Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Read 7754 times)

Michelle

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 19, 2012, 01:45:55 am »
Dziewczyna z tatuażem - 8/10
Mój tydzień z Marilyn - 5/10
Służące - 7/10

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 19, 2012, 19:47:00 pm »
Zagubiona walentynka
Lista klientów (film taki sobie ale serial jest fajny ;) )


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:45:34 pm »
GANTZ: Perfect Answer
Świetny film ^^
« Last Edit: Sierpień 29, 2012, 16:45:04 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


elMarco

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:46:47 pm »
Iron Man 2

Chyba polubię te bajeczki Marvela ;D

Adahu

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 29, 2012, 15:49:52 pm »
American Pie: Zjazd Absolwentów - niestety to nie to samo (czas robi swoje) co części 1-3, ale poziom jest utrzymany... Moja ocena to 8,5/10
Polecam w każdym razie dla tych co oglądali 3 pierwsze części z tą ekipą ;D

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 31, 2012, 15:50:54 pm »
 Goal! The dream begins - oglądałam go chyba po raz setny ale warto do niego powracać.


Offline SolekFasolek

Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 04, 2012, 20:38:21 pm »
Chunkookeh Namoo i od razu przełożę na angielski: Tree Of Heaven.
piękna drama, jeszcze nic tak mnie nie wzruszyło, nawet Titanic. jeżeli ktoś z Was uwielbia płakać na serialach, filmach, etc., to gorąco polecam. warto poświęcić czas na 9 odcinków, aby potem rozpaść się na kawałki przy ostatnim, dziesiątym.

Devocion

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 01, 2012, 15:20:59 pm »
Jesteś Bogiem - 6/10.  Czuję jakiś niedosyt, ponieważ jedyne co hardkorowe Magik zrobił w tym filmie, to porwanie chipsów w supermarkecie. Miała być pokazana historia jakim on był wielkim człowiekiem dla hip hopu, a tym czasem w filmie stawiają go w jak najgorszym świetle - jak łysy naćpany blokers w zapierdziałych dreseach o.

Michelle

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 01, 2012, 15:51:02 pm »
Baby są jakieś inne - Fatalny. Dwóch zakompleksionych dupków jedzie samochodem i narzeka na kobiety. Komedia może i to jest, ale mega chamska. Wynudziłam się i nie dotrwałam do końca. Wyłączyłam w połowie. Nie polecam.
Lot nad kukułczym gniazdem - Dobry film. Choć nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak np. Zielona Mila. Tak czy siak Jack Nicholson jest rewelacyjnym aktorem.
Jeden dzień - Cholerne romansidło. Aż się poryczałam pod koniec. Być może dlatego, że oglądałam go będąc sama. Nie no. Fajny film, podobał mi się. I aktor pierwszoplanowy (Jim Sturgess) też mi się spodobał xd Jednak mam wrażenia, jakbym znała już fabułę z innego filmu.

Ilona

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 01, 2012, 23:37:26 pm »
Ostatnio oglądałam film Modlitwy za Bobby'ego - jeden z najlepszych filmów jakie widziałam. Przepiękny! Powinni puszczać go w szkołach. Gorąco polecam!

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 03, 2012, 11:44:14 am »
Film który ostatnio obejzałam to Nad zycie. Historia oparta na faktach kazdy powinien znac siatkarke Agate Mróz ktora umarla na białaczke. Szczerze mowiac troche balam sie ogladac tego filmu bo wiedzialam jak to sie skonczy, moja psychika nie wytrzymala i ryczalam jak glupia pod sam koniec. Przerazliwa walka o zycie, ciąza ktora byla w tym momencie absolutnie zbedna, mimo tego Agata walczyla o swoje zycie i o zycie dziecka. Przepiękna gra Olgi Bołądź i Michała Żebrowskiego. Naprawde swietnie i bardzo realistycznie zagrali nie odnioslam wogole wrazenia ze to film, zero podkoloryzowania, poprostu pokazana prawdziwa historia i zycie takie jakie jest naprawde.

Polecam ten film z całego serca.

Devocion

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 04, 2012, 18:05:09 pm »
Film który ostatnio obejzałam to Nad zycie. Historia oparta na faktach kazdy powinien znac siatkarke Agate Mróz ktora umarla na białaczke. Szczerze mowiac troche balam sie ogladac tego filmu bo wiedzialam jak to sie skonczy, moja psychika nie wytrzymala i ryczalam jak glupia pod sam koniec. Przerazliwa walka o zycie, ciąza ktora byla w tym momencie absolutnie zbedna, mimo tego Agata walczyla o swoje zycie i o zycie dziecka. Przepiękna gra Olgi Bołądź i Michała Żebrowskiego. Naprawde swietnie i bardzo realistycznie zagrali nie odnioslam wogole wrazenia ze to film, zero podkoloryzowania, poprostu pokazana prawdziwa historia i zycie takie jakie jest naprawde.

Polecam ten film z całego serca.

Algo, miałam właśnie napisać o tym filmie, ale widzę, że mnie wyprzedziłaś :>
Cóż by tu powiedzieć.. piękny, a zarazem przerażający film. Popłakałam się. Można tu powiedzieć, że matka oddała życie za swoje dziecko kiedy ono było jeszcze milimetrową fasolką, zarodkiem. Nie będe się rozpisywać, obejrzyjcie sami. Moja ocena to 10/10
Algo, a tak wgl... w tym filmie na ich ślubie, widziałaś takiego faceta ( prawdziwy mąż Agaty) z dzieckiem na ręku .? To była jej córeczka :) Oni również wzięli udział w tym filmie :)

Fiom

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 04, 2012, 18:28:31 pm »
Ja wczoraj ze znajomymi oglądałam podobno horror, chociaż w sumie bardziej się smialiśmy niż baliśmy, bo co jest strasznego w scenie z małą dziewczynką, która biegła i duch ją chyba pociągnął za nogę tak, że się o ścianę uderzyła? XD Lub ciągnął ją za włosy i trzymał w górze. Hahaha, dobra komedia. :D
A film o którym mówię to Paranormal Activity 3. Może oglądając sama bym się bała, ale ze znajomymi nieźle się uśmiałam. XD

Devocion

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 04, 2012, 19:46:32 pm »
Fiomuś, ja oglądałam wszystkie 3 części PA. ; > Aktualnie czekam, aż do neta trafi 4, która aktualnie w kinach leci XD

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 05, 2012, 18:15:25 pm »
Film który ostatnio obejzałam to Nad zycie. Historia oparta na faktach kazdy powinien znac siatkarke Agate Mróz ktora umarla na białaczke. Szczerze mowiac troche balam sie ogladac tego filmu bo wiedzialam jak to sie skonczy, moja psychika nie wytrzymala i ryczalam jak glupia pod sam koniec. Przerazliwa walka o zycie, ciąza ktora byla w tym momencie absolutnie zbedna, mimo tego Agata walczyla o swoje zycie i o zycie dziecka. Przepiękna gra Olgi Bołądź i Michała Żebrowskiego. Naprawde swietnie i bardzo realistycznie zagrali nie odnioslam wogole wrazenia ze to film, zero podkoloryzowania, poprostu pokazana prawdziwa historia i zycie takie jakie jest naprawde.

Polecam ten film z całego serca.

Algo, miałam właśnie napisać o tym filmie, ale widzę, że mnie wyprzedziłaś :>
Cóż by tu powiedzieć.. piękny, a zarazem przerażający film. Popłakałam się. Można tu powiedzieć, że matka oddała życie za swoje dziecko kiedy ono było jeszcze milimetrową fasolką, zarodkiem. Nie będe się rozpisywać, obejrzyjcie sami. Moja ocena to 10/10
Algo, a tak wgl... w tym filmie na ich ślubie, widziałaś takiego faceta ( prawdziwy mąż Agaty) z dzieckiem na ręku .? To była jej córeczka :) Oni również wzięli udział w tym filmie :)

Oczywiscie ze widzialam :) Sliczna jest trzeba przyznac ze Agata ma sliczna córeczke :)

Spadaj tato!




Uczen robi sobie dziecko z nauczycielka. Ja skazuja na 30 lat więziania, on musi sie zając dzieckiem. Niestety jest bardzo nieodpowiedzialnym dzieckiem i jego syn w wieku 18 lat wybywa z domu. Ojciec pakuje sie w tarapaty i potrzebuje kasy, dlatego odnajduje syna ktory zmienil juz imie i nazwisko, jest dobrze zarabiajacym gosciem i do tego wkrotce sie żeni. Totalnie śmieszna historia, syn oczywiscie nikomu nie mówi kim jest, a ojciec udaje jego.. przyjaciela. Swietne sceny, komiczne teksty. Adam Sandler kolejny raz udowadnia ze jest swietnym aktorem :D Zreszta filmy jego produkcji są naprawde fajne, Billy Maddison, Zona na niby czy wlasnie Spadaj tato to naprawde swietne filmy. Spadaj tato polecam i to bardzo.
Punktacja: od 0 do 10 dałabym mu spokojnie 8,5 :)