Autor Wątek: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!  (Read 6478 times)

dominika1088

  • Gość
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 11, 2012, 21:47:23 pm »
A ja nie miałam jak dojechać. Nikt nie chciał jechać, bo z mojego otoczenia nikt Shaki nie słucha. Nigdy sobie tego nie wybaczę... Jak teraz będzie koncert to jadę na 100%, nie ma że nie, MUSZĘ!:]

Devocion

  • Gość
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2012, 11:19:10 am »
A ja nie miałam jak dojechać. Nikt nie chciał jechać, bo z mojego otoczenia nikt Shaki nie słucha. Nigdy sobie tego nie wybaczę... Jak teraz będzie koncert to jadę na 100%, nie ma że nie, MUSZĘ!:]

Ze mną by dopiero ktoś pojechał, jak bym powiedziała, że jest koncert Boys'ów 0_o

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 15, 2012, 11:09:37 am »
Zdecydowanie tez będę musiała się wybrać. Mam nadzieję, że w terminach nowej trasy uwzględni nasz kraj.
 

Adahu

  • Gość
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 17, 2012, 13:43:16 pm »
Dzisiaj przypada pierwsza rocznica wizyty Shaki w naszym zacnym kraju. Nie do wiary że to już rok minął, szybko, nie uważacie?
Oczywiście licze na to, że w następnej trasie uwzględni Polskę jako kraj gdzie da swój koncert. Tylko bym wolał aby w Warszawie wystąpiła, ale jeśli będzie gdzie indziej to też się nie pogniewam ;)
« Last Edit: Maj 17, 2012, 14:57:07 pm wysłana przez Adahu »

Michelle

  • Gość
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 17, 2012, 14:44:58 pm »
Jak ten czas szybko leci...
Za rok znowu do nas zawita. Musi! xd Chciałabym żeby wybrali jakieś ładniejsze od Łodzi miasto. By Shak chociaż miała gdzie pospacerować, żeby polscy fani też mogli złapać ją na ulicy. Ale jednocześnie gdzieś blisko mnie, żebym nie miała problemu z dojazdem ;>


EDIT
Setny post! Jeeej xd

mysza5000

  • Gość
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 17, 2012, 15:06:12 pm »
JUŻ ROK MINĄ  :-* Szybko zleciało :) ja chcę jeszcze raz taki koncert  :-*
też myślałam o Warszawie Stadion Narodowy dużo ludzi :d i bym miała blisko dojechać do Warszawy :D

Gerl

  • Gość
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 17, 2012, 19:28:47 pm »
Aj tam narzekacie i każdy by chciał aby blisko niego była Shaka. A chodzi o sam fakt, że odwiedziła nasz kraj! Zauważcie, że Atlas Arena przyciąga coraz więcej gwiazd wielkiej światowej sławy i to nie tak przez przypadek ;)

Łódź ma potencjał, jest pięknym miastem tylko zaniedbanym.

Offline SolekFasolek

Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 17, 2012, 20:12:05 pm »
Stadion Narodowy
ta, od razu. schody wątpliwe, sufit wątpliwy, siedzenia wątpliwe, tylko patrzeć, jak to wszystko runie w... no wiecie gdzie. już Pepsi Arena prędzej.

łaaa, rocznica *____* aż otworzyłam moje jutrzejsze toffifee, którego nie mogę jeść, bo mnie ząb boli, ale kij.

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 17, 2012, 22:23:01 pm »
pierwsza rocznica. przydałoby się to jakoś wspólnie opić. A co do proponowanych miast ja dorzucam Wrocław :)

 

Shakira

  • Gość
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 18, 2012, 19:39:42 pm »
Ja niestety nie byłam z powodu finansowych zabrakło kasy do tego szczęścia :'( ale już zaczęłam zbierać w razie czego :D A jak tylko widzę jakiś film z koncertu w Łodzi to płakać mi się chce i serce mi się kraje. :'(
« Last Edit: Wrzesień 07, 2013, 19:47:19 pm wysłana przez Michelle »

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 05, 2012, 19:07:54 pm »
Najlepiej by było w Warszawie, miałabym nawet blisko  jakieś 200 km :D


Gerl

  • Gość
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 06, 2012, 21:46:37 pm »
Gdziekolwiek nie będzie tam pojade (choć dla sprawiedliwości i równej długości trasy dla fanów z PL najlepiej Łódź - hehe ja to samolubna, co? xD)

Ale tak na poważnie.... Jak Shakira nie będzie miała na następnej trasie catwalku to nawet jak będzie w Łodzi to nie idę.... Chcę ją dobrze widzieć a być km od niej nawet z pierwszych rzędów ;/

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 15, 2012, 16:15:43 pm »
Co do proponowanych miast to ja myślę, że najsprawiedliwiej by było w Warszawie albo Łodzi. Gdzieś w centrum Polski, żeby każdy miał mniej więcej taką samą odległość.

Na koncercie byłam. W sumie nie będę tego opisywała bo i tak żadne słowa nie wyrażą emocji, wspaniałości tego koncertu. Żałuję jedynie, że nie udało mi się dotrzeć gdzieś bliżej sceny, ale co tam. Dla mnie liczy się, że tam byłam, widziałam i słyszałam ją na żywo  ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 16, 2012, 21:37:27 pm »
Ja wam zdradzę, że Shakira swój pierwszy koncert w Polsce miała grać w Płocku, tak w Płocku na otwarciu amfiteatru, które się odbyło ze 4 lata temu chyba, no ale były problemy z dachem i nie przyjechała ;/

Offline Loba

Odp: 17 maja 2011 - Shakira w Polsce!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 16, 2012, 23:19:39 pm »
Ja wam zdradzę, że Shakira swój pierwszy koncert w Polsce miała grać w Płocku, tak w Płocku na otwarciu amfiteatru, które się odbyło ze 4 lata temu chyba, no ale były problemy z dachem i nie przyjechała ;/
Pamiętam to. Dużo o tym pisali, występ miał być. Ale później się okazały te problemy z dachem właśnie i występ odwołano...
« Last Edit: Wrzesień 07, 2013, 19:49:06 pm wysłana przez Michelle »
saving people, hunting things, the family business.