Autor Wątek: Rihanna  (Read 16269 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 30, 2012, 17:14:32 pm »
Nie ma chyba drugiej takiej gwiazdy, która w tak krótkim czasie tak by się zeszmaciła. Jej piosenki na początku kariery jeszcze nadawały się do słuchania, a teraz? Rihanna obecnie jest przykładem czystej komercji. Płyty wydaje rok po roku, które nagrywane są tylko i wyłącznie dla kasy. Sobą też nic dobrego nie prezentuje i chyba każdy rozumie co mam tutaj na myśli :> Ona jest czystym produktem gotowym do sprzedania. Naprawdę szkoda, że teraz coraz więcej artystów rezygnuje z produkowania porządnej muzyki z przesłaniem na rzecz jakiegoś "łubudubu". Dziś aby stać się sławnym wystarczy pokazanie się nago i nagranie czegoś, co nawet nie jest twoje, tylko wyprodukowane przez innych ludzi. Aż czasami zaczynam żałować, że nie urodziłam się w latach 80-tych.
« Last Edit: Grudzień 30, 2012, 17:16:43 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 30, 2012, 17:48:33 pm »
Masz rację! Jednak nie da się ukryć, że wszyscy artyści tworzą także dla pieniędzy, w końcu to ich praca, więc niech czerpią z niej korzyści. Aczkolwiek jedyne, czego nie powinni robić to zmieniać swojego stylu. Jeśli ktoś tworzy muzykę w klimacie np. latynoskim, to niech robi to do końca, a nie zmienia ją pod wpływem mody np. na electro-pop (tak, tak aluzja do Shakiry, ale nie tylko do niej, nie jest jedyna). Niestety, w dzisiejszych czasach jest niewiele artystów, którzy tworzą to, co lubią. Dobrym przykładem może być np. zespół Enej, pomimo, iż w ostatnich latach w pełni wkroczyli do "show-biznesu" nie idą za "modą" i nie zmieniają swojego stylu, a to mi się podoba...Poza tym nie tylko Rihanna jest produktem, tak jak w latach 90-tych bardzo popularna była grupa Backstreet Boys, tak teraz One Direction. Wytwórnie płytowe wiedzą co robią. Wiadomo, że takie zespoły będą miały mnóstwo odbiorców, zwłaszcza wśród nastolatek, a o to właśnie im chodzi, z tego jest zysk. Później nikt nie będzie pamiętał o takich zespołach, a  na ich miejsce wkroczą inne, tak samo jest z Rihanną, za kilka lat zastąpi ją inna, jeszcze bardziej kontrowersyjna "artystka".

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 30, 2012, 21:11:09 pm »
Jednak nie da się ukryć, że wszyscy artyści tworzą także dla pieniędzy, w końcu to ich praca, więc niech czerpią z niej korzyści. Aczkolwiek jedyne, czego nie powinni robić to zmieniać swojego stylu. Jeśli ktoś tworzy muzykę w klimacie np. latynoskim, to niech robi to do końca, a nie zmienia ją pod wpływem mody np. na electro-pop (tak, tak aluzja do Shakiry, ale nie tylko do niej, nie jest jedyna).
Tak, dokładnie. Chociaż zmienianie stylu muzyki, moim zdaniem, ogólnie nie jest złe. Wieczna monotonia i rutyna dobra nie jest. Komercja zaczyna się wtedy, kiedy muzyk robi to tylko po to żeby zaczerpnąć większe korzyści i nagrywa w stylu, który aktualnie jest "na topie".

Niestety, w dzisiejszych czasach jest niewiele artystów, którzy tworzą to, co lubią.
I tu się zgadzam w całości. Święta prawda. A szkoda. I to wielka.

Później nikt nie będzie pamiętał o takich zespołach, a  na ich miejsce wkroczą inne, tak samo jest z Rihanną, za kilka lat zastąpi ją inna, jeszcze bardziej kontrowersyjna "artystka".
Niestety taka prawda. Ale nie wiem dlaczego, mam wrażenie, że głównie w popie takie zjawiska mają miejsce...

Trochę chyba zeszliśmy z głównego tematu. Żeby nie robić spamu czy off topicu, założyłam nowy temat, w którym można podyskutować na temat komercyjności różnych gatunków muzyki i wykonawców. http://shakira.org.pl/forum/index.php?topic=405.msg13130#new
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 17, 2013, 13:10:45 pm »
Przesłuchał ktoś całą nową płytę Rihanny? Jeśli nie... to nie macie czego żałować ;D Skusiłam się, bo utwór Diamonds nie był nawet taki zły. Jednak na albumie, mimo, iż jest beznadziejny, znajdują się tzw. perełki. Jedną z nich jest np. "Stay". Wolna i przyjemna. Druga piosenka, która zapadła mi w pamięć to "No love allowed". Może przypadła mi do gustu dlatego, że jest nieco w stylu reggae. W "Love without tragedy/Mother Mary" tekst jest niezły, utwór prawdopodobnie o Chris'ie. Reszty nie polecam.
Stwierdzam, że wolę słuchać Riri niż ją oglądać (szczególnie starsze płyty). To co ze sobą robi... no cóż, lepiej nie komentować ;)

Offline Loba

Odp: Rihanna
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 17, 2013, 13:27:45 pm »
Właśnie się przymierzałam do przesłuchania "Unapologetic", ale skoro mówisz, że nie warto to chyba nie zamierzam narażać moich biednych uszu na krwawienie.

Tak naprawdę to chyba od Rihanny nie ma co się już czegoś wielkiego spodziewać. Od płyty Loud robi sam shit.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 17, 2013, 13:55:14 pm »
Nie przesłuchałem płyty "Unapologetic", ale mam zamiar to zrobić xD
kiedyś ;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 17, 2013, 14:52:34 pm »
Nie słuchałam i nawet nie miałam tego w planach XD Jej muzyka nie interesuje mnie od dobrych paru lat. Słuchałam jej w małych ilościach kiedy zaczynała karierę. Wtedy jeszcze ludzie, którzy tworzyli dla niej muzykę, jako tako wiedzieli co robią. Teraz to krew mnie zalewa jak ją widzę, a tym bardziej jak słyszę. Już nawet nie ma co się spodziewać, że nagra coś dobrego.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 18, 2013, 00:21:51 am »
nie jestem jej fanką ale czasem lubię posłuchac jej piosenek bo fajnie mi się do nich tańczy. Nową płytę ściągnęłam, że będzie tam fajna czarna muza jak na Talk That Talk. Tymczasem strasznie zawiewa na niej nudą :/ jej najgorsza płyta.
Widziałam, na jej FB, ze teraz singlem będzie Pour It Up nie wróżę mu przyszłości wielkiej
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 18, 2013, 13:42:54 pm »
Będzie wielka przyszłość, bo wszystko co wypuści Rihanna z niewiadomych względów staje się hitem. Aż szkoda, że teraz promuje się coś takiego.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 12, 2013, 17:00:34 pm »
nowe

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/JF8BRvqGCNs?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Loba

Odp: Rihanna
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 12, 2013, 17:36:43 pm »
Teledysk w ogóle niepodobny do teledysków Rihanny. W sumie nic się w nim nie dzieje, zwyczajnie Rihanna siedzi sobie w wannie i śpiewa. Dupy nie urywa, że tak powiem. Ale jak na Rihannę to jest naprawdę w miarę porządny teledysk.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 12, 2013, 18:10:14 pm »
Zdziwię się, jak kiedyś w jej teledysku nie będzie golizny  ohdude
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Rihanna
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 12, 2013, 18:19:26 pm »
In, to chyba nie jest możliwe. Laught
saving people, hunting things, the family business.


Fiom

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 12, 2013, 18:24:02 pm »
Nic ciekawego, nie wzruszył mnie. ._.

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 12, 2013, 19:57:07 pm »
mnie wzruszył i to bardzo ;)
podoba mi się ten teledysk, jest taki prosty xD
« Last Edit: Luty 12, 2013, 20:11:10 pm wysłana przez Ladrón »