Autor Wątek: Nowy Singiel "Perro fiel"  (Read 4919 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 17, 2017, 21:49:07 pm »
A mi się teledysk podoba, Shak świetnie w nim wygląda. Może mało podobają mi się złote sceny, bo co do tego tańca to odnoszę wrażenie, że Shak momentami sama nie wie co robi. Te ruchy wyglądają bardziej zabawnie niż seksownie. I też zwróciłam od razu uwagę na jej powtarzający się ruch dłoni w tym teledysku. XD


Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 17, 2017, 23:35:11 pm »
Szału wielkiego nie ma, wkurzają mnie te sceny gdzie stoi na szybie. Ledwo ją tam widać, raczej stopy.

Na plus ruda peruka, bardzo podoba mi się to jak idzie przez parking, ale szkoda, że tak mało tego pokazali. Za dużo jest tych scen na złoto :(

Offline Katherine

Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 18, 2017, 10:57:07 am »
Chyba będę jedną z niewielu osób, którym teledysk przypadł do gustu. Stylizacje przepiękne!!  :love:  :grin_clapping: Widzę, że czas dla Shak się na dobre zatrzymał, wygląda jak bogini. Ten jej awkward dancing też na plus, typowe nieokiełznane ruchy Shak xD Brakowało mi tylko chemii między Shak a Nicky i jakiejś dodatkowej stylizacji dla Nicky..

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 18, 2017, 13:36:46 pm »
Taka zajebista piosenka a żadnego układu tanecznego, żadnej historii ehh.. potencjał na teledysk był a wyszło jak wyszło. Oczywiście Shak pięknie wygląda i dalej świetnie tańczy to sie raczej nie zmieni ale widziałabym tu w refrenie jakis fajny układzik np w scenach gdy ma te czerwone włosy. Ale zdecydowanie za mało jest scen w czerwonych włosach albo w sukience a za duzo scen gdy jest cała umalowana na złoto, moim zdaniem powinni to jakoś ładnie równo poskładać i wkurwia mnie jak w teledysku wrzucaja bez pojęcia sceny ktore trwaja 3 sekundy, przelatuje mi to między oczami nawet sie skupić nie idzie i tzreba ze 3 razy oglądac zeby wyłapac wszystkie sceny :D :smiley_hairpull:

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 18, 2017, 17:22:49 pm »
  i wkurwia mnie jak w teledysku wrzucaja bez pojęcia sceny ktore trwaja 3 sekundy, przelatuje mi to między oczami nawet sie skupić nie idzie i tzreba ze 3 razy oglądac zeby wyłapac wszystkie sceny :D :smiley_hairpull:
  hehe to specjalny trik shak by jako tako tako dobic do 100mln
Pierwsze co mi wpadlo do glowy to mysl "czemu zmarnowaliscie sceny z shak w seksownej czerwieni!?". Tak niewiele brakowalo by naprawic ten teledysk np. Jakas milosna historia w tle. Gdzies w wykwintnej restauracji a potem altanie pelnej swiec. Ale u juame pojecie FABULA nie istnieje...
« Last Edit: Wrzesień 18, 2017, 17:28:53 pm wysłana przez Gerl »

Offline SolekFasolek

Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 18, 2017, 21:43:15 pm »
Ale u juame pojecie FABULA nie istnieje...

Z tym że wiesz, po pierwsze artyzm, a po drugie, kto dzisiaj z takich typowych oglądaczy stacji muzycznych/słuchaczy piosenek w takim typie skupia się na fabule? Założę się, że naprawdę niewielki procent. Ludzie nie skupiają się na fabule w teledysku. Na YT włączają piosenkę tylko po to, żeby grało, nie żeby wgapiać się w ekran. A jeśli już, to żeby popatrzeć na kobiece ciało, stąd zapewne tyle scen, w których tańczy w samym staniku i majtach.
Brak fabuły nie leży też tylko i wyłącznie po stronie Jaume, w końcu to teledysk Shak, więc dam sobie rękę uciąć, że również brała udział w planowaniu scen tak, żeby jej się podobały. Chyba, że jest zbyt leniwa i wspólnie uznali, że zrobią coś na odpierdol.
« Last Edit: Wrzesień 18, 2017, 21:46:04 pm wysłana przez SolekFasolek »

Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 21, 2017, 12:32:02 pm »
Zawiodłam się trochę, bo moim zdaniem Shakira wygląda cudownie w tym złocie, taniec jest trochę dziwny, ale już ok, no ale reszta tak jak mówiliście jest strasznie przypadkowa. Mogłyby być bardziej rozwinięte te ujęcia z psami, te wyścigi też - swoją drogą ta cała stylizacja, ruchy, ujęcia z dołu, to mi się kojarzy z taką Shaki sprzed lat. I nie wiem, może coś jest ze mną nie tak, ale w tych scenach w czerwieni coś też mi nie gra. Nie podobają mi się doczepy XD, ta cała sceneria też nie bardzo
a te sceny z wiolonczelą już w ogóle nie pasują, zwłaszcza na tle tej fabryki czy co to jest
  

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 21, 2017, 20:52:19 pm »
Z tym że wiesz, po pierwsze artyzm, a po drugie, kto dzisiaj z takich typowych oglądaczy stacji muzycznych/słuchaczy piosenek w takim typie skupia się na fabule? Założę się, że naprawdę niewielki procent. Ludzie nie skupiają się na fabule w teledysku. Na YT włączają piosenkę tylko po to, żeby grało, nie żeby wgapiać się w ekran. A jeśli już, to żeby popatrzeć na kobiece ciało, stąd zapewne tyle scen, w których tańczy w samym staniku i majtach.
Brak fabuły nie leży też tylko i wyłącznie po stronie Jaume, w końcu to teledysk Shak, więc dam sobie rękę uciąć, że również brała udział w planowaniu scen tak, żeby jej się podobały. Chyba, że jest zbyt leniwa i wspólnie uznali, że zrobią coś na odpierdol.

W teledysku Perro Fiel nie ma żadnego artyzmu, poza tym ja i Gerl należymy do pokolenia, gdzie teledyski miały jakąś fabułę i przez cały dzień był włączony w TV kanał Viva Polska, tylko po to, żeby chociaż raz zobaczyć swój ulubiony teledysk, a muzyki słuchało się na kasetach. Z ostatnim zdaniem całkowicie się zgadzam, Shakira jest po prostu leniwa i chciała zrobić coś na odpierdol. Nie raz mówiła, że kręcenie teledysku Whenever, Whereever czy Objection było dla niej bardzo wykańczające.

Offline SolekFasolek

Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 21, 2017, 23:46:34 pm »
Wiesz, to, że jest między nami parę lat różnicy nie oznacza, że już nie należę do tego pokolenia. Co do artyzmu, cóż, wszystko w jakiś sposób jest sztuką, jeśli jest stworzone przez artystę, a Shakira do takich ludzi należy. Z resztą, czy wszystko trzeba pisać kursywą lub w cudzysłowie, żeby było wiadomo, że to sarkazm? Poza tym wiesz, dla jednej osoby ten teledysk może być bardziej artystyczny niż na przykład WW, gdzie Shak tarza się w błocie, dla drugiej z kolei bardziej artystyczne niż Perro Fiel może być WW.
Odnośnie wycieńczenia po nagrywaniu teledysków - cóż, jakby nie było, Shak ma już swoje lata.
« Last Edit: Wrzesień 21, 2017, 23:48:41 pm wysłana przez SolekFasolek »

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 24, 2017, 11:36:39 am »
Nie wiem ile masz lat, ale nie o to chodzi. Szczerze mówiąc teledyski Shakiry nie są artystyczne. Właściwie tylko dwa teledyski mają pewne znamiona artyzmu: No oraz Donde estas Corazon? choć popkultura nie jest sztuką przez S to raczej rozrywka. Wiadomo, że nikt nie oczekuje dzieła sztuki, ale na przestrzeni lat widać jak bardzo obniżyły się standardy. Jedyna rzecz jaka mnie martwi jest taka, że ja nadal akceptuje te niskie standardy.

Wiesz, to, że jest między nami parę lat różnicy nie oznacza, że już nie należę do tego pokolenia. Co do artyzmu, cóż, wszystko w jakiś sposób jest sztuką, jeśli jest stworzone przez artystę, a Shakira do takich ludzi należy. Z resztą, czy wszystko trzeba pisać kursywą lub w cudzysłowie, żeby było wiadomo, że to sarkazm? Poza tym wiesz, dla jednej osoby ten teledysk może być bardziej artystyczny niż na przykład WW, gdzie Shak tarza się w błocie, dla drugiej z kolei bardziej artystyczne niż Perro Fiel może być WW.
Odnośnie wycieńczenia po nagrywaniu teledysków - cóż, jakby nie było, Shak ma już swoje lata.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 24, 2017, 20:07:17 pm »
^ Ale masz na myśli, że akceptujesz niskie standardy od Shakiry, czy ogólnie? XD Bo jak od Shakiry to pewnie dlatego, że poznałaś ją lata temu i polubiłaś, kiedy jej muzyka była jeszcze dosyć inna niż obecnie. Tzn mogę wyjaśnić to tylko na własnym przykładzie, bo ja wiem, że gdybym miała "poznać" Shakirę teraz, czy te trzy lata temu, to na 100% nie zostałabym jej fanką, nawet pewnie nie zainteresowałabym się jej muzyką. A teraz chyba akceptuję jej olewkę tylko z sentymentu. No i może dlatego, że w obecnych czasach już nie siedzę przed telewizorem szukając na Vivie nowych hitów, a teledyski ogólnie oglądam raczej rzadko, więc nie przedstawiają już dla mnie takiej wartości. Poza tym, już skoro tak o tym mowa, to szczerze nie wiem, czy dalej mam prawo nazywać się jej "fanką", czy osobą, która zwyczajnie lubi od czasu do czasu posłuchać jej muzyki.


Ja po klipach muzycznych nie oczekuję głębokiego przekazu, bo już raz się na tym przejechałam na przykładzie BTS, którzy chcieli pokazać coś "głębokiego" w swoich teledyskach. Ok, pierwsze dwa comebacki były super, ale nie jeśli jeden koncept ciągnie się latami, wtedy to staje się nudne i zwyczajnie wkurzające, a w rezultacie chyba nikt dokładnie nie wie na czym owa głębia polega. Miało być oryginalnie i z przekazem, a wyszło jak zwykle, czyli okazało się zwykłą maszynką do zarabiania pieniędzy. Oglądając MV, zwłaszcza artysty popowego, chcę się zwyczajnie dobrze na tym bawić, a nie nudzić i tylko czekać kiedy ta piosenka wreszcie się skończy. A obecne teledyski Shakiry takie właśnie dla mnie są. Gdybym miała poznawać jej muzykę poprzez teledyski to na pewno nie zostałabym jej fanką, a wszystkie piosenki pewnie zapomniałabym tak szybko jak to tylko możliwe. Naprawdę o wiele ciekawiej ogląda mi się np. Hips Don't Lie, w którym jest przynajmniej piękna Shakira, która świetnie tańczy, a nie kręci, wije i trzęsie się bez ładu i składu. Bo tak ostatnio (niestety) odbieram jej taniec. Te stosunkowo nowe klipy Shakiry powstają do piosenek, które nie mają wybitnych tekstów, więc też nie oczekuję takich teledysków. W zupełności by mi wystarczyło gdyby jej MV zwyczajnie mnie nie nudziły, czytaj: nie były zlepkiem totalnie randomowych scen bez żadnego pomysłu.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline SolekFasolek

Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 25, 2017, 11:54:34 am »
^ O patrz, Inevi, a na twitterze masa ARMYs, które dostają orgazmów nad nowymi MVkami Bangtanów XD

I masz rację jeśli o Shak chodzi.
Ale z tym wiciem i kręceniem się... Still better than me.

Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 30, 2017, 13:37:25 pm »
Muszę przyznać, że do tego akurat teledysku miałam wysokie oczekiwania, bo uwielbiam tą piosenkę.
Ja tak samo!

Pewnie się trochę powtórzę, bo widzę, że większość ma podobne zdanie odnośnie teledysku. No ale cóż...
Wyczekiwałam klip, myślałam "będzie bomba". Akurat w odróżnieniu do innych mi się scena z "graniem" na wiolonczelach na początku spodobała. Ale potem miałam cały czas deja vu. Czerwony, elegancki look - Illegal. Złote sceny - HDL i La Tortura. Sceny z rudą peruką - stare teledyski. Mówię "WTF?" Oglądałam kilka razy pod rząd i ciągle uważam, że to wszystko już było. Nic oryginalnego. Nic do siebie nie pasuje i mnie to denerwuje. W zasadzie podobają mi się tylko złote sceny, jednak mam ALE. Jak już ją pomalowali na złoto, czemu opuścili twarz? Głupio to wygląda, mogli jakieś kreski jej przynajmniej machnąć. Nie wiem, może się nie znam, ale myślę, że mogli zostać w jednej tematyce i stworzyć jakiś wątek, a nie przeplatać różne nijakie sceny.
Sama się sobie dziwię, że jeszcze oczekuję czegoś więcej od Shakiry.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 02, 2017, 20:25:09 pm »
Shakira w zlotych scenach to parodia "starej" Shakiry. O ironio losu podobny styl tanca (w Perro Fiel) prezentuja dziewczyny probujace tanczyc tak swietnie jak ona kiedys :D

Kobietko w niebieskim czemu Ciebie nie wzieli do PF! To od Ciebie Shak zgapila ruchy!
« Last Edit: Październik 02, 2017, 20:34:38 pm wysłana przez Gerl »

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Nowy Singiel "Perro fiel"
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 03, 2017, 14:00:07 pm »
Shakira w zlotych scenach to parodia "starej" Shakiry. O ironio losu podobny styl tanca (w Perro Fiel) prezentuja dziewczyny probujace tanczyc tak swietnie jak ona kiedys :D

Kobietko w niebieskim czemu Ciebie nie wzieli do PF! To od Ciebie Shak zgapila ruchy!


hahaha czemu ja tego nigdy wcześniej nie widziałam??!