Autor Wątek: Our vocabulary wasn't broad, czyli teoria Solencji.  (Read 5530 times)

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Our vocabulary wasn't broad, czyli teoria Solencji.
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 16, 2015, 09:50:44 am »
Widzę, że mamy takie samo zdanie na ten temat. Trzymam kciuki za Shake i Pique, jest naprawdę szczęśliwa w tym związki .Wszyscy żartujemy " oh, my boyrfiend is so hot ", ,, my lovely babies " itp. ale myślę, że wszyscy cieszymy się jej uśmiechem i miłością z jaką mówi o swoich potomkach jak i ich o ojcu

Offline SolekFasolek

Odp: Our vocabulary wasn't broad, czyli teoria Solencji.
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 26, 2016, 23:02:12 pm »
Z Waszych wypowiedzi wywnioskowałam, że De La Rua zdradził Shak jeszcze zanim poznała Gerarda, tak? Więc skoro zdradzał ją i ranił wiele razy, to być może ich związek już od dłuższego czasu był fikcją, a Shaki czekała z odejściem od niego, aby mieć jakiś pretekst. I wtedy pojawił się Pique, poszły iskry, pojawił się pretekst i zostawiła faceta, któremu zależało tylko na jej pieniądzach (co wnioskuję z wypowiedzi Percabeth). Nie wiem i pewnie nigdy się nie dowiem, jak dokładnie De La Rua traktował Shak, ile razy ją zdradził, zranił czy oszukał, ale sądząc po tym, co wiem i po tym, co piszecie, uważam, że to, czy Shak zdradziła De La Ruę z Pique, czy przespała się z nim dopiero po rozstaniu (fxxk, co?), że w każdym razie to nic, przy tym, co zrobił De La Rua. Serio. Tym bardziej, że ich związek zapewne już od dawna był fikcją, co wspomniałam na początku posta. :49482151:
Tak swoją drogą to Brendanowi też się w życiu fajnie ułożyło z tego co widzę, ma żonę, dziecko... TO SŁODKIE!  :myemotions:

Offline SolekFasolek

Odp: Our vocabulary wasn't broad, czyli teoria Solencji.
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 01, 2017, 23:04:29 pm »
Nie wiem, nie powiem Ci czy tak jest, czy nie, to tylko moje domysły, no nie. Teraz mi się coś jarzy z tymi fotkami, ale jezu, od jakichś 5 lat nie jestem za bardzo na bieżąco, więc... icry Ale postaram się być tu częściej ♥