, wiadomo, ale nie słyszałam jeszcze aby coś odwalali takiego, aby w ich teledyskach były znaki szatana... A trochę czasu już się nimi interesują. A tak w ogóle to czemu akurat oni Ci przyszli do głowy? XD

A co do tematu, to sama nie wiem... Świat już zwariował do tego stopnia, że w sumie już chyba nic by mnie nie zdziwiło. To, że np. Black Metal jest poświęcony szatanowi, nie znaczy, że zespoły black melatowe nakłaniają innych do porzucenia wiary. A gwiazdy, o których była tutaj mowa, mogły też nie wiedzieć, że pokazują jakieś szatańskie znaki. Jest tyle gestów, tyle pomysłów, że naprawdę jakbyśmy szli tym tokiem, to chyba prawie wszędzie byśmy się doszukali szatana. Muszę to jeszcze przemyśleć, żeby napisać coś bardziej sensownego, obejrzeć filmiki, które dał elMarco. Póki co obejrzałam tylko jeden, Azealia Banks - Yung Rapunxel, i serio mnie przeraził...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 14, 2013, 19:08:05 pm »
W zasadzie nie ma po co kogoś krytykować, każdy wierzy w to, w co che wierzyć. Ja wierzę w istnienie rzeczy i zjawisk potwierdzonych naukowo, co nie znaczy, że jestem zamknięta na coś innego. Jednak ta teoria do mnie nie przemawia w ogóle. Jak byłam młodsza to często gapiłam się na Vivę, MTV, itp. ale to w ogóle nie zmieniło mojego podejścia do wiary. I w dalszym ciągu to na mnie nie działa.. Fakt, może są tam jakieś ukryte symbole, itp. ale nie wiem jakim cudem miałyby one wywrzeć na mnie jakiś wpływ..

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 14, 2013, 19:50:31 pm »
Paramore? Nie, raczej nie. Wielokrotnie podkreślali jak Bóg dla nich jest ważny, członkowie zespołu chodzili do katolickich szkół. Mają kilka piosenek skierowanych do Boga. Najpiękniejsza to moim zdaniem "My Heart". Święci nie są, wiadomo, ale nie słyszałam jeszcze aby coś odwalali takiego, aby w ich teledyskach były znaki szatana... A trochę czasu już się nimi interesują. A tak w ogóle to czemu akurat oni Ci przyszli do głowy? XD

A co do tematu, to sama nie wiem... Świat już zwariował do tego stopnia, że w sumie już chyba nic by mnie nie zdziwiło. To, że np. Black Metal jest poświęcony szatanowi, nie znaczy, że zespoły black melatowe nakłaniają innych do porzucenia wiary. A gwiazdy, o których była tutaj mowa, mogły też nie wiedzieć, że pokazują jakieś szatańskie znaki. Jest tyle gestów, tyle pomysłów, że naprawdę jakbyśmy szli tym tokiem, to chyba prawie wszędzie byśmy się doszukali szatana. Muszę to jeszcze przemyśleć, żeby napisać coś bardziej sensownego, obejrzeć filmiki, które dał elMarco. Póki co obejrzałam tylko jeden, Azealia Banks - Yung Rapunxel, i serio mnie przeraził...
to był taki żarcik, właśnie dlatego, że tak bardzo wierzą w Boga. KOCHAM ICH od 2007 roku i ta miłość ani razu nie zmalała <3
 

elMarco

  • Gość
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 14, 2013, 20:20:16 pm »
No wiecie, jeśli obejrzycie taki filmik, to nie staniecie się od razu jakimiś potworami. Jest jednak wiele osób, które takim czymś się zachwycają. I to niekiedy ostro. Wystarczy popatrzeć na taki Twitter.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 14, 2013, 20:33:18 pm »
to był taki żarcik, właśnie dlatego, że tak bardzo wierzą w Boga. KOCHAM ICH od 2007 roku i ta miłość ani razu nie zmalała <3
Haha, no to tak jak ja. Tylko że ja znam ich trochę krócej. Dopiero trzy lata. Ale odkąd poznałam, nie mogę się od nich oderwać. A jesteś może na paramore.pl?


Nie rozumiem jak można zachwycać się czymś takim... Jakby w sektach było coś dobrego...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 14, 2013, 20:42:54 pm »
Haha, no to tak jak ja. Tylko że ja znam ich trochę krócej. Dopiero trzy lata. Ale odkąd poznałam, nie mogę się od nich oderwać. A jesteś może na paramore.pl?


Nie rozumiem jak można zachwycać się czymś takim... Jakby w sektach było coś dobrego...
na paramore.pl sponge_bob to ja :D
Te sekty tylko kase wyciagają - czytałam kiedys wywiad z babką, która scjentologów opuściła (przyłączyła sie do nich tylko ze względu na córkę, bo powiedziała jej, że jeśli tego nie zrobi to się od niej odetnie) i ona powiedziała, że oni łoją taka kasę na tych głupkach co w to wierzą, że szok - ludzie potrafią swoje domy sprzedać i spać pod mostem, żeby tylko osiagnąc jakis tam wyższy stopien uduchowienia czy czegoś. Naiwność ludzka nie zna granic - i w tym przyadku na bank jest podobnie