Off Topic > Książki

Harry Potter

(1/6) > >>

Michelle:
Mamy tu jakichś fanów powieści J. K. Rowling? Ja osobiście uwielbiam tą serię. Kocham styl, w jakim autorka napisała przygody o Harry'm. Mogłabym czytać te książki bez przerwy i mimo iż znam je na pamięć, zawsze bardzo emocjonalnie do nich podchodzę. Śmieję się, płaczę, czuję niepokój, smutek, szczęście. Zupełnie jakbym uczestniczyła w opisanych wydarzeniach. Cudowne uczucie. Też tak macie?  :-*

elMarco:
Ja również uwielbiam serię H. P. Przeczytałem ze 3-4 części, każda z nich, jak oczywiście reszta - niesamowita. Gdy skończyłem lekturę 6stki, czyli "Książę Półkrwi", a później obejrzałem film, miałem nieodparte uczucie, że po prostu... oglądam książkę! Myślę, że wiecie o co mi chodzi. Prawie każda scena filmu wyglądała jak w moich myślach podczas czytania. Niesamowite uczucie :D!

Devocion:
Ja gdy szłam do komunii, a było to w 2004 to dostałam wszystkie części książek Harry'ego Potter'a  ;D
Bodajże, wtedy było ich chyba 5 ;)

Nati:
Przeczytałam pierwszą część i bardzo mi się podobała, ale druga była nudna więc nie przeczytałam :/ Wole filmy chyba :P

Michelle:

--- Cytat: Nati w Maj 17, 2012, 17:15:07 pm ---ale druga była nudna więc nie przeczytałam

--- End quote ---
O zgrozo! Natalio! Takie rzeczy mi tu wypisywać?! xd
Bzdury gadasz! Książki lepsze ^^

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version