Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60353 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2085 dnia: Sierpień 23, 2014, 21:08:28 pm »
Cóż... jeśli chodzi o temat z ciążą to faktycznie jest to już na 100% nudne i ciągle wszyscy po sobie powtarzają, bo co nowe zdjęcie to znowu temat od początku, że widać jej brzuch. Ale z drugiej strony ja to trochę rozumiem (ale nie popieram i nie będę tego "rozwijać", żebym nie została tutaj źle zrozumiana XD), bo co innego można komentować? To jak jest ubrana? :P Też już bez przesady. Ja rozumiem, że to zaśmieca forum i mi też to przeszkadza i będę starała się tego nie robić, bo wiem, że to dowala modom i adminom dodatkowej niepotrzebnej roboty, aby te posty później usuwać albo je przenosić do odpowiednich wątków. Ale... prawda jest taka, że tutaj już wszystko, na wszystkie powiedzmy aktualne tematy, zostało powiedziane. Czy to o płycie i braku promocji, czy o ciąży. I w takiej sytuacji i tak się wszyscy będą powtarzać (nie raz był już ten problem na forum, dlatego tak uważam). Bo każdy wstawiony news będzie o jednym, bo teraz nic u Shakiry się nie dzieje. I przez to, powiedzmy prawdę, większość wątków pozostanie bez odzewu, bo nie ma siły, żeby w takiej sytuacji nie powtarzać po sobie. Posłużę się przykładem o tym teledysku z Magic!. Ktoś wstawił o tym info, więc no w jaki inny sposób można to skomentować, niż to, że zmarnowała okazję na teledysk z nim i na hit w USA? Uważam też, że nie ma co popadać w "paranoję" i tu muszę przyznać rację voyo, bo np. o singlu Cut Me Deep było dość dawno, a dojdzie jeszcze do tego, że będziemy sobie wypominać każdą powtórkę. Ja rozumiem, jeśli kilka, kilkanaście postów pod rząd jest o tym samym, ale bez przesady jeśli po jakimś czasie wróci się do tematu, bo tego w obecnej erze naprawdę nie da się powstrzymać. Są więc dwa wyjścia. Albo nikt takich newsów nie będzie komentować (i powiedzmy szczerze, przez to mało kto tu już będzie wchodził), bo będzie, że się znowu powtarzamy, co jest prawdą, albo właśnie będzie syf i nikt na to nie będzie zwracał uwagi, a w wątku będą ciągle takie same lub podobne odpowiedzi. Więc chyba trzeba się skupić na czymś typu różnych głosowań jakie tu mamy, niż na tematach mocno związanych z Shakirą, bo tu już niewiele zostało do powiedzenia i serio jak widać nie ma mocy, aby nie powielać odpowiedzi. I chciałabym też powiedzieć, że to nie jest wyłącznie wina tych, "którzy ciągle po sobie powtarzają", ale jeśli np. widzimy, że dany news może wywołać znowu tą samą dyskusję to go nie publikujmy na forum i tyle ;) Bo jeśli będziemy chcieli zapobiec rozwojowi spamu temat i tak będzie musiał pozostać bez komentarza. Takie moje zdanie, nie wiem czy się z tym zgodzicie, czy nie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2086 dnia: Sierpień 24, 2014, 01:59:34 am »
Cóż... jeśli chodzi o temat z ciążą to faktycznie jest to już na 100% nudne i ciągle wszyscy po sobie powtarzają, bo co nowe zdjęcie to znowu temat od początku, że widać jej brzuch. Ale z drugiej strony ja to trochę rozumiem (ale nie popieram i nie będę tego "rozwijać", żebym nie została tutaj źle zrozumiana XD), bo co innego można komentować? To jak jest ubrana? :P Też już bez przesady. Ja rozumiem, że to zaśmieca forum i mi też to przeszkadza i będę starała się tego nie robić, bo wiem, że to dowala modom i adminom dodatkowej niepotrzebnej roboty, aby te posty później usuwać albo je przenosić do odpowiednich wątków. Ale... prawda jest taka, że tutaj już wszystko, na wszystkie powiedzmy aktualne tematy, zostało powiedziane. Czy to o płycie i braku promocji, czy o ciąży. I w takiej sytuacji i tak się wszyscy będą powtarzać (nie raz był już ten problem na forum, dlatego tak uważam). Bo każdy wstawiony news będzie o jednym, bo teraz nic u Shakiry się nie dzieje. I przez to, powiedzmy prawdę, większość wątków pozostanie bez odzewu, bo nie ma siły, żeby w takiej sytuacji nie powtarzać po sobie. Posłużę się przykładem o tym teledysku z Magic!. Ktoś wstawił o tym info, więc no w jaki inny sposób można to skomentować, niż to, że zmarnowała okazję na teledysk z nim i na hit w USA? Uważam też, że nie ma co popadać w "paranoję" i tu muszę przyznać rację voyo, bo np. o singlu Cut Me Deep było dość dawno, a dojdzie jeszcze do tego, że będziemy sobie wypominać każdą powtórkę. Ja rozumiem, jeśli kilka, kilkanaście postów pod rząd jest o tym samym, ale bez przesady jeśli po jakimś czasie wróci się do tematu, bo tego w obecnej erze naprawdę nie da się powstrzymać. Są więc dwa wyjścia. Albo nikt takich newsów nie będzie komentować (i powiedzmy szczerze, przez to mało kto tu już będzie wchodził), bo będzie, że się znowu powtarzamy, co jest prawdą, albo właśnie będzie syf i nikt na to nie będzie zwracał uwagi, a w wątku będą ciągle takie same lub podobne odpowiedzi. Więc chyba trzeba się skupić na czymś typu różnych głosowań jakie tu mamy, niż na tematach mocno związanych z Shakirą, bo tu już niewiele zostało do powiedzenia i serio jak widać nie ma mocy, aby nie powielać odpowiedzi. I chciałabym też powiedzieć, że to nie jest wyłącznie wina tych, "którzy ciągle po sobie powtarzają", ale jeśli np. widzimy, że dany news może wywołać znowu tą samą dyskusję to go nie publikujmy na forum i tyle ;) Bo jeśli będziemy chcieli zapobiec rozwojowi spamu temat i tak będzie musiał pozostać bez komentarza. Takie moje zdanie, nie wiem czy się z tym zgodzicie, czy nie.

bardzo mądry post! Polać jej  :greatjob: ale trochę teraz głupio to co nie wklejajmy nowych zdjęć Shakiry? Bo co tam komentować oprócz tego, że widać brzuch albo Milan słodko wygląda hahahaha

mnie najbardziej denerwują posty zupełnie nie na temat i kompletnie nie wywołujące żadnej dyskusji, żeby nie powiedzieć - posty głupie.

ale nie róbmy tutaj spiny, bo na prawdę wyjdzie tak, że każdy będzie się bał coś napisać :D i przez to forum umrze a nie o to chodzi :D

ja wstawiając newsy nawet jakieś mało ważne robię to po to by tu się coś działo i żeby każdy wszystko wiedział co u Shak, bo nie każdy wchodzi codziennie na stronę albo na fb.

co do akcji rozruszających forum to ja jestem za i mam pełno pomysłów w zapasie :D
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2087 dnia: Sierpień 24, 2014, 22:47:14 pm »
Dobijacie mnie serio. Napisane było, że temat o ciąży zostanie otwarty, po oficjalnym potwierdzeniu ciąży przez Shak, Pique albo kogoś z ich rodziny. Po co cały czas wałkować: "ona na 100% jest w ciąży", "powtórka z rozrywki". Jeśli serio jesteście tak bardzo podekscytowani domniemaną ciążą i nie macie nic innego do roboty w życiu, to proszę bardzo w każdej chwili można otworzyć tamten temat.

P.S Tylko potem nie mówcie, że moderatorzy, admini nic nie robią.


A co nie wolno mi byc podekscytowana? Wolno i nikt mi nie zabroni. A najwidoczniej to ty nie masz co w zyciu robisz, skoro nic nie robisz tylko nakazujesz, zakazujesz i wpierdzielasz sie tam gdzie najmniej jestes potrzebny. Jakoś inni moderatorzy w ludzki i normalny sposob umieją zwrócić uwagę bez glupich tekstów a ty jak zawsze musisz się wywyższyć i pokazac kto tutaj rządzi. haha zero szacunku dla ludzi, zero.

Przeniosłam post tutaj / sordomuda


haha świetnie jest to zmontowane :D ktoś naprawde swietnie to wymyslil :)
« Last Edit: Sierpień 24, 2014, 22:54:03 pm wysłana przez sordomuda »

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2088 dnia: Sierpień 24, 2014, 22:57:12 pm »
nie wydaje mi się, że Adam chciał tutaj pokazać kto rządzi. Przynajmniej ja tego tak nie odczułam. Moderatorom zależy na porządku. I ja to doceniam. Fakt tekst o tym, że ktoś nie ma nic lepszego do roboty w życiu był bardzo nie miejscu, bo nikt tu nie jest na siłę każdy pisze bo lubi i chce i każdy ma lepsze rzeczy do robienia.

Ale Twój post jest też nie na miejscu a już na pewno nie w temacie o rodzinie Shakiry. Nie wyzywajcie się na wzajem publicznie w postach :/
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2089 dnia: Sierpień 24, 2014, 23:02:13 pm »
Ej serio, jaka ostra wymiana zdań, ale zgadzam się że ten komentarz że nie mamy co robić w życiu był chamski.



Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2090 dnia: Sierpień 24, 2014, 23:05:04 pm »
nie wydaje mi się, że Adam chciał tutaj pokazać kto rządzi. Przynajmniej ja tego tak nie odczułam. Moderatorom zależy na porządku. I ja to doceniam. Fakt tekst o tym, że ktoś nie ma nic lepszego do roboty w życiu był bardzo nie miejscu, bo nikt tu nie jest na siłę każdy pisze bo lubi i chce i każdy ma lepsze rzeczy do robienia.

Ale Twój post jest też nie na miejscu a już na pewno nie w temacie o rodzinie Shakiry. Nie wyzywajcie się na wzajem publicznie w postach :/

Moim zdaniem on się nie nadaje na moderatora, nie ma ludzkiego podejścia do ludzi. Np. Ty potrafisz zwrócic uwagę jak czlowiek, bez glupich tekstów i bez gadania tak zeby az w pięty poszło, a Adam niestety tak nie potrafi czym mnie okropnie denerwuje, odnosi się jakby byl najwazniejszy i najmądrzejszy - a zdecydowanie nie jest :) Bynajmniej nie dla mnie. nikt go o zdanie nie pytał a ja mam prawo skomentować coś co było kiedyś a czego ja nie skomentowałam, jeśli nie to popawcie mnie.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2091 dnia: Sierpień 24, 2014, 23:14:46 pm »
ja się teraz czuję jak między młotem a kowadłem  :hahaha2: obu Was bardzo lubię i cenię, jesteście wartościowymi użytkownikami. Z jednej strony zgadzam się z Adamem - wkurzyło  go to, że te same posty cały czas są i w ogóle syf i burdel ale tekst o tym, że nie mamy co robić w życiu był chamski i widzę, że nie tylko dla mnie  :falldown:
Z drugiej strony zgadzam się z Werką, została jej odebrana możliwość wypowiedzenia się na forum , ponieważ temat był zamknięty to napisała co myśli. Ale nie piszmy o wpierdzielaniu się i obrażaniu innych.
Tak na prawdę za oba te teksty można dać ostrzeżenie ale to nie rozwiąże tego problemu.
Czaję, że się nie lubicie ja też nie wszystkich zawsze lubię ale nie róbmy proszę kwasu



nie chcę by przez takie kłótnie jakikolwiek użytkownik stąd odszedł i tak jest już mało a nie zapowiada się na przypływ nowych ludzi skoro u Shakiry nic się nie dzieje.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2092 dnia: Sierpień 24, 2014, 23:21:59 pm »
Ja nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia bo obie strony lubię bardzo :D ... Ale muszę ogłosić, iż Asia jest  (chciałam użyć innego słowa ale nie wypada) w ciul dyplomatyczna i bezstrona (chociaż wiemy, że tą ostatnią ceche ciężko spotkać) - dobry człowiek na odpowiednim miejscu. xD

Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za uwage :)

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2093 dnia: Sierpień 24, 2014, 23:23:36 pm »
Dziękuję za zrozumienie i z mojej strony temat się kończy :)

A Adam następnym razem jak coś napisze niech przemyśli to 5 razy :)
(bynajmniej do mnie bo ja nie dam sobie w kasze dmuchac)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2094 dnia: Sierpień 24, 2014, 23:40:09 pm »
ale trochę teraz głupio to co nie wklejajmy nowych zdjęć Shakiry? Bo co tam komentować oprócz tego, że widać brzuch albo Milan słodko wygląda hahahaha
no właśnie XDD dlatego teraz powielania postów naprawdę nie da się uniknąć :P ja tam bym wklejała zdjęcia, no bo w końcu tak naprawdę to teraz chyba jedyne co będzie się pojawiało haha XD nie wiem, może po prostu będziemy dawali linka do galerii, żeby ludzie tam sobie zobaczyli fotki, chociaż szczerze nie wiem czy to jest jakaś różnica... będzie dobrze jak będziemy się starali, żeby nie było pod rząd takich samych odpowiedzi. nie wiem, może jak widzimy że osoby przed nami napisały już to, co zamierzaliśmy to powstrzymajmy się od powielania tego komentarza i będzie dobrze ;D


co do akcji rozruszających forum to ja jestem za i mam pełno pomysłów w zapasie :D
o, no to super ;D bo bez tego przez te lata tutaj umrzemy z nudów XD


A co do reszty.... Adam jest dobrym modem moim zdaniem, wypełnia swoje obowiązki jak każdy inny tutaj z władz że tak powiem ;D :P Podaj proszę Algo przykład innej jego chamskiej wypowiedzi w stosunku do użytkowników forum, wtedy możemy pogadać o tym, że nie odnosi się "w ludzki i normalny sposób". Bo jeden numer nic nie przekreśla. I nie że chcę kogoś atakować, czy robić tu kolejną aferę, ale po takim czasie jaki tu jestem wiem, że prawie każdemu z nas zdarzały się chamskie odzywki w stosunku do innych użytkowników, więc nie róbmy afery tak, jakbyśmy my nigdy nic takiego nie napisali.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2095 dnia: Sierpień 24, 2014, 23:43:39 pm »
Wiecie co mnie zabiło? Że tak naprawdę poza survivorami to tylko ta kłotnia dała tu trochę emocji na forum w tym tygodniu.  :eghahah: :falldown: :kgrkhrkhr:

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2096 dnia: Sierpień 24, 2014, 23:45:14 pm »
Wiecie co mnie zabiło? Że tak naprawdę poza survivorami to tylko ta kłotnia dała tu trochę emocji na forum w tym tygodniu.
:eghahah: :falldown: :kgrkhrkhr:

no przykre ale prawdziwe XD bo ostatnio nudno tu było jak u geriavitów.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2097 dnia: Sierpień 25, 2014, 11:47:50 am »
Algo nie będę popadał z Tobą w dyskusję, bo nie bd się zniżał do Twojego poziomu wypowiedzi- już raz to kiedyś zrobiłem. Jak chcesz to sama zostań modem.

P.S. To chyba ty powinnaś pierwsza przemyśleć, co piszesz.

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2098 dnia: Sierpień 25, 2014, 16:32:53 pm »
Weź mi czlowieku nie podnos ciśnienia bo nie moge pqtrzec jak wypisujesz glupoty na moj temat jak nie umiesz zamknac mordy to sie wcale nie odzywaj na moj temat dobrze? Wiecznie musisz sie dowalic do mojej osoby omijaj moje posty szerokim lukiem to bedzie swiety spokoj. Kozak w necie, wyzyj sie czlowieku na kims innym ale w zyciu realnym.

Chamski to on byl od poczatku nie tylko dla mnie :) trzeba by cale forum przekopac zeby znaleźć jego wypowiedzi ale do mnie to juz kolejny raz sie dowala niech se blizszego w rodzinie znajdzie.

Dziękuję i pozdrawiam lepiej dla mnie bylo jak wchodzilam czytalam nowinki i wychodzilam przynajmniej nikt sie nie czepial

Offline Loba

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2099 dnia: Sierpień 25, 2014, 16:38:21 pm »
Myślę, że takie obrzucanie się wyzwiskami nawzajem do niczego nie doprowadzi oprócz tego, że robi się tutaj znowu kwas. Już raz mieliśmy niepotrzebną dramę na forum, która podzieliła użytkowników i sądzę, że drugiej takiej nie chcemy. Mam rację?
saving people, hunting things, the family business.