Autor Wątek: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.  (Read 2425 times)

Offline maniek

Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« dnia: Czerwiec 11, 2020, 21:44:09 pm »
Nowa piosenka z Black Eyed Peas pod tytułem „Girl like me”, która znaleźć się ma na ich albumie; premiera 19 czerwca.

Panowie od jakiegoś czasu romansują z latino („Mamacita”), więc liczę na coś szybkiego, letniego i hitowego. Ich video do „Big love” to jeden z lepszych klipów ostatnich lat; szkoda, że piosenka nie odniosła sukcesu.
« Last Edit: Czerwiec 11, 2020, 21:50:53 pm wysłana przez maniek »

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2020, 17:28:47 pm »
No zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Offline maniek

Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2020, 19:45:59 pm »
Inni goście na płycie również interesujący- Maluma, Becky G; osobiście będę miał co słuchać, nie tylko duet z Shak ;)

Offline shakkira1997

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 596
  • Total likes: 15
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Poem to a Horse, Sale el sol, Tu boca, Hey you, How do you do, No, Loca por ti, Las de la Intuición, Hips Don't Lie, When a woman, Trap, TuTu
  • Mój twitter: @thesonjja
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2020, 10:19:15 am »
Może doczekamy się teledysku do tego  :smiley-love017:

Offline Diana

Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2020, 22:30:24 pm »
Możecie posłuchać na Spotify

Offline maniek

Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2020, 05:16:33 am »
Jestem zachwycony. Nie spodziewałem się czegoś tak dobrego. Od razu wpadło w ucho- i to „miauczenie” Shak w wysokich rejestrach. Poproszę to na singiel i do tego video. ;)

Offline Jacob16

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Total likes: 5
  • And I'm crazy but you like it !!!
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Amarillo, Perro Fiel, When A Woman, Hips Don't Lie, Loca,
  • Mój twitter: crazy_boy16160
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2020, 14:18:33 pm »
Po pierwszym przesłuchaniu totalnie mi się nie spodobało, ale postanowiłem dać drugą szanse i po kilku przesłuchaniach powiem, że wpada w ucho :smiley-dance011:  :smiley-happy105:
To "miauczenie" jest całkiem fajne  :laughing:
« Last Edit: Czerwiec 19, 2020, 14:25:43 pm wysłana przez Jacob16 »

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2020, 20:06:51 pm »
William z BEP napisał na twiterze że pojawi się teledysk do Girl like me. Przesłuchałam cały album BEP i powiem tak: szału nie ma dupy nie urywa, większość utworów zawiera jakieś sample. Co do Shakiry to mam niezłą bekę bo fani piszą, że część którą śpiewa Shakira to demo z 2009 roku które nie znalazło się na płycie She Wolf. Moim zdaniem ta teoria jest bardzo prawdopodobna, ponieważ styl śpiewania jest zbliżony do No Joke, obecnie głos Shakiry jest bardziej matowy a nagranie brzmi jak innej epoki, poza tym nad tym krótkim fragmentem pracował cały zespół Shakiry co może świadczyć o tym, że piosenka pierwornie miała być przeznaczona na jej album. Podejrzewam że BEP dostali od Shakiry gotowe demo, dograli swoją część, wymienili się notatkami i całość zmiksowali.
Królowa recyklingu powróciła w wielkim stylu. Teraz zmądrzała bo zamiast wykorzystywać cudze utwory wykorzystuje własne dema. Szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko, nawet chciałabym usłyszeć legendarne dema z czasów Oralek.
 

Offline maniek

Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2020, 21:55:01 pm »
Wow te info o demo z ery „She wolf” elektryzujące i ciekawe ;) dobrze, że wykorzystała swój dorobek, a nie znowu użyła jakiegos sampla, a tak jak piszesz, album pełny zapożyczeń. News o video to świetna wiadomość, ja trzymam kciuki za ten projekt.
Myślicie, że album Shak wyda w tym roku, czy będzie bawić się w single i płytka w 2021? Były newsy przed pandemią, że wybiera się w trasę w 2021, to chyba w planach miała coś promować.

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 19, 2020, 23:01:02 pm »
Myślę, że przez pandemię wydanie albumu może się opóźnić w końcu praca zdalna w domu to nie to samo co Jam session z różnymi producentami i muzykami, jak wiemy z Shakirą zawsze współpracuje duża grupa osób. Nie wiem na jakim etapie były prace zanim nastąpiła pandemia ale nawet w optymistystym wariancie trzeba dopiąć wszystko na ostatni guzik, a później zorganizować sesję zdjęciową i promocję. Raczej wyda na przystawkę kolejne 1-2 single zanim pojawi się album.



Offline shakkira1997

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 596
  • Total likes: 15
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Poem to a Horse, Sale el sol, Tu boca, Hey you, How do you do, No, Loca por ti, Las de la Intuición, Hips Don't Lie, When a woman, Trap, TuTu
  • Mój twitter: @thesonjja
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2020, 13:47:42 pm »
Piosenka wpada w ucho i może być nawet hitem.

Po za tym w tym tygodniu widziałam zdjęcie, że Shakira coś nagrywa i być może to teledysk do tej piosenki

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 20, 2020, 19:22:02 pm »
Piosenka ok jakoś te „miauczenie” mnie nie przekonuje

Offline shakkira1997

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 596
  • Total likes: 15
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Poem to a Horse, Sale el sol, Tu boca, Hey you, How do you do, No, Loca por ti, Las de la Intuición, Hips Don't Lie, When a woman, Trap, TuTu
  • Mój twitter: @thesonjja
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 21, 2020, 10:20:45 am »
Niby Will.I.A powiedział, że ta piosenka powstała w 2008 r. i w 2013r. znowu narodził się temat tej piosenki lecz nie podjęto żadnych działań wobec niej, gdyż nie czuli , żeby była gotowa. I dopiero w tym roku poczuli ,że rytm i piosenka są gotowe do wydania. I dlatego ta piosenka jest podobna do utworów czy demo Shaki z płyt She wolf

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 21, 2020, 10:28:59 am »
Ja tam wolę miauczenie niż jej chrypę. Refren brzmi świeżo. Will I am potwierdził, że prace nad piosenką rozpoczęły się w 2008 roku (wtedy Shakira nagrała swoją część) a on po 11 latach dokończył swoją robotę czyli mamy 100% pewności że to demo które nie trafiło na album She Wolf. Powiedział też że będzie teledysk do piosenki, wygląda na to że Girl like Me to pierwszy singel promujący album Translation. https://twitter.com/shakiramedia/status/1274485322009784320?s=21

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Duet z Black Eyed Peas „Girl like me”.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 21, 2020, 16:24:42 pm »
wygląda na to że Girl like Me to pierwszy singel promujący album Translation. https://twitter.com/shakiramedia/status/1274485322009784320?s=21
już 4 piosenki z tej płyty mają teledyski także może będzie to 5 singiel obecnie wydali piosenkę z Malumą