Autor Wątek: Nasze telefony  (Read 4200 times)

Offline Aga

Nasze telefony
« dnia: Październik 13, 2012, 14:37:45 pm »
Ponieważ lubię ten dział postanowiłam dodać tu kolejny wątek. Tutaj dyskutujemy o naszych telefonach. Myślę, że większośc osób ma komórke, więc pochwalcie się nimi! Ja tam nie ma się czym chwalić, telefon troszkę starszego modelu - LG S310, ogólnie całkiem fajny, tylko, że teraz mam na niego szlaban ;/ Hmm.. aparat taki średni, 3 mega pixele, kamera.. dyktafon zrąbany ;/ Strasznie się do niego przyzwyczaiłam xD Zapomniałam dodac, że to normalny, niedotykowy telefon.
To teraz wy się chwalcie swoje telefony ! :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2012, 14:57:30 pm »
Jeżeli o mnie chodzi, to mi wystarczy telefon, który dzwoni i pisze esemesy xD Więcej mi nie potrzeba. Ja mam Samsunga Galaxy 551. Dobry jest, jak dla mnie akurat. Jedyna wada jak dla mnie, to dosyć słaba bateria.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Gerl

  • Gość
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2012, 16:06:18 pm »
Ja mam Samsung Wave 533... dla mnie... osoby uwielbiającej pisać esy to raj!! Kiedyś pisanie wiadomości było dla mnie przykrą koniecznością a teraz jest zbawieniem! I jak na telefon dotykowy wytrzymuje nawet ;] przy normalnym używaniu 6 dni ;) No i najważniejsze wifi ;]
« Last Edit: Październik 13, 2012, 16:08:03 pm wysłana przez Gerl »

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2012, 16:15:54 pm »
Ja mam Nokia Asha 302 [chyba XD] i nawet niexle się prezentuje. Aparat 3.2 mp, bateria dość długo trzyma. Gdyby nie moje uzależnienie od gg w fonie to trzymałaby o wiele dłużej, bo jak używam cały czas to ze 3 dni potrzyma. Klawiaturka qwerty ♥ Tylko tego mi trzeba było, no i wifi. :D Jest ładny, dobrze się spisuje, polecam. ^^

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2012, 16:19:14 pm »
Fiom witaj w klubie klawiatury qwerty! :D Takie telefony rządzą! :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 13, 2012, 16:24:44 pm »
Też mam qwerty  ;D Nie mogłabym mieć telefonu bez takiej klawiatury. Pisanie smsów to główna rzecz jaką z telefonem robię xD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Fiom

  • Gość
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 13, 2012, 16:32:28 pm »
No, dziewczyny. Ja używam cały czas gg w fonie, więc jakbym miała pisać na dotykowym, to zadźgałabym się, bo zawsze mi się nie te literki wciskają, a ten fon cud miód. :3 Strasznie wygodnie się pisze, prawie w ogóle się nie mylę, a w niektórych telefonach z qwerty jest niewygodnie. :D

Offline Aga

Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 13, 2012, 16:38:05 pm »
Tsa.. uzależnienie od sms. Ja mam już pakiet darmowe sms do wszystkich sieci. Co parę godzin muszę usuwać wszystkie sms, jeśli ok 300 dziennie piszę xD

Adahu

  • Gość
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2012, 16:44:57 pm »
Obecnie mam na stanie fona "tradycyjnego" czyli niedotykowy, nie rozsuwany (zło najgorsze rozsuwane >:( - gehenna z taśmą, wiem bo miałem Samsung'a U700, który w ciągu roku zaliczył 2x serwis z tego powodu - i od tamtej pory mam złą opinie na temat tego typu fonach i omijam je szerokim łukiem ;D) - czyli krótko mówiąc Nokia 6303 Classic (srebrna) - najlepszy fon jaki miałem: nie zawiesza się, bateria trzyma tydzień (nawet jak intensywnie korzystam) i wytrzymała, ale w przyszłym tygodniu będę miał nowego fona, tym razem z pełną klawiaturą QWERTY czyli Nokia Asha 302 (szara), którą od razu chciałem mieć po oficjalnej premierze w PL - przedłużyłem sobie umowę w Orange i mi zaproponowali tą Nokie - to skorzystałem 8)
Chciałem SGS* II lub III ale za wysoka półka cenowa, niestety...  :P


*Samsung GalaxyS

elMarco

  • Gość
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 13, 2012, 16:56:30 pm »
Posiadam:
- LG Bali,
- Sony Ericson w595,
I jeszcze tam z 4 starsze.

Gerl

  • Gość
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 13, 2012, 17:11:05 pm »
A ja mam i dotykowy i qwerty w jednym xD I też wykupuje se pakiet i pisze aż się dymi :D

Fiom

  • Gość
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 13, 2012, 17:13:24 pm »
Adahu, właśnie mam tę Nokię, szarą. Cudowna, polecam. :D

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 13, 2012, 17:17:51 pm »
Posiadam LG Ku990 i jestem zadowolony, ponieważ posiada aparat 5 Mega pixele ;D

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 13, 2012, 23:03:15 pm »
Samsung Galaxy Ace. Ogólnie jestem z niego zadowolona. Aczkolwiek coś się rypie kiedy podłączam USB. Zaczyna wtedy wariować nie tylko telefon, ale także komputer. Nienawidzę tego.

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze telefony
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 14, 2012, 10:29:43 am »
Samsung Galaxy Gio. na początku go nie ogarniałam, ale teraz... omójbożuniu, za nic nie oddam! odtwarza teledyski i filmy... i ogólnie jest taki supermegahiper, że go kocham <3 qwerty, hangul, wifi  *0*