Autor Wątek: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki  (Read 7491 times)

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 24, 2014, 18:00:58 pm »
Słodziak niesamowity a łobuz jakich mało.
Topcio ma przebarwienia na białej sierści na pyszczku i łapkach. Nie wiem czy Twoja Daisy miała podobny problem, ale chciałam Cię zapytać czy da się coś z tym zrobić? Jakich kosmetyków używasz? Myjesz pieskowi ząbki?

Offline Loba

Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 24, 2014, 18:12:41 pm »
Topcio ma przebarwienia na białej sierści na pyszczku i łapkach. Nie wiem czy Twoja Daisy miała podobny problem, ale chciałam Cię zapytać czy da się coś z tym zrobić?
Masz na myśli takie jakby plamki? Coś jakby została skropiona farbą dawno, dawno temu?

Jakich kosmetyków używasz? Myjesz pieskowi ząbki?
Mieszkam w małej miejscowości i tak naprawdę nie mam możliwości kupowania jakiś specjalnych szamponów dla Shih tzu a więc używam zwyczajnie tego co akurat jest w sklepie zoologicznym. Jeśli chodzi o odżywki to kładę jej taką jaką posiadam w domu. Fryzjerka mówiła, że to nie ma znaczenia czy jest specjalnie dla psa czy nie, ważne, żeby po prostu była i nie ma co przepłacać tylko aplikować jej tą, której sama używam.
Myję jej ząbki, ale nie robię tego jakoś specjalnie regularnie. Kupuj Topikowi w sklepie zoologicznym takie białe kości, one są z wapniem i to bardzo wzmacnia ząbki u juniorka. :)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 25, 2014, 12:46:50 pm »
Topik ma wokół pyszczka takie żółte smugi, dość nieestetycznie to wygląda. Moja siostra mówi, że to od wody i psy z białą sierścią często tak mają. Zrobiłam parę zdjęć, ale nie wiem czy będzie coś widać.





Topik ma 2 miesiące, jeszcze trochę za wcześnie na kości, nawet porządnych zębów nie ma, tylko takie dwa ostre kiełki. Kupiłam mu Dentastix dla juniorków, ale zamierzam dać mu ją za miesiąc. Ciekawa jestem jak będzie tolerować pastę do zębów. Teraz są takie nowoczesne pasty, żele i spreje do zębów dla piesków. Kiedyś to nic nie było. Pamiętam jak Rolandowi myłam zęby zwykłą pastą dla ludzi, a on potem wymiotował, więc zrezygnowałam z mycia i miał straszny kamień na zębach. Biedak.

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 05, 2014, 22:28:13 pm »
Dzisiaj dołączyły do mojej rodziny dwa koty. Jeden jest u mnie a drugi u mojej mamy. Adoptowałyśmy je z Rumunii. Dzisiaj przejechałam polowe Niemiec żeby je odebrać.

Sheridan jest u mnie



A Orange (która nie ma jeszcze normalnego imienia) jest u mojej mamy. Ten kot ma ADHD. Wszędzie jej pełno rly



We´re all mad here

Offline Loba

Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 06, 2014, 15:38:00 pm »
Piękne kotki. Ten pierwszy ma cudowną sierść. :)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 07, 2014, 14:36:06 pm »
Nie wiedziałam, że można adoptować zwierzęta z innego kraju. Jak to się stało, że kotki przyjechały do Ciebie z Rumunii? Ten pierwszy jest śliczny, ma takie bystre oczy  olove

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 07, 2014, 15:32:47 pm »
Mozna adoptować, ale zwierzaki musza wtedy mieć wszystkie szczepienia, paszport i czip ;))

Ja sie zajmuje zbiórką karmy itp. dla psów w Rumunii i kobieta która to wszystko organizuje spytała czy nie chciałabym drugiego kota. Pokazuje mi zdjecie rudzielca. Moja mama chciała rudego kota, wiec mała poszła do niej. A mi znalazła innego. Ta moja to troche dzika na początku była, ale jak do mnie dotarła to zrobiła sie z niej przemiła kicia, która chce sie tylko przytulać.

Miałam ją we wtorek rano dostać, ale transport z kiciami przyjechał za szybko i zabrali małe pod Kolonie. Powiedzieli mi ze jakos zorganizują transport do Monachium. Tak sie wkurzylam że zabookowalam następny pociąg jaki znalazłam i sama pojechałam po kotki.

Jutro przyjedzie jeszcze brat tej rudej. Tym razem dla mojej siostry.
We´re all mad here

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 07, 2014, 17:59:39 pm »
Ja już sama nie wiem co bardziej wolę - czy psiaki czy kociaki. Z jednej strony pieski są super towarzyszami i są naprawdę genialne, ale znowu kociaki to takie przytulaski, mruczą i łaszą się <3 Lubię i jedne i drugie jednak nie dane mi mieć swojego pupila, gdyż nie mam warunków mieszkalnych na zwierzaka a szkoda, żeby na siłę się męczył. Kiedyś miałam świnki morskie i z jednej kupionej w zoologicznym zrobiły się 3 :D to był szok :p Na dodatek matka miała na imię Baśka a młode urodziły się w Barbórkę :D

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 09, 2014, 17:23:21 pm »
Mozna adoptować, ale zwierzaki musza wtedy mieć wszystkie szczepienia, paszport i czip ;))

Ja sie zajmuje zbiórką karmy itp. dla psów w Rumunii i kobieta która to wszystko organizuje spytała czy nie chciałabym drugiego kota. Pokazuje mi zdjecie rudzielca. Moja mama chciała rudego kota, wiec mała poszła do niej. A mi znalazła innego. Ta moja to troche dzika na początku była, ale jak do mnie dotarła to zrobiła sie z niej przemiła kicia, która chce sie tylko przytulać.

Miałam ją we wtorek rano dostać, ale transport z kiciami przyjechał za szybko i zabrali małe pod Kolonie. Powiedzieli mi ze jakos zorganizują transport do Monachium. Tak sie wkurzylam że zabookowalam następny pociąg jaki znalazłam i sama pojechałam po kotki.

Jutro przyjedzie jeszcze brat tej rudej. Tym razem dla mojej siostry.

kurcze a czemu aż tak z daleka wzięliście XD ? nie mówię, że to źle, super! ale w pobliżu pewnie też był jakieś zapchane schroniska pełne biednych kociaków w klatkach?
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 10, 2014, 15:05:30 pm »
kurcze a czemu aż tak z daleka wzięliście XD ? nie mówię, że to źle, super! ale w pobliżu pewnie też był jakieś zapchane schroniska pełne biednych kociaków w klatkach?
Dokładnie to samo pomyślałam. Łatwiej było by podjechać do najbliższego schroniska i wybrać sobie jakiegoś kociaka. Taki transport z zagranicy wymaga wiele zachodu i na pewno jest kosztowny. Widocznie Alruna musiała mieć do tych kotów duży sentyment.

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:47:28 am »
Odświeżam tematy w offtopicu.

Czekam na zdjęcia i filmiki pieska Lary! :D A tu mój Borys. Nie, zdjęcie nie było robione wczoraj (ach, ta pogoda...), a w styczniu. ;D



Miałam jeszcze z nim zrobione... selfie. Nie było to najlepszym pomysłem, bo raz oblizał mi twarz, a kolejnym razem włosy. No ale tych zdjęć nie będę wstawiać. Domyślcie się jak śmiesznie to musiało wyglądać. XD

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:55:02 am »
Jaki kochany  onchn W jakim wieku jest? Pewnie jeszcze szczeniak…
Marzenko, tysiąc zdjęć Topika znajduje się na moim instagramie, jak chcesz mogę wstawić filmiki na youtube ale w trybie prywatnym.

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 03, 2015, 16:24:56 pm »
Ja marzę o zwierzyncu w domu. Na razie mam chomika bo rodzice na nic więcej się nie zgadzają. Gdy przeprowadzimy się do domku,  będę mogła liczyć na kociaka, choć jednak wolę pieski. Moim marzeniem jest koń. Nie wie czy mi wyjdzie ale bardzo chciałabym takowego kupić. I jakiegoś ptaka
Uff jak ja kocham zwierzęta wszystkich raz. (za pięćdziesiąt lat będę sstarą panną z 73829919387 zwierzakami które będę baaardzo kochać XD) Kiedy będę mogła planuje zapisać się na wolontariat w schronisku lub u weterynarza, choć zostać nim nie chce.

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 05, 2015, 18:43:52 pm »
Aktualnie mam jednego zwierzaka;jest to ryba.Nazwałam ją Błekitek ;).Tak naprawdę otrzymała ona imię od swojego poprzednika.
Zwierzę jest bojownikiem  :gif_50x50_a625f6:.Szerze wolę kociaki od psów,chociaż psy również są fajne  :gif_50x50_e45fa0:.

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Psiaki, zwierzaki i inne futrzaki
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 05, 2015, 19:49:22 pm »
Załączam zdjęcie mojego zwierzaka  :gif_50x50_a625f6:.