Autor Wątek: My Chemical Romance  (Read 1671 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
My Chemical Romance
« dnia: Styczeń 04, 2013, 22:33:38 pm »
My Chemical Romance
Amerykańska grupa muzyczna, założona w 2001 roku w New Jersey.
Spotyka się z różnymi określeniami muzyki grupy My Chemical Romance: rock i punk. Trudno jednak zaliczyć ten zespół do jednego gatunku muzycznego. Na muzycznej scenie New Jersey (przez niektórych określanej mianem “murder scene” czyli “morderczej sceny”) My Chemical Romance pojawiło się w 2001 roku. Łączą oni w swojej muzyce elementy rocka, punku i gotyku.
Zespół powstał w inicjatywy Gerarda Way'a (wokalista) i Matta Pelissier (perkusja).

Dyskografia:

1. I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love (2002)
2. Three Cheers for Sweet Revenge (2004)
3. The Black Parade (2006)
4. Danger Days: The True Lives Of The Fabulous Killjoys (2010)
5. Conventional Weapons (2012)



MCR to jeden z moich ulubionych zespołów. Świetnie grają, muzyka wpada w ucho. No i chyba nie da się nie rozpoznać charakterystycznego głosu Gerarda :)

A Wy co sądzicie? Znacie ich? Lubicie?  :)
« Last Edit: Kwiecień 13, 2013, 19:59:18 pm wysłana przez Michelle »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2013, 23:10:22 pm »
Kocham ten zespół. Zaczęłam ich słuchać stosunkowo niedawno, ale od razu zakochałam się w ich muzyce. Są genialni, po prostu genialni. A głos Gerarda jest jednym z najpiękniejszych jakie usłyszało moje ucho. ;)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2013, 09:42:37 am »
Loba dokładnie  ;D Ja ich słucham jakieś półtora roku i też od razu się zakochałam. Jak tylko usłyszałam jedną piosenkę, a było to "Welcome To The Black Parade". A wokal Gerarda znajduje się w mojej czołówce :3
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 05, 2013, 11:55:54 am »
Niektóre piosenki znam przez brata, który mnie nimi "katował" xD

Michelle

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2013, 13:57:36 pm »
Cóż, MCR poznałam dzięki koleżance kilka lat temu. Właściwie muszę nadrobić zaległości i zapoznać się z utworami, których jeszcze nie słyszałam. Nawet nie wiedziałam, że wydali płytę w 2012 :/

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 19, 2013, 21:00:07 pm »
Wydali trzy single w 2012. Płyta będzie dopiero 5 lutego chyba... o ile pamiętam dobrze, nie chce mi się teraz sprawdzać. Piosenki fajne, zachęcam do przesłuchania :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2013, 19:11:45 pm »
MCR dziś ogłosili, że kończą działalność... Szkoda kurcze. Lubiłam ich muzykę, jeden z najlepszych współczesnych rockowych zespołów, jaki dane mi było usłyszeć. Szkoda, że przetrwali jedynie te 12 lat  :( I szkoda, że kończą właśnie na takim etapie, kiedy wydali nową płytę, mieli jechać w trasę... Ciekawa jestem co się stało, że tak nagle postanowili skończyć. Pewnie domysły mam, ale nic potwierdzonego.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2013, 21:03:37 pm »
Mój ulubiony zespół... Nie mogę sobie tego przyswoić, że zakończyli działalność, że nie ma już mojego MCR. icry
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 23, 2013, 22:31:27 pm »
Szkoda, naprawdę szkoda. Ciekawa jestem co się między nimi wydarzyło, konflikt interesów czy jakaś bardziej prywatna sprawa?

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: My Chemical Romance
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 23, 2013, 22:38:33 pm »
Michelle, wiesz, są plotki, że niby Ray przespał się z żoną Gerarda... Nie wiem, jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Chociaż z drugiej strony, to, że tak nagle powiadomili o rozpadzie jest podejrzane. Trochę nie ładnie z ich strony, że odchodzą tak bez żadnych wyjaśnień. Trochę czasu pograli, jakieś wyjaśnienia by się należały fanom.

When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...