Off Topic > Sport

Ulubione sporty

(1/9) > >>

Aga:
Może teraz pogadamy o sportach które lubicie. Ja uwielbiam grać w siatkówkę, jestem całkiem dobra, lubię też grać w piłkę nożną, oprócz tego koocham pływać. Teraz, kiedy jest gorąco prawie codziennie chodzę nad rzekę i się kopmię i pływam. W zimę, albo w jesień, kiedy nie można pływac w rzekach, ani jeziorach chodzę na basek. Średnio co dwa tygodnie. Aa, zapomniałam, że bardzo lubię biegać. Na 60 m jeśli dobrze pamiętam miałam 8,73 s.  Może teraz wy "pochwalicie się" w jakim sporcie jesteście dobrzy i jakie sporty lubicie ;)

Fiom:
Kocham piłkę nożna, do siatkówki nie mam wzrostu, w biegach mi lepiej idzie w sumie. :D

Loba:
W sporcie to ostatnio lewa jestem, bo dwa lata na w-fie nie ćwiczyłam xD Ale tak to, to lubię piłkę nożną, dobrze rdzę sobie z siatką, lecz nie mam wzrostu do niej, co jest wielkim minusem, na różnego rodzaju turniejach etc. bo nigdy nie mogłam na nie jeździć :( lubię również tenis, czasami skoczę z koleżankami na korty, na basen też czasami się wybiorę, bo lubię. ;)

Adahu:
Sport to bardziej wolę oglądać na Eurosporcie aniżeli uprawiać, ale żeby nie było że całkiem nic nie robię  ;D
Ze sportów to: i tu chyba damską część forum zaskoczę trochę - tenis ziemny (czasem chodzę z kumplami sobie pograć - wybudowali niedawno kort w pobliżu), jogging - minimum 5 km dziennie, i czasem na rowerze pośmigam do 20 km - raz na jakiś czas...  :D

Devocion:
bieganie, siatkówka, i piłka nożna .  ;D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version