Autor Wątek: Jennifer Lopez  (Read 10893 times)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 20, 2012, 18:52:45 pm »
występ z LA podczas trasy Dance Again World Tour ;)

elMarco

  • Gość
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 21, 2012, 09:05:29 am »
Heh, myślałem, że będzie gorzej, ale śpiewa tam w miarę.  ;D

Offline Loba

Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 21, 2012, 11:59:02 am »
Raczej nie byłam nigdy fanką występów live J.Lo, ale tutaj jest całkiem nieźle. ;)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 23, 2012, 14:04:55 pm »
Raczej nie byłam nigdy fanką występów live J.Lo, ale tutaj jest całkiem nieźle. ;)

Ja też a tu proszę taka niespodzianka! ;)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 24, 2012, 17:16:50 pm »
proszę: Dance Again i On The Floor w wersji z otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej kobiet
!

Dzisiaj wielki koncert J Lo w naszym kraju! Czy ktoś z Was na nim będzie? Właśnie przed chwilą mówili o niej w Faktach TVN....
« Last Edit: Wrzesień 27, 2012, 19:27:49 pm wysłana przez adas1774 »

Ilona

  • Gość
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 18, 2013, 14:52:15 pm »
Zachęcam wszystkich fanów J.Lo do wzięcia udziału w pewnej akcji: ;)
"Jennifer Lopez zdobyła do tej pory trzy certyfikaty Vevo dla najczęściej oglądanych teledysków: za klipy do "On The Floor", "I'm Into You" oraz "Dance Again". Warunkiem przyznania takiego odznaczenia jest liczba wyświetleń teledysku przekraczająca 100 milionów. Chcemy aby do grona tych najczęściej wyświetlanych klipów dołączyły "Goin'In": (obecnie ponad 97 mln) i "Papi": ( ponad 65 mln wyświetleń). Pomóżmy naszej JLo oglądając jak najczęściej wyżej wymienione teledyski!"

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 18, 2013, 20:33:07 pm »
trzeba pomóc JLo! ;)

Ilona

  • Gość
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 25, 2013, 23:25:54 pm »
Jennifer Lopez & Andrea Bocelli - Quizas, Quizas, Quizas:

Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości, że Jenny nie potrafi śpiewać na żywo. come_to_me

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 26, 2013, 20:15:57 pm »
J Lo <3
ona potrafi śpiewać, naprawdę! ;)

Ilona

  • Gość
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 13, 2013, 16:13:18 pm »
Myliłam się. Kolejne wykonanie utworu Quizas, Quizas, Quizas: tym razem w jakości HD. Zawiodłam się szczerze mówiąc, widać, że po raz kolejny piosenka została wcześniej nagrana i głos leci z taśmy. ;/ Po pierwsze: ta wersja brzmi identycznie jak poprzednia, po drugie Jennifer nawet za bardzo nie otwiera ust i zbyt blisko trzyma mikrofon. Kiedy ona w końcu z tym skończy? Przecież miała wiele skandali z udziałem playbacku. Uwierzę w to, że ona potrafi śpiewać, gdy nagra koncert MTV Unplugged. Wiem, ostro pojechałam ale ileż można to znosić? Krótko mówiąc, niech w końcu udowodni, że jest prawdziwą piosenkarką i zacznie śpiewać na żywo. Ja rozumiem, że czasem artysta korzysta z playbacku ale nie może robić tego przez cały czas...
« Last Edit: Kwiecień 18, 2013, 00:59:39 am wysłana przez Ilona »

Michelle

  • Gość
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 13, 2013, 16:24:12 pm »
Wydaje mi się, że czasami w takich programach jak zapraszają artystów to mają oni chyba narzucone, że musi być playback, żeby lepiej wypadli...

Ilona

  • Gość
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 13, 2013, 16:29:37 pm »
Wydaje mi się, że czasami w takich programach jak zapraszają artystów to mają oni chyba narzucone, że musi być playback, żeby lepiej wypadli...
Ale ona niestety cały czas korzysta z playbacku. Ostatnia trasa koncertowa była jej jedyną w całej karierze, a oglądając jej wcześniejsze pojedyncze koncerty na DVD w całości są z playbacku, myślałam, że coś się zmieniło, ale nie. ;/

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 14, 2013, 10:48:45 am »
bez komentarza ..................

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 14, 2013, 12:41:04 pm »
Nigdy jej nie lubiłam i nigdy nie uważałam za prawdziwą piosenkarkę. Jej kariera opiera się na niby seksownym tańcu na scenie (oczywiście w otoczeniu miliona tancerzy) i sztucznym wyglądzie. Śpiewać to ona nie umie. Jeżeli idę na koncert, to chcę posłuchać wykonania na żywo. Gdybym chciała posłuchać płyty, włączyłabym sobie w domu. Nie potrafi śpiewać, po co się w ogóle za to zabiera? Tak, jak powiedziała Ilonka. W jej "talent" uwierzę, kiedy nagra MTV Unplugged i zaśpiewa wszystko bez udziału playbacku. Bo wspomóc się tym kilka razy, a jechać na playu przez całą karierę to jest ostra różnica.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Jennifer Lopez
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 14, 2013, 16:26:12 pm »
Zgadza się In, mam do tego takie samo podejście. Bilety na koncerty do najtańszych nie należą, poza tym dla fanów też się należy jakiś szacunek. Jestem w stanie jakoś przeboleć playback w programach telewizyjnych i nie mam o to za bardzo pretensji do artystów, ale kiedy słyszę koncert z playbacku jestem wściekła. Niemniej jednak mam sentyment do starszych piosenek Jennifer, choć nie da się ukryć, że większość roboty odwala za nią chór, i nie wiem, czy wiecie, ale ona sama nie pisze tekstów, nie jest również producentką, jedyne co robi to "śpiewa" na tych płytach, a za jej karierą stoi sztab różnych producentów, którzy dbają o to, żeby to dobrze brzmiało...Wystarczy sobie włączyć dwie z pozoru takie same piosenki Jenny "Love Don't Cost A Thing" (wersja angielska) i "Amor Se Paga Con Amor" (wersja hiszpańska), czy "Ain't It Funny" (wersja angielska) i "Que Ironia" (wersja hiszpańska), widać, że te piosenki różnią się nie tylko językami, ale także chórem, który odkrywa w nich najważniejszą rolę. Podobnie w utworze "Jenny from the Block" cały refren śpiewa za nią chór i tak można wymieniać bez końca...