Autor Wątek: Nowy singiel me enamoré  (Read 4631 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 11, 2017, 17:15:53 pm »
Cóż, czuję się zawiedziona... Piosenka wpada w ucho, ale nic poza tym. Chyba szykuje nam się powtórka z rozrywki z płyty "Shakira", czyli tematyka dotycząca jednego i tego samego... Zastanawiam się, czy Shak jeszcze w ogóle umie napisać piosenkę nie skierowaną do Pique :popcorn: :popcorn:  Rozumiem jej szczęście, ale pod względem muzycznym, dla mnie, to już nic ciekawego ani zachęcającego. Po takim czasie absencji spodziewałam się przynajmniej jakiejś zapowiedzi jej "comebacku", nowej sesji do okładki singla (która swoją drogą jest na poziomie pracy dziesięciolatka w Paintcie), a tu nic... Singiel wypuszczony ni z gruszki ni z pietruszki. Kolejna płyta i era widmo, boję się w ogóle pytać jak będzie wyglądać jej trasa koncertowa. Już widzę to zgromadzenie rodzinne: Shakira i Pique, z dziećmi na scenie, wyśpiewujący sobie miłosne balladki :hopelessness: i'm out :smiley-scared007:

(...) teraz nie musi się nawet starać, po prostu odcina kupony od zdobytej sławy.
Szczerze mówiąc nie rozumiem takiego podejścia... Co z tego, że jest sławna? Bycie piosenkarką to jej zawód (tak, tak w ostatnich latach coś słabo to widać, ale wciąż..), jeśli w pracy odniesiesz sukces to też oznacza, że masz spocząć na laurach i przestać się starać? W takim razie chyba współczuję pracodawcy, który miałby takich pracowników. Kto się nie rozwija, ten się cofa. Jeśli Shakira nie ma zamiaru już wnosić nic nowego, ograniczyć, a właściwie zaprzestać jakikolwiek rozwój to może niech skończy karierę, zamiast żerować na swojej wyrobionej marce. Ciekawe jak długo jeszcze znajdą się osoby, które to kupią (cóż, ludzie są głupi, to pewnie jeszcze trochę to potrwa) Wg mnie to wstyd, szczególnie dla kogoś, kto tak jak Shakira, uważa się za perfekcjonistę. Chyba ryknę śmiechem jeśli w przyszłości usłyszę to słowo w odniesieniu do niej.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 11, 2017, 17:46:23 pm »
Cóż, czuję się zawiedziona... Piosenka wpada w ucho, ale nic poza tym. Chyba szykuje nam się powtórka z rozrywki z płyty "Shakira", czyli tematyka dotycząca jednego i tego samego... Zastanawiam się, czy Shak jeszcze w ogóle umie napisać piosenkę nie skierowaną do Pique :popcorn: :popcorn:  Rozumiem jej szczęście, ale pod względem muzycznym, dla mnie, to już nic ciekawego ani zachęcającego. Po takim czasie absencji spodziewałam się przynajmniej jakiejś zapowiedzi jej "comebacku", nowej sesji do okładki singla (która swoją drogą jest na poziomie pracy dziesięciolatka w Paintcie), a tu nic... Singiel wypuszczony ni z gruszki ni z pietruszki. Kolejna płyta i era widmo, boję się w ogóle pytać jak będzie wyglądać jej trasa koncertowa. Już widzę to zgromadzenie rodzinne: Shakira i Pique, z dziećmi na scenie, wyśpiewujący sobie miłosne balladki :hopelessness: i'm out :smiley-scared007:
Szczerze mówiąc nie rozumiem takiego podejścia... Co z tego, że jest sławna? Bycie piosenkarką to jej zawód (tak, tak w ostatnich latach coś słabo to widać, ale wciąż..), jeśli w pracy odniesiesz sukces to też oznacza, że masz spocząć na laurach i przestać się starać? W takim razie chyba współczuję pracodawcy, który miałby takich pracowników. Kto się nie rozwija, ten się cofa. Jeśli Shakira nie ma zamiaru już wnosić nic nowego, ograniczyć, a właściwie zaprzestać jakikolwiek rozwój to może niech skończy karierę, zamiast żerować na swojej wyrobionej marce. Ciekawe jak długo jeszcze znajdą się osoby, które to kupią (cóż, ludzie są głupi, to pewnie jeszcze trochę to potrwa) Wg mnie to wstyd, szczególnie dla kogoś, kto tak jak Shakira, uważa się za perfekcjonistę. Chyba ryknę śmiechem jeśli w przyszłości usłyszę to słowo w odniesieniu do niej.

Stwierdzenie, "odcina kupony od zdobytej sławy" oznacza, że osiadła na laurach. Shakira jest najbardziej popularną latynoską piosenkarką i ma spore grono wiernych fanów na całym świecie, którzy ze wszystkiego będą się cieszyć i kupią każdy jej album. (Ja słucham Shakiry od 11 lat i nie ukrywam, że zaniżyłam swoje oczekiwania, jednak zawsze gdy Shakira oznajmia, że wydaje nowy singiel czuję pewne podekscytowanie bo mam cichą nadzieję, że tym razem to będzie coś naprawdę fajnego). Shakira nie musi również dbać o promocję, wystarczy, że wrzuci filmik do sieci i od razu ma kilka milionów wyświetleń, bo jej imię jest wszędzie znane. Magia, szkoda tylko, że Shakira tyle lat pracowała na własną renomę, a teraz wszystko zaprzepaszcza.

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 12, 2017, 14:19:56 pm »
To co Lara pisze to 100% to co mogę powiedzieć o sobie: też zaniżyłam swoje oczekiwania i może dlatego piosenka tak wpadła mi do ucha. Faktem jest, że nie jest to coś wybitnego i dawniej miała o wiele lepsze piosenki, takie bardziej "charakterne" i fakt - czuje też już lekki przesyt jeśli chodzi o tematykę Pique i dzieciaków, ale w sumie nie ma się jej co dziwić - jest zakochana, szczęśliwa i ma fioła na ich punkcie  :smiley-happy105:  "Chantaje" jest właśnie taką piosenką z pazurem i "charakterem", także miejmy nadzieje, że większa część płyty będzie w stylu "Chantaje" :)

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 18, 2017, 15:21:55 pm »
Dałby mi ktoś radę przesłać tą piosenkę w dobrej jakości? Baaardzo proszę  :puszczaoczko:

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 18, 2017, 21:28:23 pm »
Dałby mi ktoś radę przesłać tą piosenkę w dobrej jakości? Baaardzo proszę  :puszczaoczko:

Wyslij mi na priv twój adres e-mail to ci wyślę
We´re all mad here

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 01, 2017, 09:15:21 am »
teledysk wczoraj kręcili na planie Shakira i Pique

« Last Edit: Maj 01, 2017, 11:59:43 am wysłana przez Diana »

Offline Martina

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 257
  • Total likes: 14
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • La Tortura, Que Me Quedes Tu, UYC, Las de la Intuición, Chantaje
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 01, 2017, 11:43:06 am »
Wiedziałam że będzie... Pewnie wystąpi jeszcze w nie jednym teledysku  :laughing:

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 01, 2017, 22:41:09 pm »
Having my Khaleesi moment in my new video for "Me Enamoré"


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 01, 2017, 23:36:06 pm »
Wiedziałam że będzie... Pewnie wystąpi jeszcze w nie jednym teledysku  :laughing:
ona jest teraz tak przewidywalna, że to aż boili no  :laughing: :laughing: :smiley_facepalm:
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 02, 2017, 09:46:13 am »
Pięknie wyglada  :love:
We´re all mad here

Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 03, 2017, 19:25:15 pm »
Piszą na fanowskich stronach że teledysk ma wyjść 12 maja :)
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 08, 2017, 20:15:21 pm »
Mamy Me Enamore na żywo z auta  :rock:

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/DuUK-4DRr7s?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 09, 2017, 18:03:12 pm »
i to będzie jedyny występ na żywo z tą piosenką, następny raz dopiero na trasie  :gif_50x50_2724f7:

Offline Martina

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 257
  • Total likes: 14
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • La Tortura, Que Me Quedes Tu, UYC, Las de la Intuición, Chantaje
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 11, 2017, 20:23:57 pm »
Zauważyłam że Me enamore, nie potrafi coś wyjść z propozycji poplisty rmf... Piosenka przyjemna, ale podejrzewam że Chantaje zrobiło by większą furorę. Widać ME nie zachwyciła polaków.

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Nowy singiel me enamoré
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 12, 2017, 21:31:57 pm »
W ciągu 30 minut ma być premiera teledysku

« Last Edit: Maj 12, 2017, 21:50:20 pm wysłana przez ktos »