Autor Wątek: Pitbull  (Read 3362 times)

Offline Suerte

Odp: Pitbull
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 18, 2015, 19:28:37 pm »
Wiek wiekowi nie równy. Tutaj chodzi o używki ,które człowiek bierze i wyniszczają organizm no ,a natomiast makijaż i botoks ,któreś z tych na pewno się znajduję u Lamberta ,a co do Pitbulla nie sądzę ,że aż tak bardzo :D Chociaż ,aby nie było ,że któryś z nich mi się podoba :P
Lol, Lambert nie ma żadnego botoksu. xD Taka już jego uroda, ma tak zwany babyface, a do tego bardzo pulchne policzki (takie jak u małych dzieci xD), dzięki czemu wygląda jak nastolatek. Geny po mamusi też robią swoje. ;)

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Pitbull
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 18, 2015, 19:37:07 pm »
Ja nie jestem fanką ani Pitbula ani Lamberta, nie znam się rownież na kosmetologii, ale wydaje mi się, że Lambert korzystał z pomocy chirurga plastycznego. Jego twarz nie wygląda naturalnie.

Offline Suerte

Odp: Pitbull
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 18, 2015, 19:59:35 pm »
Ja nie jestem fanką ani Pitbula ani Lamberta, nie znam się rownież na kosmetologii, ale wydaje mi się, że Lambert korzystał z pomocy chirurga plastycznego. Jego twarz nie wygląda naturalnie.
W takim razie musiałby przejść operację w wieku dziecięcym, no i jego rodzina tak samo, zwłaszcza mama, po której najwięcej odziedziczył z wyglądu. xD On ma już taką urodę. A to, że na jakiś zdjęciach może wyglądać nienaturalnie jest zapewne zasługą photoshopa, a nie operacji plastycznej.

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Pitbull
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 18, 2015, 21:52:34 pm »
Tak wracając do Pitbulla, to on wygląda jak kciuk XD

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Pitbull
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 09, 2015, 18:06:29 pm »
Nie cierpię żadnego z nich.
Duet z Pitbulla z Shakirą jakoś przeżyłam, ale za co go lubią inni?Według mnie, nie ma w sobie nic ciekawego.