Autor Wątek: "Magia" i "Peligro"  (Read 3219 times)

Offline Suerte

Odp: "Magia" i "Peligro"
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 11, 2015, 10:25:00 am »
Myślę, że gdyby te płyty zostały nagrane np. w Stanach czy Wielkiej Brytanii, to z pewnością brzmiałyby o wiele lepiej. Te albumy nie są złe, tylko nieprofesjonalne. Brzmią trochę tak, jakby Shakira została nagrana na jakiś amatorskim, szkolnym występie. Jednak Shaki nie ma powodów do wstydu, przynajmniej wiadomo, że naprawdę potrafi śpiewać.

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,187
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: "Magia" i "Peligro"
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 13, 2016, 19:22:14 pm »
Odkąd ściągnęłam te albumy w dobrej jakości dźwięku to nawet spodobały mi się. Piosenki o niebo lepiej brzmią. Szkoda, że nie chce ich oficjalnie wydać i trochę podrasować dźwięk, bo piosenki są fajnie, takie egzotyczne i wyróżniają się na tle popowej papki a fani na pewno ucieszyli by się i nie musieliby już płacić bajońskich sum na ebayu.

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: "Magia" i "Peligro"
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 17, 2017, 14:05:42 pm »
Do serwisów streamingowych jak i na iTunes trafiły dwa pierwsze albumy Shakiry pod nazwą „La Magia y El Peligro fe Mis Primeros Exitos”. Nie wiem tylko dlaczego jako wykonawcę dali Shakira Mebarak.
https://itunes.apple.com/gb/album/la-magia-y-el-peligro-de-mis-primeros-%C3%A9xitos-audio-restaured/1308688791
« Last Edit: Listopad 17, 2017, 14:08:10 pm wysłana przez Ladrón »

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: "Magia" i "Peligro"
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 17, 2017, 15:26:05 pm »
Hahaha ta okładka jest prześmieszna  :laughing: 

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 176
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: "Magia" i "Peligro"
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 17, 2017, 18:55:17 pm »
Widzę, że ktoś się postarał w Paincie xd

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,187
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: "Magia" i "Peligro"
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 18, 2017, 18:25:41 pm »
Widzę, że ktoś się postarał w Paincie xd

Zapewne Milan  :ppp

Do serwisów streamingowych jak i na iTunes trafiły dwa pierwsze albumy Shakiry pod nazwą „La Magia y El Peligro fe Mis Primeros Exitos”. Nie wiem tylko dlaczego jako wykonawcę dali Shakira Mebarak.
https://itunes.apple.com/gb/album/la-magia-y-el-peligro-de-mis-primeros-%C3%A9xitos-audio-restaured/1308688791


Po to by ten album nie znalazł się w jednym katalogu z innymi albumami Shakiry. Ja na początku na własną rekę szukałam go w iTunes Store i nie znalazłam. Dopiero później skorzystałam z linku podanego przez ShakiraMega i patrzę, że łącze odsyła mnie do Shakira Mebarak.