Autor Wątek: Kącik Małego Technika  (Read 5436 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 09, 2013, 20:45:03 pm »
Piszę, bo zaraz chyba jakaś k#$%^&ca mnie weźmie przed kompem.

Mam problem. Dawno temu pobrałam The Sims 2 z neta, zainstalowały się, ale gdy mi się znudziłyu to odinstalowalam. Teraz znów chce w nie zagrać, są na dysku w 4 partach w .iso. Nie wiem co zrobić, montuję 1 cd w Daemon Tools, nic się nie dzieje więc odpalam  przez 'Mój Komputer'. Klikam na napęd i wyskakuje mi tylko co ta płyta zawiera [co chyba jest normalne]. No i tu się zaczyna mój problem. Klikam AutoRun i wszystkie inne ikonki aplikacji i nic się nie dzieje. Co powinnam najpierw zrobić? Nie pamiętam już w ogóle jak kiedyś je instalowałam.  Ktoś pomoże i napisze jakąś instrukcję czy coś? Bo naprawdę oszaleję.  niechcenatopaczac


elMarco

  • Gość
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 09, 2013, 22:43:27 pm »
Wchodzisz w mój komputer i zamiast klikać na napęd 2x PPM, kliknij lewy przycisk myszy i 'Autoodtwarzanie'.

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 10, 2013, 18:33:17 pm »
Jeśli jest tu gdzieś Adahu, to byłabym wdzięczna gdyby podpowiedział mi jak naprawić AutoRuna. Nie mogę otworzyć niczego, sprawdzałam na Simsach i innych grach.

Zmieniałam już, a raczej nie zmieniałam, bo nie było takiej potrzeby, wartości NoDriveAutorunType i [chyba] Run w rejestrze i nic nie pomogło... No i na tej części wszystkie instrukcje na innych forach się kończą. Cóż uczynić? Z góry dzięki za odpowiedź. :D


elMarco

  • Gość
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 10, 2013, 18:37:58 pm »
A próbowałaś odpalić setup.exe?

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 10, 2013, 18:43:08 pm »
Problem jest jeszcze w tym, że setup nawet nie chce się odpalić, bo wyskakuje błąd. :O

___


Dobra, AutoRun działa jeśli chodzi o inne programy. Te Simsy są jakieś felerne chyba. Dam sobie z nimi spokój. Dzięki za fatygę.


elMarco

  • Gość
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 10, 2013, 19:15:31 pm »
Możesz pokazać fotkę z tego błędu (wciszkasz Print Scrn, wchodzisz do Painta, wklejasz, zapisujesz i wrzucasz na neta)? Co będziesz bez gry siedziała, trzeba coś poradzić. ;D

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 10, 2013, 19:43:25 pm »
http://scr.hu/59e/0qj0x

Wiem jak się robi screeny XD
Nie ogarniam już tego, kiedyś bez problemu to instalowałam. ._.

Ew. całego ekranu http://scr.hu/59e/nkx4j


elMarco

  • Gość
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 10, 2013, 20:00:45 pm »
Nie miałaś przypadkiem reinstalacji systemu odkąd ostatni raz instalowałaś tą grę?

Adahu

  • Gość
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 10, 2013, 20:25:54 pm »
Ja jeszcze widze jedną możliwość. Wspomniałaś że masz Daemona - możliwe że to przez niego coś się dzieje. Pytanie: czy masz wszystkie funkcje emulacji napędu WŁĄCZONE? Wystarczy że jest jakaś nieaktywna i wyskakują być może dlatego takie kwiatki...


Jeśli to nie pomoże - wywal Daemona, i zainstaluj VirtualClone Drive, dużo lżejszy (mniej miejsca na dysku zajmuje) i ma w zasadzie te same opcje co Daemon. Sam korzystam i sobie chwalę - używałem go do instalacji systemu WinXP na wirtualnej maszynie z obrazu instalki w pliku .iso
« Last Edit: Sierpień 10, 2013, 20:30:00 pm wysłana przez Adahu »

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 10, 2013, 21:51:43 pm »
Marku, nie. :<

Adamie, oki. Jutro pobiorę i sprawdzę. :>


Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 22, 2013, 14:54:21 pm »
To skomplikowane ale wytłumacze jakoś zrozumiałym językiem :D

Mialam dosc mojego komputera bo mi sie wszystko zacinało i postanowilam wgrac system, tzn zrobil to moj szwagier ktory zawsze mi to robil bo mnie sie nigdy nie chcialo nad tym siedziec :D
No i pięknie wczytywalo plyte, wybieral dysk c ale system nie chce sie wgrac i niewiemy dlaczego znacie moze jakieś powody?
Ale zmierzam do sedna sprawy, wchodze dzis na kompa chce wejsc na pen driva a tam co zastaje ? jedna wielka PUSTKE, nie ma nic oprocz folderu WINDOWS czy to mozliwe ze przez wgrywanie systemu komputer wyczyscil mi pen driva który podczas wgrywania byl podłączony do komputera? 

Mr.QS

  • Gość
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 22, 2013, 16:20:11 pm »
Czekaj, to Wy w końcu zainstalowaliście tego Windowsa?
Przed instalacją systemu najpierw należy sformatować partycję, na której ma się on znaleźć. No a jeśli wybraliście PenDrive do sformatowania no to d... źle.

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 22, 2013, 16:49:04 pm »
Nie zainstalowalismy bo caly czas jakis blad wyskakiwal.
Ale nie wyszukiwalo pen driva tylko dysk C i D a u mnie pen drive to dysk F wiec nie jest mozliwe aby sie tak cos wgralo a sie wgrało.

Adahu

  • Gość
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 22, 2013, 17:02:15 pm »
Skoro na pendriv'ie jest nic po za folderem WINDOWS, wychodzi na to że na pendraku był próbowany być instalowany system - nie ma innej możliwości! Pierwsza zasada podczas instalacji systemu - WSZYSTKIE NOŚNIKI WYMIENNE MUSZĄ BYĆ ODŁĄCZONE/WYJĘTE!!! (pendrive, 10 lat temu - dyskietka), bo możliwe że BIOS ustawił pendrive'a jako MASTER (czyli dysk startowy). Także wszystko wskazuje na to, że to co miałaś na pendrivie - znikło bezpowrotnie (bo zostały nadpisane pliki już, i wcześniej instalator Windowsa zrobił formata)... Możliwe że przez przypadek osoba która ci instalowała Windowsa omyłkowo wybrała pendriva, zamiast dysku w kompie - tak przynajmniej mi się wydaje...

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Kącik Małego Technika
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 22, 2013, 17:12:21 pm »
Ale to co tak od tak by sobie zmienil nazwe? Skoro wykrywało tylko 2 dyski C i D ?