Autor Wątek: Nowy singiel Trap  (Read 1500 times)

Offline Diana


Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 176
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2018, 21:35:18 pm »
Czy ona czasem nie wykorzystała tego teledysku do zrobienia sesji do albumu? xD Albo na odwrót? :P

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2018, 18:30:02 pm »
Nie wiem co mnie bardziej ekscytuje: to, że Shaki wydaje w końcu jakiś teledysk, czy Maluma w wodzie  :redface: :redface:

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2018, 19:49:14 pm »
Mnie juz nic nie ekscytuje. Ta piosenka jest tak powolna, ze wiem czego sie jutro spodziewać.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2018, 19:53:26 pm »
Trap...? A co z Nada, które rzekomo miało być singlem, przecież wstawiali już nawet zdjęcia z planu teledysku, jednak rezygnują? Szkoda... Chociaż z drugiej strony może i dobrze, nie potrzebuję, żeby mi psuli tą piosenkę jakimś niedorobionym teledyskiem, już wolę żeby sobie psuli Trap XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Diana

Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2018, 16:23:06 pm »
Wideo z sesji promocyjnej albumu stało się po ponad pół roku teledyskiem , takie rzeczy tylko Shakira.
https://www.youtube.com/watch?v=zkG4Xpz6t68

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2018, 17:20:25 pm »
Myślałam ze lenistwo Shak nie osiągnie nowego levelu a jednak. XD zaczelam sie śmiać przy jednej scenie gdy bylo zbliżenie na same nogi gdy je rozkłada hahahah. Sceny są fajne ale pasują jako jeden z elementów a nie jako główny watek
« Last Edit: Styczeń 26, 2018, 17:22:40 pm wysłana przez Gerl »

Offline Diana

Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2018, 18:17:42 pm »

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,187
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2018, 20:27:30 pm »
Trzeba przyznać, że album El Dorado jest bardzo ekonomiczny, nie dość, że na płycie znajdują się duety wydane rok temu to jeszcze za jednym budżetem zamachem nakręcili teledysk i zrobili oprawę graficzną albumu. Sporo zaoszczędzili na sesji zdjęciowej promującej El Dorado, bo takowej nie było.


Wideo z sesji promocyjnej albumu stało się po ponad pół roku teledyskiem , takie rzeczy tylko Shakira.
https://www.youtube.com/watch?v=zkG4Xpz6t68

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2018, 21:37:09 pm »
A ja Wam powiem, że mi się nawet podoba XD I teraz nie wiem, czy to dlatego, że faktycznie nie jest taki zły, czy ja już się po prostu niczego ambitnego po Shakirze nie spodziewam heh... Tak, czy inaczej całkiem przyjemnie się ogląda to MV, nawet jeśli mam wrażenie, że kilka scen się powtarza, to całość jest zmysłowa, taka, że pasuje ogólnie klimatem do piosenki, nie jest najgorzej :p
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2018, 12:46:44 pm »
Mnie się też podoba, ogólnie przyjemny, pasuje do piosenki, nastrój fajnie się zgrywa i nie mam takiego wtf jak momentami przy Perro fiel XD
Ale w tym całym klimacie i zmysłowości jednak te ujęcia i zbliżenia na otwarte usta mi się nie podobają
  

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,187
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2018, 13:54:54 pm »
A ja Wam powiem, że mi się nawet podoba XD I teraz nie wiem, czy to dlatego, że faktycznie nie jest taki zły, czy ja już się po prostu niczego ambitnego po Shakirze nie spodziewam heh... Tak, czy inaczej całkiem przyjemnie się ogląda to MV, nawet jeśli mam wrażenie, że kilka scen się powtarza, to całość jest zmysłowa, taka, że pasuje ogólnie klimatem do piosenki, nie jest najgorzej :p

Masz rację, to jeden z lepszych teledysków promujących album El Dorado. Jaume doskonale sprawdza jako fotograf i reżyser teledysków slow motion. Widać, że czarno-białe filmy są jego specjalnością, natomiast nie radzi sobie podczas nagrywania teledysków do tanecznych piosenek.

Co do Trap... Shakira naprawdę piękne wygląda, teledysk odzwierciedla klimat piosenki, niektóre sceny powtarzają się, ale można to wybaczyć, bo nie o akcję w tym teledysku chodzi (no chyba, że ktoś liczył na sex taśmę Shakiry i Malumy). Jedyne, co mi przeszkadza to ujęcie z rozkraczonymi nogami- to nie było zmysłowe tylko przaśne. Shakira powinna trzymać się tej niewinnej zmysłowości o której mówił Gabriel Garcia Marquez.

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Nowy singiel Trap
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2018, 22:28:40 pm »
Nakręcić w ciągu roku półtorej roku 7 teledysków - czemu nie? Zrobić jedną sesje do albumu? Bez przesady XDDDD