Autor Wątek: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O  (Read 4842 times)

Offline Aga

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 19, 2012, 15:03:52 pm »
Gerl, no masz rację, ale Shakira35 powiedziała, że nie słucha piosenek z Magii i Peligro, ponieważ one wyszły z mody. Ujęła to w taki dziwny sposób, no bo jest fanką Shak, a uważa, że te piosenki sa niemodne i dlatego ich nie słucha. Ja znam wiele piosenek, które większość obywateli nienawidzi, a ja je ubóstwiam i jakoś nie przejmuje się tym, że sa niemodne, a S35 wyraziła to w ten sposób, że ja zrozumiałam, że taka fanką to ona nie jest.

Bo jak można czegoś nie słuchać tylko dlatego, że jest niemodne? o.O

Ilona

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 19, 2012, 15:55:54 pm »
 Tak, tak Agnieszka ma rację, chodzi właśnie o to, że Shakira35 napisała, że nie słucha tych piosenek, bo są niemodne. Wiadomo, młody, niedoświadczony artysta - nie ma co wymagać zbyt wiele od takich osób, zwłaszcza jeśli chodzi o początek lat 90-tych, wtedy nie było jeszcze takich cudów, jakimi dysponuje się dzisiaj. Także jeśli chodzi o Magię Shakiry nie ma co porównywać tego albumu do nowszych, to całkiem inna bajka...Jeszcze mała ciekawostka Ricky Martin (tak, znowu o nim ;D), również wydał swoją debiutancką płytę w 1991 roku, i on podobnie jak Shaki brzmi na niej "słodko" xD I też można powiedzieć, że to jego "najgorszy" album, sprzedało się zaledwie milion płyt, co w jego przypadku jest niewielką liczbą...Ja mam sentyment do takich albumów, aczkolwiek rozumiem, że niektórym mogą się one nie podobać.
 Chyba najlepiej będzie jeśli skończymy ten offtop.
 
« Last Edit: Październik 19, 2012, 15:57:26 pm wysłana przez Ilona »

Offline Aga

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 19, 2012, 16:12:37 pm »
Tak, tak Agnieszka ma rację,
Dziękuje :>

Tak, skończmy z tym.  Więc .. mi z piosenek Shaki nie przypada go gustu How do you do, Spy (Nie wiem czy mówiłam wczesniej, najgorsze- Pa pa pa pa pa pa <żałosne>). Mi raczej wszystkie piosenki z Magii i Peligro się podobają ;)
« Last Edit: Październik 19, 2012, 16:18:54 pm wysłana przez Shakira4 »

Offline SolekFasolek

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 19, 2012, 16:44:58 pm »
^ polemizowałabyym, Spy jest fajne i ma podteeeekst! :3 lubię podteksty i ukryte znaczenia, szczególnie w piosenkach Shak... HDYD też nie lubiłam, bo się nie wsłuchiwałam i nie doszukiwałam się głębszego znaczenia. a teraz bardzo polubiłam HDYD.

elMarco

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 19, 2012, 16:48:29 pm »
Jeżeli chodzi o treść, to "Rabiosa".

Ilona

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 19, 2012, 19:20:01 pm »
Przypominała mi się jeszcze "Mariposas" i "She Wolf", w tej ostatniej irytuje mnie bardzo przerobiony głos Shaki, Shakira jak nie Shakira i do tego te "ach, ach". -_-
« Last Edit: Październik 19, 2012, 19:27:43 pm wysłana przez Ilona »

Offline Aga

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 20, 2012, 00:08:42 am »
Ja tam nawet nie mam nic do Mariposas ani She Wolf. No wiadomo, Shaki taka inna, przerobiony głos, ale ogólnie podobaja mi się piosenki, chociaż w SW nie zbyt tekst mi się podoba. Ja w Spy za samo "Pa pa pa pa pa...." daję minus. Jakieś takie.. dziwne. Shakira zawsze taka latynoska, ogólnie taka fajna, a tak brzydką piosenkę stworzyła ;/ Dobrze, że nie śpiewa jej na koncertach, w wersji Live

Devocion

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 20, 2012, 10:36:12 am »
Przypominała mi się jeszcze "Mariposas" 
Mnie się ta piosenka taka słodka wydaje ;> Choć powiem, że po głębszym wsłuchaniu też można zarzucić w refrenie, lekko komputerowy głoś.. bynajmniej mi się tak wydaje.

Offline SolekFasolek

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 20, 2012, 11:10:14 am »
Dobrze, że nie śpiewa jej na koncertach, w wersji Live
a ja z kolei chętnie bym to usłyszała, szczególnie, że na koncertach śpiewa z nią Albert ;D

Shak1977

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 10, 2012, 14:18:12 pm »
Ja sądzę że :
Long Time i Rabiosa

Offline Aga

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 10, 2012, 21:05:20 pm »
Rabiosa ogólnie fajna jest, taka rytmiczna, tekst mi się tylko nie podoba i trochę teledysk (Shaki tańczy w bieliźnie na rurze), no ale tutaj o samym utworze jest mowa..

Shak1977

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 11, 2012, 09:33:17 am »
"Rabiosa ogólnie fajna jest, taka rytmiczna, tekst mi się tylko nie podoba i trochę teledysk (Shaki tańczy w bieliźnie na rurze), no ale tutaj o samym utworze jest mowa.."

W tym się z tobą zgodzę . No ale tekst jest tak trochę zboczony

Fiom

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 11, 2012, 09:43:39 am »
Shak1977, o nie. Ten tekst po prostu dba o wyobraźnię odbiorcy. ;D
Mnie się podoba Rabiosa ze względu na muzykę, tekst zboczony [chociaż trochę zbyt zboczony, preferuję inny rodzaj zboczuchowania np. ze skojarzeniami lub takie, żeby odbiorca musiał się długo zastanawiać], więc też nawet okej, teledysk też oprócz scen na rurze. ^.^

Shak1977

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 11, 2012, 09:56:36 am »
Fiom , hehe no chyba masz rację ;)
Właśnie w tym teledysku nie podoba ta scena gdzie Shak tańczy na rurze . Ale jeśli chodzi o piosenkę to zamiast Rabiosy bym wybrała Spy

Devocion

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 11, 2012, 10:29:55 am »
Fiom , hehe no chyba masz rację ;)
Właśnie w tym teledysku nie podoba ta scena gdzie Shak tańczy na rurze . Ale jeśli chodzi o piosenkę to zamiast Rabiosy bym wybrała Spy
Dios Mio, tylko nie Spy. xD Jeśli to jest te '' pa pa pa papapa pa '' to mnie osobiście ta piosenka miażdży i dobija. Nie mam płyty She Wolf, ani tej piosenki na kompie, mp3, telefonie. Także.. :D
Co jeszcze do Rabiosy to  teledysk mi się wgl nie podoba. Nawet nie wiem o co tam chodzi. Tekst też nie jest ambitny, no ale cóż, błędy każdy popełnia, nawet taka Shakira. ;)