Shakira > Muzyka

Nowy album zaplanowany na ostatni kwartał 2022

<< < (6/6)

Hypebica:
Na 7 miniaturkach na kanale Shakiry i Black Eyed Peas pojawił się w tle jakiś robot?!

1. Waka Waka
2. Hips don't lie
3. Girl Like Me
4. Me Enamore
5. Whenever Wherever
6. She Wolf
7. Perro Fiel
8. Don't Wait Up

Jestem totalnie w szoku....







Hypebica:
Być może to coś związane z nową twórczością????

Oby nie atak hakerski

maniek:

--- Cytat: Hypebica w Kwiecień 11, 2022, 15:57:55 pm ---Na twitterze piszę się o tym, że następny singiel Shaki będzie kolaboracją z portorykańczykiem Rauw Alejandro. Więc zapewne ma być to piosenka po hiszpańsku. A może to zwykła plotka puszczona w eter na, którą dałem się nabrać..........
 
Oby nie.

--- End quote ---

Ehh ja mam dosyć duetów ;)  no i wydawało by się, że to powrót szykowany na rynek anglojęzyczny: program w USA, DWU szmat czasu temu i podkreślanie, że to pierwszy singiel po angielsku od dawna…sama nie wie czego chce i w którą stronę iść   :confused:

Hypebica:

--- Cytat: maniek w Kwiecień 12, 2022, 08:26:15 am ---Ehh ja mam dosyć duetów ;)  no i wydawało by się, że to powrót szykowany na rynek anglojęzyczny: program w USA, DWU szmat czasu temu i podkreślanie, że to pierwszy singiel po angielsku od dawna…sama nie wie czego chce i w którą stronę iść   :confused:

--- End quote ---


Szczerze mówiąc dla mnie lepsze to niż nic. Mam wrażenie, że faktycznie może za bardzo szuka i kombinuje. Ale może po prostu z wiekiem poświęcenie dla rodziny okazuje się ważniejsze od intensywnej kariery... Jeżeli ma być szczęśliwa robiąc muzykę tylko kiedy chce i w jaki sposób chce to jestem za.  Nic bez Shakiry i przeciw Shakirze.

Diana:
- album ma pojawić się w ostatnim kwartale tego roku
- Te Felicito jest pierwszym singlem
- będzie zawierał dużo hiszpańskiej muzyki
- będzie to album taneczny, z dużą ilością elektroniki i innymi gatunkami
- kilka kolaboracji
- trasa koncertowa prawdopodobnie w lecie 2023

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version