Autor Wątek: Ostatnio przeczytana książka  (Read 9464 times)

Offline Moscas

Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwiec 23, 2014, 19:26:39 pm »
Norwegian Wood, którą szczerze polecam.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwiec 23, 2014, 21:55:38 pm »
"Wiedźmin. Krew Elfów" polecam wszystkich, którzy lubią fantastykę :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 24, 2014, 23:06:55 pm »
Philipp Lahm "Drobna różnica, czyli jak zostać piłkarzem" - Ciekawa książka, ale czy naprawdę Philipp co kilka stron musiał podkreślać to, jaką "wspaniałą", "fenomenalną" i "genialną" drużyną jest reprezentacja Niemiec oraz klub Bayern Monachium? To przesadne samouwielbienie trochę mnie irytowało.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwiec 25, 2014, 00:06:47 am »
lahm to chyba w tej książce może co najwyżej napisać "jak podlizywać się trenerowi" czy "jak robić aferę o opaskę kapitana reprezentacji". podkreślał to, że bayern i niemcy to wspaniałe drużyny, bo nie miał nic ciekawszego do napisania XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 25, 2014, 00:12:36 am »
W końcówce ciekawie pisał, ale gdyby wyciąć tylko ciekawe momenty w tej książce miałaby ona pewnie z ok. 50 stron. xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 25, 2014, 00:21:50 am »
no mówię właśnie XDD żadnym fenomenem to on nie jest, a w czasie ostatniego roku już zupełnie straciłam do niego jakikolwiek szacunek.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 25, 2014, 00:38:23 am »
Lahm to dupek, nie przepadam za nim.

Ja ostatnio zabrałam się za trylogie millenium. Przy pierwszej książce sie troche wynidzilam, bo wczesniej juz film oglądałam, wiec wiedziałam jak sie skończy. Ale mimo to bardzo mi sie książka podobała i polecam każdemu kto lubi kryminały. Drugą część czytam o wiele szybciej i moim zdaniem jest o wiele ciekawsza.
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwiec 25, 2014, 00:46:07 am »
^ no nie zawsze jak się oglądało film, czy serial to nieciekawie się czyta książkę. ja się zabrałam niedawno za "grę o tron", na której podstawie oglądałam serial, a i tak ciekawie się czytało, książka się różni od serialu.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwiec 25, 2014, 01:18:44 am »
W "mężczyźni którzy nienawidzą, kobiet" tez było troche zmian w filmie, ale wiedziałam już kto, co i dlaczego. I właśnie w książkach kocham to napięcie kiedy nie wiem co sie dalej będzie działo. Gdybym nie oglądała filmu to na koniec siedzialabym z otwarta buzią. W książce było więcej opisów i lepiej mozna było wszystkie postacie zrozumie
We´re all mad here

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwiec 30, 2014, 11:23:37 am »
"Powrót na wyspę" Elin Hilderbrand.
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline shakkira1997

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 594
  • Total likes: 15
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Poem to a Horse, Sale el sol, Tu boca, Hey you, How do you do, No, Loca por ti, Las de la Intuición, Hips Don't Lie, When a woman, Trap, TuTu
  • Mój twitter: @thesonjja
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 02, 2014, 21:18:07 pm »
Puste korony. Zapomniani królowie i królowe. Autor Juan Balansó.

Monarcha opętany przez demony, droga niewolnika na tron, prawda o najsłynniejszym w dziejach samobójstwie - śmierci następcy tronu Austro-Węgier, rosyjski awanturnik, który ogłosił się królem. Oto portrety nieznanych władców: od XVII do końca XX wieku, od Europy po Karaiby. Oto barwne, ożywione dworskimi plotkami, a czasem pikantnymi anegdotami, i dramatyczne losy tragicznych postaci.

Offline Moscas

Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 02, 2014, 23:08:28 pm »
Trafiłam, zupełnie przypadkowo, bo skorzystałam z okazji zakupu książki za 0.99 gr w promocji na "Bestie" autorstwa Joyce Carol Oates i baardzo polecam. + Ekscentryczne namiętności - o zadziwiających aspektach seksu

Offline Suerte

Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 10, 2014, 07:01:20 am »
"Masa. O kobietach polskiej mafii" Artur Górski, Jarosław Sokołowski - Wstrząsnęła mną ta książka. Domyślałam się jak może wyglądać życie członków mafii, aczkolwiek nie sądziłam, że ci ludzie są aż tak zdemoralizowani. Wybory Miss powinny nosić nazwę wybory najpiękniejszej prostytutki. Ich świat to jeden wielki burdel dom publiczny, jak zresztą świat modelek. Wcale nie żałuję tych kobiet, skoro same pchają się do łóżka tych bandziorów, tylko po to, aby wziąć udział w jakimś pokazie, czy nawet za dyplom uczestnictwa w konkursie. Szkoda mi tylko dziewczyn, które zostały zgwałcone przez tych potworów. Nie rozumiem ich postawy, skoro mieli chętne na wszystko kobiety to po cholerę gwałcili jeszcze inne dziewczyny? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wielu z nich sprawiedliwość nigdy nie dosięgnie.

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 10, 2014, 23:55:40 pm »
H.G.Wells - "Wyspa doktora Moreau". Zawsze chciałem przeczytać i w końcu ją dorwałem.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 11, 2014, 01:16:51 am »
"Siewca Wiatru" Kossakowskiej. ponad 600 stron książki można przeczytać na dobrą sprawę w dwa, trzy dni, tak świetnie się czyta. ja spędziłam przy niej trochę więcej czasu, ale tylko dlatego, że sama ograniczałam sobie czytanie, nie chciałam zbyt szybko się z nią "pożegnać" XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...