Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Read 7755 times)

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 13, 2012, 16:16:17 pm »
Ostatnio obejrzałam film "A na koniec przyszli turyści". Fabuła: Opowieść o Niemcu, Svenie, który musi odbyć w Oświęcimiu zastępczą służbę wojskową. Jego obojętność w stosunku do tragicznej historii tego miejsca zmienia się, gdy podejmuje się opieki nad byłym więźniem obozu, Stanisławem Krzemińskim. Co więcej, zakochuje się w przewodniczce wycieczek po obozie, Ani.

Film dosyć ciekawy, choć mało jest w nim informacji o samym obozie, a miałam nadzieję, że cos jednak w nim opowiedzą. Dobrze, ze przynajmniej nakręcili go w Oświęcimiu, a nie tak jak w przypadku Arytmetyki Diabła - gdzie historia działa się w Majdanku koło Lublina, a film powstał w Ameryce.

Ogólna ocena to 5/10
 

Michelle

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 17, 2012, 19:06:39 pm »
Poznasz przystojnego bruneta - film Allena. Myślałam, że będzie to coś fajnego w stylu "Whatever Works", ale wynudziłam się. Może i nie zrozumiałam jakiegoś głębszego przesłania (o ile takie w ogóle było). Ogólnie byłam zawiedziona.
Melinda i Melinda - również film Allena. Według mnie lepszy od poprzedniego (patrz wyżej). Przynajmniej było kilka śmiesznych dialogów/teksów. Chociaż mogło być lepiej.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 24, 2012, 10:56:50 am »
Wczoraj z przyjaciółą oglądałam Kac Vegas 2. Całkiem dobra komedia, można się pośmiać  :)
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 25, 2012, 17:43:19 pm »
LOL: Laughing Out Loud

Film opowiada o przygodach nastoletniej Loli, która baluje, pali, ćpa itd. Zapowiadało się, że to będzie mega produkcja, którą każdy będzie chciał oglądać a tymczasem okazało się totalną klapą. Cały film kręci się głównie wokół seksu (tu pierwszego razu). Ogólnie taka paplanina dla fanek Miley Cyrus albo dla nastolatek chociaż film nie wnosi niczego do życia poza tym, że ważny jest dobry kontakt z matką.

Moja ocena to 5/10


Fiom

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 01, 2012, 14:13:29 pm »
Obejrzałam sobie Zmierzch, ostatnią część na necie. Jak ktoś chce, to tu link, bo wiem, ze trudno znaleźć coś przyzwoitego: http://filmy.a33.pl/saga-zmierzch-przed-switem-czesc-2-2012/

Trochę mnie wkurzała gra aktorów, oczywiście mam na myśli Kristen, która faktycznie mało emocji pokazuje, ale wyglądała świetnie. Reszta była okej i dziecko też było śliczne. XD Nie czytałam ostatniej części do końca, więc byłam końcówką filmu zaskoczona. Byłam wzruszona i zasmucona, a tu takie coś. Polecam, może nic wspaniałego, ale jeśli ktoś się w poprzednie części wciągnął to powinien obejrzeć. :D

Oglądałam również Project X i nie rozumiem skąd ten zachwyt filmem. Jestem chyba jakaś wybredna, ale mało śmieszny film. Podobno komedia, a ja uśmiechnęłam się kilka razy... Więcej od śmiechu na pewno było seksu i cycków. Nie powiem, że mi się nie podobało, w końcu jestem zboczona. XDD Ale to niczego nie zmienia, bo film mi się nie podobał. :c

Offline SolekFasolek

Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 02, 2012, 14:50:03 pm »
ostatnio dużo mi się tego przewinęło, więc nie chce mi się ich wszystkich opisywać:
- Leon Zawodowiec,
- Nikotyna,
- Colombiana,
- Most Do Terabithii,
- Inni,
- Rewers,
- Lian Ai Tong Gao,
- Tajemnica Rajskiego Wzgórza,
- Śniadanie U Tiffany'ego.
« Last Edit: Grudzień 02, 2012, 21:50:26 pm wysłana przez SolekFasolek »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 02, 2012, 18:59:59 pm »
Ostatnio dość często oglądam różne części Harry'ego Potter'a  ;D. Nie będę opisywać filmu, bo raczej każdy to zna xD Moje zamiłowanie do tej serii objawia się głównie występowaniem w niej Toma Feltona  ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 08, 2012, 12:30:45 pm »
Ostatnio obejrzałam Przed świtem 2 i powiem, że śmiałam się z Kristen - zdecydowanie nie pasuje mi do roli wampira. Reszta aktorów ok. Uwielbiam scenę walki. Zdecydowanie najlepsza część ze wszystkich (pomijając Kristen xd)
 

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 08, 2012, 15:14:17 pm »
Nocna Bestia. Jak ktoś lubi się pośmiać z pseudo horroru to bardzo polecam. Ryczałam ze śmiechu na tym filmie. Wyobraźcie sobie łysego wilkołaka, grupę nastolatków, która rozkręca bibę z alkoholem i narkotykami (pominę fakt, że nie występują u nich potem żadne problemy z chodzeniem ani wysławianiem się XD) i różne takie podobne historie. Ogólnie mówiąc to dawno czegoś takiego nie widziałam  ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 09, 2012, 12:20:32 pm »
Życie od kuchni
Sposób na teściową ;)

Shak1977

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 10, 2012, 07:48:04 am »
Ostatnio obejrzałam film Yuma . Jest to Polski dramat . Akcja odbywa się za czasów Komuny , Zyga (bohater filmu) stała się królem "jumy" . Później dołączył do tego swoich przyjaciół . Więcej wam nie będę opowiadała, jak chcecie to możecie  obejrzeć  :) .

Moja ocena tego filmu to  7,5 / 10

Offline Loba

Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 26, 2012, 20:52:01 pm »
Jak urodzić i nie zwariować. Lekki i przyjemny film. Mi osobiście się podobał. Uważam, że warto poświęcić na niego trochę swojego czasu.
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 26, 2012, 21:02:00 pm »
Jak urodzić i nie zwariować. Lekki i przyjemny film. Mi osobiście się podobał. Uważam, że warto poświęcić na niego trochę swojego czasu.
Też ostatnio oglądałam i również mi się podobał. Poza tym świetna obsada, wielu znanych i dobrych aktorów.

Listy do M - bardzo fajna polska komedia i tak jak wyżej, dużo znanych aktorów. Przyjemnie się oglądało ;)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 27, 2012, 19:34:24 pm »
Fałszywa dwunastka xD (wczoraj na POLSACIE leciało) ;)
http://www.teleman.pl/tv/Falszywa-Dwunastka-286773

Michelle

  • Gość
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 06, 2013, 21:51:23 pm »
Jesteś bogiem. - tak się wszyscy zachwycali, tak komentowali, taki był szum wokół tego filmu. Jak dla mnie klapa. Strasznie niedopracowany, bez przerwy widać było mikrofon u góry ekranu, co mnie bardzo irytowało. Sama historia może nie najgorsza, ale mnie akurat nie powaliło. 2,5/10