Autor Wątek: Kącik Małego Technika  (Read 5551 times)

Adahu

  • Gość
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 28, 2013, 16:49:54 pm »
Hmm zrób aktualizacje FF do wersji 24 (jeśli masz starszą wersje ofc). Jeszcze przeskanuj system antywirusem i sprawdź co masz odpalone w tle - możliwe że coś zamula system na tyle że tnie się YT ^^ Innych pomysłów nie mam... oswt

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 28, 2013, 17:15:00 pm »
Mozilla jest w porządku, przeskanuje i najwyzej zrobie ci screena to podpowiesz co zrobic :)

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 11, 2014, 22:54:27 pm »
Dlaczego nie moge włączyc komputera stacjonarnego? Co moze byc tego przyczyna? Naciskam na guzik i nic zero reakcji.

Macu

  • Gość
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 12, 2014, 21:28:12 pm »
Hmmm... szybki research google i znalazłem coś takiego => http://forum.programosy.pl/nie-moge-uruchomic-komputera-poradnik-pierwszej-pomocy-vt124113.html

Przeczytanie i zrozumienie całego poradnika co prawda może zająć dłuższą chwilę, jednak z tego co piszesz to komputer w ogóle nie reaguje, więc zostają 3 pierwsze możliwości:

- ZABRAKŁO PRĄDU - Sprawdź czy wszystko jest dobrze podłączone,
- SPALONY ZASILACZ - Można by podłączyć nowy/inny,
- USZKODZONY PRZYCISK POWER (w tym poradniku jest dobrze rozpisane co należy po kolei zrobić).

Chyba, że ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ;)

Offline Adahu

  • Bosa Stopa
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Total likes: 7
  • Don’t think you are, know you are!
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Objection
  • Imię: Adam
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 04, 2014, 18:44:36 pm »
Odkopię...
Niektóre zasilacze mają jeszcze oddzielny fizyczny wyłącznik, taki jak na zdjęciu



Sprawdź czy przypadkowo go nie przełączyłaś na pozycje 0 - o ile takowy przełącznik w zasilaczu posiadasz.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 02, 2014, 16:43:57 pm »
Komp poszedł do naprawy i okazało się ze spalil sie zasilacz :)

Teraz mam nowy problem xD Czemu nie moge zainstalowac javy? Wyskakuje mi coś takiego http://i.imgur.com/u992aO4.png http://i.imgur.com/ZFzeTqt.png i za nic w świecie nie wiem co zrobic :D

Offline Adahu

  • Bosa Stopa
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Total likes: 7
  • Don’t think you are, know you are!
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Objection
  • Imię: Adam
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 02, 2014, 23:20:20 pm »
Jeśli ściągasz instalkę do Javy to tylko i wyłącznie instalkę offline [przy instalce online zasysa ci się tylko program inicjujący, a reszte pobiera w czasie instalacji i wywala czasem takie 'kwiatki'].


Instalka Java Offline [32-bitowa czyli do przeglądarek 32-bitowych]
http://javadl.sun.com/webapps/download/AutoDL?BundleId=86895

I jeszcze jedna uwaga - podczas instalacji musisz mieć zamkniętą przeglądarkę.

« Last Edit: Maj 02, 2014, 23:22:47 pm wysłana przez Gerard »
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.

Offline Suerte

Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 20, 2014, 17:35:17 pm »
Znacie jakiś dobry program do nagrywania piosenek na płyty? Chodzi o to, żeby utwory działały również na innych odtwarzaczach nie tylko komputerach. Dawno się w to nie bawiłam i nie chciałabym przy okazji ściągnąć jakiś śmieci na komputer. Program może być również w wersji testowej, bo w sumie chodzi mi tylko o jedną płytkę. Ważne tylko, aby podczas instalowania nie ściągnęły się jakieś niechciane programy, które potem trzeba usuwać, nawet jak podczas instalacji zaznaczam, że ich nie chcę to często i tak potem odkrywam, że mam jakiś idiotyczny dodatek, a tego nie lubię. ;/

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 20, 2014, 20:06:39 pm »
Znacie jakiś dobry program do nagrywania piosenek na płyty? Chodzi o to, żeby utwory działały również na innych odtwarzaczach nie tylko komputerach. Dawno się w to nie bawiłam i nie chciałabym przy okazji ściągnąć jakiś śmieci na komputer. Program może być również w wersji testowej, bo w sumie chodzi mi tylko o jedną płytkę. Ważne tylko, aby podczas instalowania nie ściągnęły się jakieś niechciane programy, które potem trzeba usuwać, nawet jak podczas instalacji zaznaczam, że ich nie chcę to często i tak potem odkrywam, że mam jakiś idiotyczny dodatek, a tego nie lubię. ;/

Nie wiem czy dobrze mówie ale chyba NERO :D

ALe ja tego wgl nie używałam... Właściwie to kiedyś się wkurzyłam bo jak zgrałam piosenki na płytę to w samochodzie działało a już na wieży nie...

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 20, 2014, 22:26:21 pm »
ashampoo jest dobre i darmowe
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Suerte

Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 20, 2014, 23:17:41 pm »
Dzięki za odpowiedzi dziewczyny. ;) Nero kiedyś miałam, ale z tego co pamiętam strasznie długo się pobierał ten program, a potem długo zajął mi proces odinstalowania go z komputera. Ashampoo też miałam, jakieś kilka miesięcy temu, ale niestety wraz z nim pobrał mi się jakiś wirus. Ja to mam pecha. xD

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 20, 2014, 23:36:34 pm »
Ilonko, to na usuwanie wirusów polecam program ADWCleaner. Szybko skanuje komputer i wykrywa wszystkie błędy. Sama używam. ;D

A jak pobierasz z różnych stron typu "dobreprogramy" to zwracaj uwagę na reklamy dodatków do przeglądarek, które są oferowane przy instalowaniu pobranego programu - instalują "tylko" paski wyszukiwania i stronę startową, a z tego co wyczytałam to też stwarzają niepokojące błędy. Przykładem jest to, że gdy chcesz na przykład  odinstalować stronę startową, to nie możesz w ogóle tego zrobić - ani ustawiając nową, ani usuwając program z listy programów. To tak tylko ostrzegam, skoro już mówisz o wirusach. XDD


Offline Suerte

Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 20, 2014, 23:42:43 pm »
Miałam taką sytuację kilka miesięcy temu, przy instalowaniu jednego z programów w ramach niechcianego bonusu (bo zaznaczyłam, że nie chcę żadnych dodatków) zainstalował mi się jakiś wirus, który zmienił mi strony startowe w przeglądarkach. Nie dało się tego usunąć, pobrałam jakiś program usuwający wirusy, którym...usunęłam wszystko tak, że trzeba było zmieniać system. xD

Bardzo dziękuję za informacje o programie ADWCleaner, z pewnością się przyda. :3

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 21, 2014, 01:16:21 am »
Miałam taką sytuację kilka miesięcy temu, przy instalowaniu jednego z programów w ramach niechcianego bonusu (bo zaznaczyłam, że nie chcę żadnych dodatków) zainstalował mi się jakiś wirus, który zmienił mi strony startowe w przeglądarkach.

o matko znam to pełno ich... to nie są wirusy ale wkur***jące są ale ja już umiem je usuwać ;) ale to po prostu musiałaś nie odznaczyć opcji toolbar instalując program
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Adahu

  • Bosa Stopa
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Total likes: 7
  • Don’t think you are, know you are!
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Objection
  • Imię: Adam
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 21, 2014, 02:07:06 am »
Swego czasu też używałem Nero do nagrywania wszelakich nośników, z wszelakimi plikami - w tym audio, także też polecam. Do innych danych - np zdjęcia, mp3, video - polecam darmowego CDBurner XP [działa pod Win7] - nagrywałem ostatnio nim płytę instalacyjną do Windowsa 7 Ultimate - i na każdym komputerze działa idealnie. Nie jest tak samo rozbudowany co płatny Nero, ale do podstawowych rzeczy przy nagrywaniu płyt - styka w zupełności :)  Co do samego 'wypalania' nośników CD/DVD/Blu-ray, taka mała sugestia/rada - starajcie się nie nagrywać z maksymalną prędkością. Wiem to z własnego doświadczenia, i napewno wielu ludzi z tego forum to potwierdzi. Dlaczego? Ponieważ tak nagrany nośnik może zawierać błędy i nie na każdym komputerze/odtwarzaczu może się normalnie, bezbłędnie odczytać.

Co do 'pasków'. Tutaj wystarczy dokładnie czytać kreatory instalacji darmowych programów [w trialach/demach - takich 'kwiatków' nie dodają], zwłaszcza jak pobieracie programy z dobreprogramy.pl czy instalki.pl to unikniecie w przyszłości takich problemów.

Osobiście w swoim systemie mam własny pakiet bezpieczeństwa: Avira Antivirus + Malwarebytes Anti-Malware Premium - system ani razu niczego mi nie złapał, nawet 'paska'.

A te 'paski' to dla wyjaśnienia - nie wirusy, tylko programy typu adware [czyli reklamujące]. GG jest programem typu adware dla przykładu. Z tym że te 'paski' są niekiedy bardziej upierdliwe niż wirusy czy trojany. Sam w przeszłości miałem problemy z pozbyciem się ich z systemu, co nie jest proste jak się wydaje. Także w tym przypadku - każdy powinien kierować się czujnością podczas instalowania darmowych programów z vortali z softem różnego kalibru.
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.