Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 60359 times)

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2430 dnia: Lipiec 25, 2015, 23:04:22 pm »
Dziwne to zestawienie ;D ;D Ogółem nie lubię takiego określania ludzkich charakterów na przykładzie ich zachowań czy upodobań, to tak jakby przydzielić wszystkich do jednej reguły XD Kolejny artykuł znikąd wzięty.

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2431 dnia: Październik 10, 2015, 20:38:20 pm »
Żeby już nie spamować w temacie zdjęć Shakiry odpowiem tu.
Cytat: Lara
Kim Kardashian stała się popularna przede wszystkim dzięki temu że ma bogatych rodziców bo nic godnego sobą reprezentuje. Jej figura jest raczej obiektem kpin niż podziwu. Jennifer Lopez zaczynała swoją karierę 20 lat temu kiedy wszystko co latynoskie było modne. Poza tym ona jest nielicznym wyjątkiem który potrafił ze swojej wady zrobić atut. Skoro okrągłe kształty są teraz modne to dlaczego na Aguilerę wylała się fala krytyki gdy przytyła? Tak samo było z Britney i innymi gwiazdami. Prawda jest taka że show business bazuje na seksapilu a dla wielu kobiety z nadwagą nie są atrakcyjne i jeden tyłek Jennifer czy Beyonce niczego nie zmieni. Osoby które noszą rozmiar większy niż 36 jeszcze długo będą dyskryminowane.
Samymi pieniędzmi nie da się wybić. Kim jest na pierwszych stronach gazet od lat, a media głównie skupiają się na komentowaniu jej ogromnych pośladków i nie wszyscy ją krytykują, przecież w Stanach wiele kobiet ucierpiało przez wykonanie operacji powiększenia pośladków u chirurgów o wątpliwych umiejętnościach. A Aguilera rzeczywiście nieciekawie wyglądała, więc nie dziwię się, że zalała ją fala krytyki, ale głównie przez twarz. Nawet jak schudła widać było, że coś majstrowała przy twarzy i nieciekawie się to skończyło. Zarówno zbyt duża nadwaga jak i spora niedowaga podlegają krytyce. Zresztą na przestrzeni ostatnich kilku lat show-biznes znacznie się zmienił. Gdzie te rozmiary 36? Spójrz jak wyglądają Nicky Minaj czy Iggy Azalea. Tak jak wcześniej wspomniałam, szczupła sylwetka, ale do tego ogromny biust, pośladki i usta - to coraz bardziej staje się pożądane. Teraz osiągnięcie idealnej sylwetki jest jeszcze trudniejsze, skoro oprócz ćwiczeń trzeba również inwestować w kosztowne operacje plastyczne. Przecież żadna kobieta w rozmiarze XS nie będzie miała ogromnego biustu, tak jak kobieta w rozmiarze XXL nie pochwali się idealnie płaskim brzuchem.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2432 dnia: Październik 10, 2015, 21:14:20 pm »
No chwila... mówisz już o takich drastycznych przykładach jak Aguilera, która była wręcz słonicą - a nie normalną fajną zdrową babką jak za czasów np Back To Basic - to jest różnica pomiędzy chudziutkim a kimś zwyczajnie grubym. Nicki Minaj robi wielką kasę a tyłek ma ogromny bo taki sobie zrobiła i przez to jest znana i jakoś na nią jest wieeeeeeelka moda. A jej reszta ciała do super-skin to nie należy.... Ona bardzo odbiega od wizerunku modelki.

Ale dobra nie ma co robić z offtopem - ciekawe czy na oficjalnej reklamie będzie lepiej wyglądać - zawsze można jej dorobić biodra na filmiku :D taka technologia xD

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2433 dnia: Październik 11, 2015, 00:11:03 am »
Do Suerte
Jak sama zauważyłaś niewiele kobiet ma sylwetkę klepsydry, zatem media promują nierealistyczny typ urody. Kobieta o rozmiarze XS nie będzie miała wielkiego biustu ani pośladków więc musi wykonać operację plastyczną żeby spełniać wymogi narzucone przez telewizję i prasę. Owszem kliniki plastyczne wykonują coraz cześciej zabiegi powiększania pośladków jednak nie są one aż tak popularne jak chociażby zabieg odsysania tłuszczy. Latynoskie i afrykańskie kobiety mają obfite kształty z natury jednak wiele z nich decyduje się na zmiejszenie biustu czy odsuwanie tłuszczu z pośladków aby wpasować się w kult białej rasy. Piszesz że pieniądze nie wystarczą aby się wybić. Nie zgodzę się z tym. Jest wręcz odwrotnie- aby się wybić trzeba mieć kasę lub znajomosci. Nie tylko za granicą ale rownież w Polsce jest pokaźna grupa celebrytów która jest znana z tego że jest znana. A znani są dlatego że są bogaci i dzięki temu mają wejścia na salony.
Prawdą jest rownież to, że gdyby Antonio nie załatwił Shakirze najlepszych doradców od wizerunku do tej pory niegramotnie poruszałaby się po scenie, nosiła paskudne ubrania i nie mogłaby liczyć na wielką międzynarodową karierę. Owszem nadal była by młodą, zdolną piosenkarką szanowaną w Ameryce Południowej ale nie osiągnęła by więcej niż np. Thalia. Nie ma co ukrywać że seksowny wizerunek i częściowe upodobnienie się do amerykańskich księżniczek popu bardzo pomógł Shakirze na samym początku międzynarodowej kariery. A żeby było cię stać na dobrych stylistów musisz mieć sporo kasy, dlatego trudno jest od razu wskoczyć na głęboką wodę.

Offline Suerte

Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2434 dnia: Październik 11, 2015, 12:47:34 pm »
Cytat: Lara
Jak sama zauważyłaś niewiele kobiet ma sylwetkę klepsydry, zatem media promują nierealistyczny typ urody. Kobieta o rozmiarze XS nie będzie miała wielkiego biustu ani pośladków więc musi wykonać operację plastyczną żeby spełniać wymogi narzucone przez telewizję i prasę. Owszem kliniki plastyczne wykonują coraz cześciej zabiegi powiększania pośladków jednak nie są one aż tak popularne jak chociażby zabieg odsysania tłuszczy. Latynoskie i afrykańskie kobiety mają obfite kształty z natury jednak wiele z nich decyduje się na zmiejszenie biustu czy odsuwanie tłuszczu z pośladków aby wpasować się w kult białej rasy.

Akurat wiele Latynosek twierdzi, że Europejki są zaniedbane. Latynoska uroda charakteryzuje się małym biustem oraz sporych rozmiarów pośladkami. Dziewczyn już jako nastolatki dostają w prezencie na 15 lub 16 urodziny operacje powiększenia biustu. Co więcej, pomimo tego, iż większość z nich może poszczycić się dużymi pośladkami, jeszcze bardziej je powiększają. Operacja powiększenia pośladków powstała właśnie w Ameryce Łacińskiej. Jeśli Latynoski odsysają tłuszcz to tylko z brzucha, zdarzają się nawet operacje wycinania żeber żeby mieć talię osy. Tam nawet manekiny wyglądają inaczej niż u nas. Biust ekstremalnych rozmiarów, do tego bardzo wąska talia z płaskim brzuchem i ogromny tyłek. Do takiego wyglądu dąży większość Latynosek. A panie, które nie mają funduszy na kosztowne operacje noszą biustonosze ze specjalnymi wkładkami push-up, a nawet...majtki z takimi wkładami. Nie bez przyczyny Shakira miała kiedyś kompleksy z powodu swojego drobnego biustu i planowała operacje plastyczną. Kolumbia od lat przoduje w ilości wykonanych zabiegów estetycznych. Dziewczynki od małego uczone są dbania o wygląd i jeśli mają jakieś "defekty" bez zastanowienia idą pod nóż. W Wenezueli istnieją nawet szkoły dla przyszłych miss, rodzice zapisują już kilkuletnie dzieci, które uczone są chodzenia po wybiegu, itd. Nic więc dziwnego, że od lat wygrywają takie konkursy. Naturalna Europejka nie ma najmniejszych szans w starciu z dobrze zrobioną Latynoską. Tam wygląd jest przepustką do lepszego życia.

Cytat:  Lara
Piszesz że pieniądze nie wystarczą aby się wybić. Nie zgodzę się z tym. Jest wręcz odwrotnie- aby się wybić trzeba mieć kasę lub znajomosci. Nie tylko za granicą ale rownież w Polsce jest pokaźna grupa celebrytów która jest znana z tego że jest znana. A znani są dlatego że są bogaci i dzięki temu mają wejścia na salony.
Prawdą jest rownież to, że gdyby Antonio nie załatwił Shakirze najlepszych doradców od wizerunku do tej pory niegramotnie poruszałaby się po scenie, nosiła paskudne ubrania i nie mogłaby liczyć na wielką międzynarodową karierę. Owszem nadal była by młodą, zdolną piosenkarką szanowaną w Ameryce Południowej ale nie osiągnęła by więcej niż np. Thalia. Nie ma co ukrywać że seksowny wizerunek i częściowe upodobnienie się do amerykańskich księżniczek popu bardzo pomógł Shakirze na samym początku międzynarodowej kariery. A żeby było cię stać na dobrych stylistów musisz mieć sporo kasy, dlatego trudno jest od razu wskoczyć na głęboką wodę.
Same pieniądze nie wystarczą do zrobienia kariery. Pomogą, ale wszystkiego nie załatwią. Gdyby Kim nie była charakterystyczna już dawno media przestałyby się nią interesować. Wspomniałaś również o Thalii. Akurat ona nie pochodzi z biednej rodziny, a co więcej ma bardzo bogatego męża, który przecież mógłby zrobić z niej światową gwiazdę. Pomimo tego nie jest jakoś szczególnie znana w Europie.

Cytat: Lara
No chwila... mówisz już o takich drastycznych przykładach jak Aguilera, która była wręcz słonicą - a nie normalną fajną zdrową babką jak za czasów np Back To Basic - to jest różnica pomiędzy chudziutkim a kimś zwyczajnie grubym. Nicki Minaj robi wielką kasę a tyłek ma ogromny bo taki sobie zrobiła i przez to jest znana i jakoś na nią jest wieeeeeeelka moda. A jej reszta ciała do super-skin to nie należy.... Ona bardzo odbiega od wizerunku modelki.
Właśnie. Gdyby Nicky nie miała wielkich pośladków to pewnie nie zrobiłaby wielkiej kariery. Sam pseudo raperski bełkot by jej nie wystarczył.
« Last Edit: Październik 11, 2015, 12:51:35 pm wysłana przez Suerte »

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2435 dnia: Październik 12, 2015, 08:25:22 am »
Akurat wiele Latynosek twierdzi, że Europejki są zaniedbane. Latynoska uroda charakteryzuje się małym biustem oraz sporych rozmiarów pośladkami. Dziewczyn już jako nastolatki dostają w prezencie na 15 lub 16 urodziny operacje powiększenia biustu. Co więcej, pomimo tego, iż większość z nich może poszczycić się dużymi pośladkami, jeszcze bardziej je powiększają. Operacja powiększenia pośladków powstała właśnie w Ameryce Łacińskiej. Jeśli Latynoski odsysają tłuszcz to tylko z brzucha, zdarzają się nawet operacje wycinania żeber żeby mieć talię osy. Tam nawet manekiny wyglądają inaczej niż u nas. Biust ekstremalnych rozmiarów, do tego bardzo wąska talia z płaskim brzuchem i ogromny tyłek. Do takiego wyglądu dąży większość Latynosek. A panie, które nie mają funduszy na kosztowne operacje noszą biustonosze ze specjalnymi wkładkami push-up, a nawet...majtki z takimi wkładami. Nie bez przyczyny Shakira miała kiedyś kompleksy z powodu swojego drobnego biustu i planowała operacje plastyczną. Kolumbia od lat przoduje w ilości wykonanych zabiegów estetycznych. Dziewczynki od małego uczone są dbania o wygląd i jeśli mają jakieś "defekty" bez zastanowienia idą pod nóż. W Wenezueli istnieją nawet szkoły dla przyszłych miss, rodzice zapisują już kilkuletnie dzieci, które uczone są chodzenia po wybiegu, itd. Nic więc dziwnego, że od lat wygrywają takie konkursy. Naturalna Europejka nie ma najmniejszych szans w starciu z dobrze zrobioną Latynoską. Tam wygląd jest przepustką do lepszego życia.

Latynoski twierdzą, że Europejki są zaniedbane, z kolei Europejki i Amerykanki uważają Latynoski za tandeciary. W każdej kulturze preferowany jest inny typ urody i styl. Jeżeli chodzi o trendy globalne to nie zauważyłam mody na powiększanie pośladków na wzór latynoski. Osobiście uważam, że najważniejsze są proporcje. Jeżeli ktoś ma niewspółmiernie duży biust albo tyłek do reszty ciała to wygląda jak karykatura samej siebie i takiej osobie należy współczuć. Dla mnie Kim Kardiashian jest karykaturą kobiety i nie może się równać z Nigellą Lawson.

Cytuj
Same pieniądze nie wystarczą do zrobienia kariery. Pomogą, ale wszystkiego nie załatwią. Gdyby Kim nie była charakterystyczna już dawno media przestałyby się nią interesować.

Czy mogłabyś mi powiedzieć co takiego charakterystycznego mają w sobie Kim Kardashian, Paris Hilton, Natalia Siwiec czy Grycanki? Jakiś szczególny talent? Jeżeli chcesz wbudzić zainteresowanie mediów wystarczy wypuścić sex taśmę, umawiać się na randki z gwiazdami rocka albo spowodować wypadek po pijanemu…

Cytuj
Wspomniałaś również o Thalii. Akurat ona nie pochodzi z biednej rodziny, a co więcej ma bardzo bogatego męża, który przecież mógłby zrobić z niej światową gwiazdę. Pomimo tego nie jest jakoś szczególnie znana w Europie.
Właśnie. Gdyby Nicky nie miała wielkich pośladków to pewnie nie zrobiłaby wielkiej kariery. Sam pseudo raperski bełkot by jej nie wystarczył.

Szczerze mówiąc nigdy nie byłam i nie jestem fanką Thalii. Ona jest mi totalnie obojętna. Nie wiem, co nią kieruje; może nie ma ambicji by zrobić prawdziwą międzynarodową karierę lub dobrego repertuaru albo jedno i drugie. Co do Nicky Ninaj. Nie od dzisiaj wiadomo, że media kochają dziwolągów. Poza tym ta dziewczyna nie wzięła się znikąd. To Lil Wayne ją wypromował, bez jego wsparcia nawet wielki tyłek nie utorowałby jej drogi to kariery.

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2436 dnia: Październik 25, 2015, 17:28:20 pm »
Możesz wysłać, głowy Ci nie utnie. W sumie i tak nie wiadomo czy dojdzie...

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2437 dnia: Październik 25, 2015, 18:59:18 pm »
też mam jej adres ale nie widzę sensu wysyłania do niej listu podejrzewam, że pewnie jej brat selekcjonuje najpierw pocztę prywatną od spamu xd
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2438 dnia: Październik 25, 2015, 19:12:57 pm »
Ja też nie widzę sensu. Prawda jest taka, że jeśli Shakira chciałaby być zasypywana prezentami od fanów, listami i innymi takimi pierdółkami to podałaby jakiś adres, na który można wysyłać. Skoro tego nie zrobiła, sprawa jest raczej oczywista.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2439 dnia: Styczeń 23, 2016, 13:28:25 pm »
Mówić zaraz co u kogo słychać! Kto ma już ferie? :peace: :party2:
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2440 dnia: Styczeń 23, 2016, 19:51:07 pm »
ja mam teraz i się cieszę :D nie wytrzymałabym w szkole dnia dłużej xD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2441 dnia: Styczeń 23, 2016, 22:53:42 pm »
Niestety,ja również mam ferie dopiero od 15 lutego :D.
Na razie nie mam żadnych planów.

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2442 dnia: Styczeń 24, 2016, 00:13:52 am »
Ja mam teraz ferie :yahoo: :peace: Pierwszy tydzień minął spontanicznie, nie nudziłam się, a i wróciłam do czytania książek. Drugi tydzień zamierzam spędzić ze znajomymi  :party2:

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2443 dnia: Styczeń 24, 2016, 00:22:59 am »
A, to Ty już masz zaraz drugi tydzień, tak? :D Mi się dopiero zaczęłuy  :smiley-dance011: na razie nie mam też żadnych planów, ostatni czas w szkole był taki ciężki, że chętnie będę tylko leżeć i nic nie robić xD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2444 dnia: Styczeń 24, 2016, 08:30:37 am »
Oj, ja mam w lutym. Jakoś tak wyszło, że na narty w Alpy jadę z tatą dopiero w marcu.


A gdzie jeździcie?
We´re all mad here