Autor Wątek: Nowy Singiel "Perro fiel"  (Read 4920 times)

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 15, 2017, 15:41:31 pm »
Uuullalala Shakira myślała, ze uda sie skopiować sama siebie sprzed 12 lat wylewając na siebie podobna substancje tyle ze zlota (oprocz glowy sick). Tyle, ze la tortura ma watek, jest pociagajaca (a nie wymachuje zlota dupa z jakimś paskiem z frendzlami hahaha). Sceny z rudymi wlosami spoko na plus, ale nie do takiej piosenki. Jesli chodzi o ta scene ze skrzypcami to pewnie chodzilo o porównanie jej figury do tego instrumentu. I pomyśleć, ze ja narzekalam na Chantaje bo w porównaniu z Perro Fiel wypada bombowo.

Offline Diana

Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 15, 2017, 15:46:23 pm »
a moje pierwsze skojarzenie po zobaczeniu złotych scen



Jesli chodzi o ta scene ze skrzypcami to pewnie chodzilo o porównanie jej figury do tego instrumentu.
Moim zdaniem zbędne, trochę seksistowskie i mega tandetne na tym tle, ale chyba reżyserowi wydały się świetnie komponować z całą tą koncepcją pokazania przypadkowych scen.
« Last Edit: Wrzesień 15, 2017, 15:55:57 pm wysłana przez Diana »

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 15, 2017, 17:23:18 pm »
Kolejny teledysk bez ładu i składu, po prostu sklepek różnych scen, które pasują do siebie jak kwiatek do kożucha i jeszcze ten nudny, improwizowany taniec.... Totalny brak weny i pomysłu... Jaume musi odejść! :gif_50x50_af397f:


Cytuj
Moim zdaniem zbędne, trochę seksistowskie i mega tandetne na tym tle, ale chyba reżyserowi wydały się świetnie komponować z całą tą koncepcją pokazania przypadkowych scen.

Scena z wiolonczelami jest tak seksistowska, że bardziej być nie może, ale zapewne Jaume myślał, że to jest cool i pomyśleć, że Shakira uważa się za feministkę  :nospoko:
« Last Edit: Wrzesień 15, 2017, 17:29:14 pm wysłana przez Lara »

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 15, 2017, 18:41:21 pm »
kolejny dobrze sie zapowiadający teledysk i rozczarowanie wygląda fajnie ale nic tam się nie dzieje nudy

Offline Diana

Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 15, 2017, 18:51:43 pm »
W jednym z ostatnich wywiadów wspomniała, że nie chce być łączona z etykietką feministki, ani żadną inną.

Widziałam,że fani już pisali do Jaume za pomocą twittera i instagram, że powinien przestać pracować z Shakirą, albo coś zmienić, ale ciekawe czy to da mu coś do myślenia. Teledysk pewnie zdobędzie dużo  wyświetleń, więc gdyby miał się przed kimś tłumaczyć to się na to powoła, a z drugiej strony Jaume jest pewnie tańszy niż np. taki Joseph Kahn, jest na miejscu w Barcelonie, a inny reżyser może wymyśliłby sobie lokalizację klipu w LA i Shakira musiałaby zostawić na kilka dodatkowych dni dzieci i Gerarda.

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 15, 2017, 20:20:30 pm »
Kolejny zlepek przypadkowych scen.

Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 15, 2017, 20:49:37 pm »
Shakira miała lepsze pomysły jak była młodsza. Ma dzieci to albo niech odejdzie z tej branży albo kogoś innego zatrudni ma tyle pieniędzy że coś stworzyć ekstra ale pewnie nie ma na co liczyć. Już jest starsza to trochę by spoważniała a nie zachowuje się jak małolata. Ani ładu ani składu ten teledsyk.  :smiley_facepalm: :smiley_facepalm: Myślałam że Shakira wyjdzie z burzą loków piękna a tu taka kicha.
[/quote
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline SolekFasolek

Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 15, 2017, 23:57:27 pm »
Czy ktoś ma pomysł dlaczego Jaume wrzucił do teledysku to
Bo to Jaume? :ojoj:

Wow. Zatkało mnie. Wbiło mnie w ścianę przy której siedzę i omójbożemojefeelsy *fangirling za 3... 2... 1...*

A tak serio? Teledysk jak teledysk, fabuły to on raczej nie ma. Podobają mi się czerwonorude włosy Shak, od kiedy pierwszy raz zobaczyłam Ojos Asi, MTV Unplugged i w ogóle tamte czasy, to chciałam ją ponownie zobaczyć w takim kolorze <3 Trzyma się bardzo dobrze jak na swój wiek i w sumie do mnie dalej nie dociera to, że ma 40 lat ;)) W tym momencie chciałabym mieć drugi laptop, żeby sobie na nim odpalić LAOTR, a na tym pisać jakieś chujowe fanfiki as ever.
Czy ja wiem, czy ta wiolonczela jest seksistowska? Nie odniosłam takiego wrażenia, że to ma jakiś związek z jej figurą czy coś, tylko że wstęp jest grany na tym instrumencie ;))
Nigdy nie spodziewałam się, że zobaczę ją kiedyś w czapce wpierdolce z kastetami, a tu proszę! Prawilna Kolumbijka na dzielni zawsze na propsie!
W pewnej chwili zaczęłam się zastanawiać, czy aby na pewno ma majtki, bo przez to złoto, przez tą przepaskę... Ale spokojnie, ma! :p:
I MÓJ BOŻE, ONA MA PIEPRZYK NA PRAWYM CYCKU! :densimy:

Także no.

Dlaczego niby miałaby odchodzić z branży tylko dlatego, że ma dzieci? To coś złego? Wiele gwiazd ma dzieci i jakoś w swoich zawodach pracują, więc... W zachowywaniu się w teledysku jak młodsza niż się jest też nie widzę niczego złego.

Jeśli chodzi o Jaume i pisanie, żeby przestał z Shak pracować... Serio wierzycie, że to mogłoby coś dać? XDDDDD Będą pracować tak długo, jak tylko zechcą, a z tego co pamiętam, to robił jej zdjęcia jeszcze za czasów OF i takie tam, więc no, jeśli Shak podoba się to, w jaki sposób wyglądają teledyski, zdjęcia, etc., to na zmianę reżysera raczej nie ma co liczyć XD Poza tym, nawet jakby zmieniła reżysera, a kontent na teledysk miałaby taki a taki, to... Cóż, mielibyśmy to samo, tylko z innym reżyserem, that's the truth :nospoko: Z resztą, ja tam nie wiem, o co ludziom chodzi, mnie osobiście bardzo podobają się zdjęcia Jaume i chociażby wykonanie La Biciclety.
« Last Edit: Wrzesień 16, 2017, 00:09:44 am wysłana przez SolekFasolek »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 16, 2017, 14:22:16 pm »
Muszę przyznać, że do tego akurat teledysku miałam wysokie oczekiwania, bo uwielbiam tą piosenkę. Ale wyszło jak zwykle, chciałoby się rzec  :slinkaway: Nowe teledyski Shakiry to nic innego jak zlepek przypadkowych scen, jedyne co mi się tu podoba, to jej rudoczerwone włosy, reszta wieje straszną nudą. :confused2: Trochę przykro to mówić, i nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale jej taniec (znowu) wygląda okropnie pokracznie. Chyba już wolę to szarpanie się z koszulką w Chantaje...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 17, 2017, 14:36:20 pm »
Dla mnie teledysk to wielkie dno piosenka ekstra ale ten teledysk ani fabuły nie wiadomo o co chodzi zamiast zatrudnić jeszcze jedno reżysera aby im mogł doradzić co.o jak a tak to wielka porażka i myślę że z trasą będzie tak samo nie ma co liczyć na wielki powrót.
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 17, 2017, 15:02:16 pm »
Dawno temu mu powiedziałam, że Jaume jest lepszym fotografem niż reżyserem i nie zmieniłam zdania w tej sprawie. Najlepszy teledysk Jaume to No a reszta to straszna kicha, ale macie rację, Shakira nie zmieni reżysera, po pierwsze dlatego, że się przyjaźnią a po drugie tak jest jej wygodnie... Generalnie ja już nie pokładam w Shakirze żadnych nadziei na super single, teledyski i trasę. Mogę sobie jedynie powspominać czasy Laundry Service.  :gif_50x50_f9b8b2:

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 17, 2017, 18:54:57 pm »
^ Prawda. Dlatego nawet jakoś nie żałuję, że nie będzie mnie na jej koncercie na tej trasie XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 17, 2017, 19:29:46 pm »
Ogólnie mam spoko wrażenia, bo teledysk ma potencjał (czy powinnam wspomnieć, że to już kolejny z niewykorzystanym potencjałem?) i zgadzam się z Wami - brakuje tam spójności. Za główną scenę zrobili "złotą Shak", a według mnie powinna być tylko wplątaniem do historii z wyścigami, skoro już ją tam umieścili. Ponoć to piosenka miłosna (?), dlatego powinno być więcej Shak + Nicky.
SCENA Z PIESKAMI  :love: Uważam, że to ona (zamiast tej z żywymi instrumentami) powinna otwierać teledysk, a zamykać go powinna scena, gdzie te pieski idą przed nią. Rozumiałabym to tak, że na początku boi się zakochać, stąd trzyma psy na łańcuchu, a na koniec otworzyła się na miłość i już je wypuściła, ale tak jakby dalej jej przewodniczą (mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 17, 2017, 19:35:18 pm »
^ MIZEY NA REŻYSERA TELEDYSKÓW SHAKIRY!!! :points: :points:

To byłoby fajne z tymi psami, ale znając ich dali je tam tylko dlatego, że w tekście jest coś tam, że on będzie podążał za nią jak wierny pies czy coś takiego XDD A szkoda, bo serio mogliby to inaczej pokazać i dać temu epizodowi więcej sensu.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 17, 2017, 19:52:44 pm »
Tak oglądam ten teledysk brakuje tego czegoś. Shakirze wybaczam ten teledysk bo ją kocham i jej piosenkę Perro Fiel.
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23