Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60349 times)

Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #555 dnia: Marzec 12, 2013, 15:30:40 pm »
W życiu bym nie dała tyle kasy za jakieś kilkuminutowe spotkanie z Shakirą. Z resztą za spotkanie z kimkolwiek. W ogóle nie w porządku, że gwiazdy chcą od swoich fanów kasę za spotkanie. Niektózy robią takie rzeczy za darmo i to na dłuższy czas niż kilka minut.
Otóż to! Im więcej zapłacisz, tym masz lepiej? Co to ma być? Wszyscy fani powinni być traktowani jednakowo, a nie tylko ci z "wyższej półki". Nie podoba mi się coś takiego.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #556 dnia: Marzec 12, 2013, 15:42:22 pm »
Ilona, dokładnie. Zwłaszcza, że bez fanów taki artysta nie miałby tego co ma. No bo dzięki komu głównie ma kasę? Dzięki właśnie tym ludziom, co chodzą na koncerty, kupują płyty i wspierają działalność danego muzyka. Trochę chamskie jest rządnie kasy za spotkanie ze sobą :/ Korona by z głowy nie spadła jakby raczyli spotkać się za darmo.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #557 dnia: Marzec 12, 2013, 15:52:15 pm »
Ilonko, Inn zgadzam się! 

Pamiętam, że była taka sytuacja z grupą hip hopową SLU w anglii gdzie owa grupa zgodziła się na rzekomo darmowy m&g po czym okazało się że fani z tamtego kraju musieli za to zapłacić a artyści nie dostali nic w dodatku podpisali mnóstwo autografów zupełnie za darmo,  które również zostały sprzedane a właściciele klubu,  w którym dali koncert mieli je rozdać fanom... tak się niestety nie stało a właściciele klubu sporo wzięli za to wszystko.


Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #558 dnia: Marzec 12, 2013, 16:50:29 pm »
Pamiętam, że była taka sytuacja z grupą hip hopową SLU w anglii gdzie owa grupa zgodziła się na rzekomo darmowy m&g po czym okazało się że fani z tamtego kraju musieli za to zapłacić a artyści nie dostali nic w dodatku podpisali mnóstwo autografów zupełnie za darmo,  które również zostały sprzedane a właściciele klubu,  w którym dali koncert mieli je rozdać fanom... tak się niestety nie stało a właściciele klubu sporo wzięli za to wszystko.
No to już chamstwo w państwie. Nie dość, że fani zostali oszukani to i muzycy również. Działanie miało na celu wzbogacenie się tylko organizatora. Co za ludzie...

Ja w sumie również nie dałabym tyle kasy za takie byle jakie spotkanie z gwiazdą. Wydałabym tyle kasy i nawet zdjęcia sam na sam by mi nie zrobiono, tylko z innymi ludźmi? Skoro wydaję tyle kasy to liczę na to, że nie będę tego żałowała bo spotkałam się z idolką, ale w takiej sytuacji... Shakira powinna trochę to docenić i chociaż zdjęcia sam na sam robić a nie grupowo, nic by jej nie zaszkodziło.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #559 dnia: Marzec 12, 2013, 20:33:20 pm »
Póki co, na razie. Odchodzę.

Creo que os vais a jugar mas bien sin mi.
Czy tylko ja zauważyłem, że elMarco opuścił nas na jakiś czas?
Przykre.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 12, 2013, 22:23:33 pm »
W życiu bym nie dała tyle kasy za jakieś kilkuminutowe spotkanie z Shakirą. Z resztą za spotkanie z kimkolwiek. W ogóle nie w porządku, że gwiazdy chcą od swoich fanów kasę za spotkanie. Niektózy robią takie rzeczy za darmo i to na dłuższy czas niż kilka minut.

też strasznie mi się nie podoba to, że żądają od swoich fanów takich sum ! spotkania powinny byc darmowe nie mówię, że dla 100000 tysięcy fanów bo to niemożliwe ale właśnie w formie nagrody tak jak u Gagi np było  Ihaveaproblem marzenie  :] ciekawe czy Shakira na takie coś wpadnie raczej wątpię  icry
nie wiem skąd oni biorą te ceny ale przecież wiadomo, że fani to w większości uczniowie/studenci więc skąd niby mają takie sumy brac  Areyoukiddingme
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 12, 2013, 22:51:02 pm »
Póki co, na razie. Odchodzę.

Creo que os vais a jugar mas bien sin mi.
Tylko nie to! ;( Nie mamy już ani jednego aktywnego Moderatora. notgood Mam nadzieję, że Michelle i Marco szybko do nas wrócą, idealnie nadają się na to stanowisko. Poza tym z aktywnych Adminek na forum pozostała nam tylko nasza Mizey. Jak tak dalej pójdzie zostaniemy sami i wszystko się roz...rozwali. Mizey, mam nadzieję, że Ty nas nie opuścisz!
« Last Edit: Marzec 12, 2013, 23:18:33 pm wysłana przez Ilona »

Shaddy

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 13, 2013, 12:41:27 pm »
Bez sensu... bez urazy drodzy moderatorzy (jeśli oczywiście któryś z was to czyta)... ale skoro się podjęliście takiego odpowiedzialnego stanowiska to należy wypełniać swoje obowiązki... pal licho mnie czy Ilonę, że odeszliśmy a potem powróciliśmy... ale jednak MODERATOR - to do czegoś zobowiązuje...

Czy naprawdę utworzenie forumowej "rodziny" było na tyle poważnym powodem by odchodzić!? A teraz należy postawić kolejne pytanie... Co by było jakby Adminom znudziła się taka zabawa i też od tak poprostu sobie odeszli?

Odeszłam już z jednego forum, którego miałam serdecznie dość... a teraz nie chce opuszczać kolejnego :(

JEDNAK MUSZĘ STANĄĆ TROCHĘ PO STRONIE ELMARCO... JEŚLI JEST FIOM,SOL,INN itp... TO JEST WSZYSTKO OK... A JAK KTOŚ INNY POPROSTU NIE BD SIE UDZIELAŁ TO NIE BD TO ZAUWAŻONE.

To takie drobne przemyślenia i retoryczne pytania ode mnie.
« Last Edit: Marzec 13, 2013, 13:01:54 pm wysłana przez Gerl »

Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 13, 2013, 15:02:11 pm »
Zwłaszcza, że na tym forum jest świetna atmosfera, w przeciwieństwie do innych, zwłaszcza jednego, poświęconego pewnej chyba bardziej znanej artystce w Polsce niż Shak. Już nie powiem co to za forum i co to za artystka.
Musimy coś na to zaradzić, nie może być tak że ludzie od nas odchodzą. Najlepiej będzie jeśli weźmiemy przykład z Gerl i szczerze będziemy mówić, co nam się nie podoba.

Shaddy

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 13, 2013, 21:16:27 pm »
Najlepiej będzie jeśli weźmiemy przykład z Gerl i szczerze będziemy mówić, co nam się nie podoba.

Ekheem no nie wiem Ilona czy to dobry pomysł... już parę razy zganiono mnie za szczerość...  ;D że ja się tylko czepiam i nie mam nic do roboty... a mnie aż niesie, że na niektóre sprawy ludzie mają ślepki na oczach

Prawda jest taka, że Michelle źle się tu czuła i mówiła, że wszyscy są tu sztuczni i wgl...
« Last Edit: Marzec 13, 2013, 21:20:23 pm wysłana przez Gerl »

Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 14, 2013, 10:55:22 am »
Właśnie, Gerl, robi dobrze. Przynajmniej jest szczera, nie owija w bawełnę i od razu wali prosto z mostu. A to, że niektórym się to nie podoba to tego się nie zmieni. Ja tam wolę gorzką, ale szczerą prawdę niż sztuczność.
Też jestem za tym by wszyscy byli szczerzy i mówili prosto z mostu co im się nie podoba, by nie było takich niepotrzebnych spięć i takich sytuacji jak teraz mamy.

saving people, hunting things, the family business.


Lily

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 14, 2013, 14:03:35 pm »
hi hi. małe spięcie tuu widzę : p

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #567 dnia: Marzec 14, 2013, 16:15:23 pm »
Przykro mi, że kolejne osoby od nas odchodzą.......... tylko tyle powiem.

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #568 dnia: Marzec 14, 2013, 19:16:58 pm »
Jest i piosenka Shakiry na audycji u Mawrona! 30:30 ;)
Mawron - Positive Energy (14-03-2013) @ RadioParty

Codziennie mu przypominałam żeby puścił  sosweet


Ilona

  • Gość
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #569 dnia: Marzec 14, 2013, 20:43:32 pm »
Z tą szczerością trzeba trochę uważać, jest cienka granica pomiędzy chamstwem, a szczerością. Chyba nie chcemy, żeby wszyscy tutaj ze sobą darli koty.
Ostatnio zauważyłam, że jeśli ktoś jest miły, np. napisze pod zdjęciem jakie jest "słodkie" to zaraz pretensje, że rzyga tęczą, etc. Wychodzi na to, że lepiej być niemiłym...Jeśli coś się komuś podoba powinien mieć prawo do wyrażania tego, niezależnie w jaki sposób to robi. Przykładowo: ktoś doda fotkę Shakiry i napisze coś w stylu: "Ooo, jak ona ślicznie wygląda! Ta sukienka dodaje jej uroku i wdzięku, a makijaż idealnie podkreśla jej urodę", itp. zaraz zjawi się ktoś, kto jawnie, lub niejawnie przyczepi się do takiej wypowiedzi. Natomiast jeśli ktoś napisze: "hahaha wygląda jak gruba bela a te buty - ohyda", zaraz pojawi się lawina komentarzy w stylu: "masz rację" i nikt się nie przyczepi. Jeżeli mamy wyeliminować wszystkie pozytywne wypowiedzi i pisać tylko o tym, co nam się nie podoba wtedy dopiero wszyscy od nas uciekną. Mówmy otwarcie o wszystkim: lubię to i mówię o tym, nie lubię tego również o tym mówię. Musi być jakaś równowaga w przyrodzie.