Autor Wątek: Rihanna  (Read 16269 times)

Michelle

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 12, 2013, 19:58:33 pm »
Piosenka chyba najlepsza na płycie. Ale teledysk jest nudny, choć naturalny. Myślę, że stać ją było na coś lepszego.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 12, 2013, 20:08:09 pm »
Widać wyczerpała już wszystkie "oryginalne" pomysły na teledyski, musiała trochę odpocząć od dziwactw.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 12, 2013, 15:14:14 pm »

Offline Loba

Odp: Rihanna
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 12, 2013, 16:57:04 pm »
Rihannie nie można odmówić tego, że o swoich fanów dba. Już nie raz gdzieś czytałam jak np. robiła różne niespodzianki swoim fanom. Miło z jej strony.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 12, 2013, 20:28:39 pm »
Słyszałem ostatnio, że odwołała koncert w USA xD
mówili o tym nawet w tvn24

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 12, 2013, 20:35:30 pm »
Ładnie z jej strony, że zrobiła fance taką niespodziankę  :) A co do odwołania koncertu, to każdemu może się zdarzyć, że nie jest w stanie zagrać koncertu w danym terminie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 12, 2013, 22:27:12 pm »
No ale w sumie ta fanka wiedziała, że się z nią spotka bo wygrała to spotkanie XD ale by było super takie spotkanie długie miec  :]

a wiadomo z jakiego powodu odwołano koncert?

Gwiazdy często odwołuja z powodu choroby itd , Shakira na Oralu też odwołała jak była chora, tak samo na TSCOT kilka było odwołanych już nie wspomnę o koncercie we Frankfurcie który odwołała, bo poleciała sobie do Pique XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 13, 2013, 07:56:43 am »
z powodu choroby, coś z gardłem miała xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 13, 2013, 15:07:19 pm »
No ale w sumie ta fanka wiedziała, że się z nią spotka bo wygrała to spotkanie XD
Pfff to tam żadna niespodzianka, skoro ona wygrała z nią spotkanie XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 14, 2013, 19:20:56 pm »
Rihanna śpiewa na żywo "Stay" i "Diamonds":
Jestem w szoku! :o Genialnie jej poszło, wyrobiła się i to bardzo. ;) Oby jeszcze zmieniła swój tryb życia i będzie dobrze. ;D

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/C-dW7z0QBNg?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/2LT23ixDaJo?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 14, 2013, 19:57:39 pm »
Ta, ale ta druga piosenka to mam wrażenie, że z playbacku, bo tam jakieś "rozdwojenie głosu" koło 1:23 ._. I nie tylko w tym momencie. A co do tego, że genialnie jej poszło, no to cóż... Ja tak nie uważam. Już nie sądzę, żebym się do niej przekonała. Denerwuje mnie jej głos, piosenki. Może gdyby w mediach tak nią nie "rzygali" i miałaby trochę ambitniejszą twórczość (tzn. ludzie, którzy piszą dla niej muzykę mieliby więcej oleju w głowie na mądrzejsze teksty) to inaczej bym na to patrzyła.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 14, 2013, 20:21:31 pm »
Ta, ale ta druga piosenka to mam wrażenie, że z playbacku, bo tam jakieś "rozdwojenie głosu" koło 1:23 ._. I nie tylko w tym momencie.
Na pewno nie playback, widać że wykonała ją na żywo. Śpiewała z podkładem, dlatego może sprawiać takie wrażenie.

Może gdyby w mediach tak nią nie "rzygali" i miałaby trochę ambitniejszą twórczość (tzn. ludzie, którzy piszą dla niej muzykę mieliby więcej oleju w głowie na mądrzejsze teksty) to inaczej bym na to patrzyła.
Na teksty już dawno przestałam zwracać uwagę, muzyka to przede wszystkim rozrywka, od artystów tego rodzaju nie mam szczególnych wymagań. W przeciwnym wypadku nie słuchałabym nawet Shakiry...Bądźmy szczerzy ile można wałkować temat miłości? Albo "szaleję za moim tygrysem", czy "napalona, napalona"...Na tym polega muzyka popowa czyli rozrywkowa, mamy czerpać z niej radość. W niej przede wszystkim zwracam uwagę na głos, podkład muzyczny, a nie na teksty. Jeśli chcę posłuchać czegoś głębszego sięgam na inną półkę.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 14, 2013, 20:52:40 pm »
Może źle się wyraziłam w poprzednim poście. Nie chodziło mi o super ambitne teksty pokroju Gn'R czy tym podobnych. Tylko żeby to zachowało jakąkolwiek przyzwoitość. A u Rihanny z tym marniutko. Tak, Shakira również śpiewa głównie o miłości. Ale z małą różnicą. U niej takie piosenki poniżej poziomu zdarzały się głównie na płycie "She Wolf" i pojedyncze inne przypadki. W większości są to teksty, które idzie przeczytać bez zbierania na wymioty.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 15, 2013, 18:22:48 pm »
Masz rację. W Amerykańskim popie to standard, artyści to produkty. Specjalnie tworzą płytkie piosenki, które szybko wpadają w ucho i szybko się nudzą. Dlatego wątpię w to, że Rihanna zmieni swój styl, gdyby tak się stało automatycznie jej popularność by spadła. Tam żeby zaistnieć trzeba coraz więcej skandali. Nie liczy się talent, tylko kontrowersje. Przykre. Chociaż są wyjątki od tej reguły.

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 15, 2013, 18:47:13 pm »
Nigdy nie przypuszczałem, że się wzruszę wykonaniem LIVE Rihanny, a tu proszę  icry icry icry