Shakira > Ogólna dyskusja

Our vocabulary wasn't broad, czyli teoria Solencji.

(1/13) > >>

SolekFasolek:
A więc. Teoria, którą wam przedstawię została opracowana w październiku ubiegłego roku, kiedy to niemiłosiernie się nudziłam. Jest to moja własna teoria dotycząca Sombra De Ti, Dreams For Plans, Shakiry Isabel Mebarak Ripoll i Brendana Buckley'a.

Otóż. Jak wiadomo Shakira poznała Brendana w studio nagraniowym Crescent Moon w Miami na Florydzie w 1998 roku. Musieli więc oboje mieszkać w Miami w tamtych czasach. Wnioskuję, że był to początek roku, gdyż Brendan gra z nią, z tego co zauważyłam, najdłużej (tak, dłużej niż i Tim i Albert), a jak wiadomo, w styczniu '98 Shak poznała Antoniego de la Ruę.
Na płycie Dónde Estan Los Ladrones pojawiła się piosenka zatytułowana Sombra De Ti, która jest ulubioną piosenką Shakiry.
Lubię Brendana i wiem, że on także lubi tą piosenkę. Lubi również wspomniane na samym początku Dreams For Plans. Jak sam stwierdził - 'That one is very touching'. Okej, zgodzę się, że DFP jest wzruszająca, ale co dokładniej Pan Buckley miał na myśli?
W tekście Dreams For Plans zaintrygowały mnie te wersy:
I remember all the times before
When we could spend our living
Staring at the ceiling, lying on the floor
Our vocabulary wasn't broad
And I spoke so little English
That the word 'stress' would sound like something oddJak wynika z tekstu, Shak mało mówiła po angielsku. A skoro mało mówiła po angielsku, jej partnerem musiał być ktoś, kto właśnie w takim języku porozumiewał się ze społeczeństwem. A my z kolei wiemy tylko o latynoskich partnerach Shak. A jako, że DFP Shak stworzyła wraz z Brendanem, wszystko pięknie mi się wyjaśniło - otóż podejrzewam, że w 1998 roku Shakira i Brendan byli parą. Short enough that no one knew about it, but long enough to wrote a song about it.
Podejrzewam również, że Illegal i Don't Bother również są o Brendanie i wskazują na to (jak obrączka na jego serdecznym palcu lewej dłoni), że ma żonę.

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.
S.

Także tego. Co sądzicie o mojej teorii?

Fiom:
No, muszę przyznać, że nieźle to obmyśliłaś. Mało wiedziałam o związkach Shak, jednak domyślałam się tylko, że ten ktoś mógł mieć z Shak romans, bo to wynika z piosenki Don't Bother [pierścionek, który jej dałeś straci swój blask, ona czeka i inne takie]. Z Illegal możemy wywnioskować, że koleś ją oszukiwał... Ale masz rację, nie zwróciłam uwagi na DFP. :D

Turin:
Literacka Nagroda Nobla, za wyśmienite teorie spiskowe, poparte wieloma dowodami wędruje do Solencji. Gratulacje. ;D

 Pozdrawiam Turin Turambar

P.S. Nie wierzę w te teorie. ;D

SolekFasolek:
Fiom, a zwróciłaś uwagę na to, jak to wszystko pięknie się łączy? I wiesz, z tym wersem w Don't Bother, zgadłaś idealnie!


--- Cytat: Turin w Czerwiec 07, 2012, 18:04:01 pm ---Literacka Nagroda Nobla, za wyśmienite teorie spiskowe, poparte wieloma dowodami wędruje do Solencji. Gratulacje

--- End quote ---
oh, jakież to słodkie! dziękuję!

Fiom:

--- Cytat: SolekFasolek w Czerwiec 07, 2012, 18:19:34 pm ---Fiom, a zwróciłaś uwagę na to, jak to wszystko pięknie się łączy? I wiesz, z tym wersem w Don't Bother, zgadłaś idealnie!

--- End quote ---

Właśnie... Dziwnie wszystko pasuje. ;o

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version