Autor Wątek: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)  (Read 23796 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 31, 2013, 01:11:08 am »
Haha okej  maad Jak Gwen ładnie wygląda w tym teledysku. Fajne, wydaje mi się, że słyszałam tą piosenkę. Takie jakieś znajome dźwięki. Hahah, chyba gdyby nie to, że podałaś mi tutaj te piosenki, w końcu nigdy bym się nie zabrała za przesłuchanie. Zawsze to lepiej jak ktoś poleci, bo tak to nie wiadomo od czego zacząć :D. Jak szukam jakichś nowych piosenek zespołów, których nie dawno poznałam to przeważnie z lasta biorę te, co są niby jako najpopularniejsze XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 31, 2013, 01:13:58 am »
Ja też nigdy nie mogę się zabrac za słuchanie nawet jak wiem, że mi się to spodoba. mam już tak zapchany dysk, że nie mogę już zbyt ściągac nawet Xd musze trochę pousuwac, bo trochę mi się gust zmienił i niektórych już totalnie rzeczy nie słucham

Ona jest mega ładna i cały czas tak samo wygląda. A te niektóre piosenki to na pewno znasz bo są mega znane XD

Fajnie, że podczas gdy Shakira zamula my tu sobie możemy nowych wykonawców podsyłac :D
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 31, 2013, 01:25:37 am »

Fajnie, że podczas gdy Shakira zamula my tu sobie możemy nowych wykonawców podsyłac :D
No  maad Przynajmniej nudno nie jest. Fajnie by było, jakby jeszcze inni się włączyli  :D

To tak jak Joan Jett. Ona też ciągle tak samo wygląda. To je moja żona XD Ja już w sumie usunęłam to, czego nie słucham i wiem, że mi się nie zachce znowu. Miejsca na dysku mam jeszcze dużo, to tam mogę pobierać. Ostatnio mi się jeszcze przypomniało o The Cranberries. Będę musiała kiedy znowu przesłuchać ich płytę.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 31, 2013, 09:56:20 am »
Ja mam mało przez koncerty Shakiry, bo mam prawie wszystkie na dysku XDD Ale niedługo kupie płyty DVD i je zgram w końcu to będę miała dużoooo wolnego miejsca  owii
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 31, 2013, 10:13:39 am »
Hayley ma śliczny głos. olove Może sobie posłucham więcej ich piosenek jak będę miała czas, bo znam tylko tą piosenkę i tą 'Airplanes'. Btw. tą piosenkę usłyszałam w radio w sklepie i kurde tak mi się sposobała, że kazałam koleżance sprawdzić co to jest. XD

Ja słucham tylko popowych gwiazd, a za to lubię coś mocniejszego, ale tylko AC/DC.  XD


Offline Katherine

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 31, 2013, 10:58:10 am »
Asia, przypomniały mi się dawne czasy  jak ta piosenka No Doubt - Don't Speak często leciała w radio  onchn i strasznie mi się podobała.. nie wiedziałam, że to Gwen śpiewa ohuhu

Ja ogólnie słucham piosenek wielu wykonawców i często podoba mi się tylko jedna/dwie piosenki danego zespołu ale mam masę muzyki na dysku.. nie narzekam

Ale przydałoby się coś nowego od Shak.. ostatnio mam fazę na koncerty Shak z Rock in Rio, zwłaszcza ten z 2008 roku.. uwielbiam

Ja też już od wieku próbuję sobie nagrać koncerty Shak na dvd ale nigdy mi się nie chce  8D

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 31, 2013, 12:42:37 pm »
In Still into you acoustic dziękuję ci za ten link to jest super!

co do No doubt to słucham (oczywiście nie znam wszystkich ich utworów) i mam kilka piosenek, które lubię np. Just a Girl, Don't Speak, Hey Baby, Underneath It All oraz z nowej płyty to tylko te 3 single, które wyszły lubię Settle Down, Push and Shove i Looking Hot.
(są jeszcze inne ze starszych płyt, ale nie pamiętam tytułów, bo dawno nie słuchałem)

lubię jeszcze niektóre piosenki Gwen Stefani z kariery solowej, ale to juz takie bardziej popowe piosenki xD

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 31, 2013, 12:52:05 pm »
ja z the xx mam fazę na to

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/0wJuhg7p7Hw?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Pamiętam, że na jakimś filmiku reklamującego Euro 2012 byłą to piosenka i całe wakacje tego słuchałam :D

P.S. Jeżeli mogę Wam polecić nowe fajne piosenki electro to polecam całą sobą to:


no i    

Muzyka electro wcale nie jest taka zła, niektóre piosenki są na prawdę fajne, mało tego lecą w radiu i nam się podobają. Wszystko zależy jakie lubicie brzmienia, ja lubię te takie mocniejsze, festiwalowe jak z Tomorrowland czy Ultra Music Festival  ale czasem lubię się rozpłynąć przy spokojniejszych bardziej radiowych kawałkach ;)
« Last Edit: Lipiec 31, 2013, 13:03:10 pm wysłana przez Mizey »


Michelle

  • Gość
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 31, 2013, 15:32:28 pm »
co do No doubt to słucham (oczywiście nie znam wszystkich ich utworów) i mam kilka piosenek, które lubię np. Just a Girl, Don't Speak, Hey Baby, Underneath It All oraz z nowej płyty to tylko te 3 single, które wyszły lubię Settle Down, Push and Shove i Looking Hot.
Mam tak samo ^^ Lubię album Icon, a z nowego albumu tylko te trzy mi się podobają, haha maad

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 31, 2013, 15:37:05 pm »
Mizey, ja uwielbiam Dj Antoine. Znam raptem 5 piosenek może, kiedyś męczyłam cały czas Come baby, come. ;)


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 31, 2013, 17:23:37 pm »
Hayley ma śliczny głos. olove
Pewnie, że ma śliczny onchn Ja kocham jej głos. Posłuchaj sobie "All I Wanted". Tam to dopiero co ona robi ze swoim głosem  olove

Ja ogólnie słucham piosenek wielu wykonawców i często podoba mi się tylko jedna/dwie piosenki danego zespołu ale mam masę muzyki na dysku.. nie narzekam

Ale przydałoby się coś nowego od Shak.. ostatnio mam fazę na koncerty Shak z Rock in Rio, zwłaszcza ten z 2008 roku.. uwielbiam
No ja też nie narzekam. Dużo mam tego wszystkiego, ostatnio poukładałam wszystko w foldery, oddzielnie każdego wykonawcę. Bo tak to miała syf, wszystko na "kupie" XD Od Shak przydałoby się coś nowego, mam nadzieję, że w przeciąg roku dostaniemy już jakąś nową płytę. A koncert Shak z Rock In Rio zawsze są świetne. Ja uwielbiam ten z Lisbony z 2010. A ten z 2008 mam na dysku i nigdy nie mogę się zabrać, żeby go do końca obejrzeć XD

I dzięki Asia, za te wszystkie piosenki No Doubt. Zaraz sobie ściągnę  maad Ściągnę zaraz jakieś albumy to będę mogła się bardziej o nich rozpisać  :D

Mizey, electro mi się zawsze takie wakacyjne wydaje. Jak słucham jakiejś piosenki, teraz tej co dałaś, to zaraz mam przed oczami plażę i w ogóle takie klimaty   ;))

A co do Paramore to, Sordomuda, Fiom i Landrón, jak Wam się podoba Still Into You akustycznie to ja mogę Wam dać więcej jakichś ich piosenek w takiej wersji. Bo im to na prawdę dobrze wychodzi. Była taka "sklejka" chyba trzech ich piosenek akustycznie w MTV, poszukam to dam tutaj  :D Albo obejrzyjcie sobie MTV Unplugged, szczerze polecam :3

EDIT:
Tu macie tą "sklejkę" XD

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/I6i5X74Utpg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpień 01, 2013, 10:54:14 am »
Super dzięki przesłucham sobie , wczoraj cały dzień Still Into You słuchałam  owii
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpień 01, 2013, 11:14:07 am »
wczoraj cały dzień Still Into You słuchałam  owii

To tak jak ja :D We wtorek jechałam z tatą i leciała ta piosenka w RMF FM i mi się strasznie spodobała <3 Ogólnie nie słucham radia dlatego tak późno się o niej dowiedziałam :(


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #238 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:14:29 pm »
Ogólnie nie słucham radia dlatego tak późno się o niej dowiedziałam :(
Lepiej późno niż wcale ;))


Mi się Still Into You najbardziej w wersji na żywo podoba i właśnie akustycznie. Na Impakcie to nie ma co mówić, jak to grali to był jeden z najbardziej skocznych momentów koncertu. Fajna piosenka, ogólnie nie wiem czemu się ludzie jej czepiają. W sensie fani Paramore. Większości się nie podoba z tego co zauważyłam. Ogólnie więcej napiszę w wątku o Paramore, bo tutaj nie chcę nimi zaśmiecać XD
« Last Edit: Sierpień 01, 2013, 17:56:09 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #239 dnia: Sierpień 01, 2013, 20:56:49 pm »
Pamiętacie jak kiedyś rano na różnych programach np. na polsacie leciały takie programy muzyczne? Wtedy tam pierwszy raz zobaczyłam Shakirę i Whenever Wherever :D