Autor Wątek: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)  (Read 3468 times)

Ilona

  • Gość
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 06, 2013, 17:36:54 pm »
No mi w sumie to nieraz wujek jakąś płytę podrzuci, bo ma tego od groma. No i słucha podobnej muzyki co ja  ;D Jak do niego jadę to jakąś płytę zawsze pożyczę na przesłuchanie. Niektóre mi oddaje :>
Fajnie masz. ;) U mnie chyba tylko ja coś zbieram. Moja rodzina woli raczej ściągać płyty z internetu. -.-

moi dwaj wujkowie (bracia mamusi, żeby nie było)
Psujesz mi skojarzenia! :(

mają ja wiem... może ponad 200 metalowych płyt... + DVDiki, gry etc XD i jeden ma może ze 30 kostek z koncertów.
Szkoda, że to nie są płyty latino, złożyłabym im wizytę. xD

te płyty zbieramy od jakiś 2 lat xD
Sporo udało Wam się zebrać. ;)


Moja kolekcja płyt Ricky'ego: :D Ciężko cokolwiek z nim zbierać, na niektóre płyty musiałam czekać nawet kilka miesięcy...





Jak będę miała więcej czasu to sfotografuje całą moją kolekcję płyt i książek.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 06, 2013, 17:45:02 pm »
Świetna kolekcja  not_bad 15 płyt to dużo. To już cała jego dyskografia, czy brakuje Ci czegoś jeszcze? :)

moi dwaj wujkowie (bracia mamusi, żeby nie było), mają ja wiem... może ponad 200 metalowych płyt... + DVDiki, gry etc XD i jeden ma może ze 30 kostek z koncertów.
Daj adres, robimy najazd XD Ja z koncertu mam jedną kostkę i pałeczkę od perkusji ^^
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 06, 2013, 19:52:33 pm »
Świetna kolekcja  not_bad 15 płyt to dużo. To już cała jego dyskografia, czy brakuje Ci czegoś jeszcze? :)
Dzięki. ;) Brakuje mi jeszcze jednej. ;) Chciałabym też zakupić jego single ale niestety jest to niezwykle trudne. Zwłaszcza że jedyne miejsca, w których kupuję płyty to sklepy internetowe.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 06, 2013, 20:45:30 pm »
No to jak tylko jedna to dozbierasz jeszcze  ;D Ja to tylko Shak mam całą dyskografię, a reszty to o ło matko, żeby całą uzbierać XD Ale kiedyś tam chyba dozbieram. Co do singli to ja mogę kupować, ale to już tylko jeżeli jakaś piosenka wyjątkowo baaaaardzo, bardzo mi się podoba. W innym przypadku szkoda kasy trochę.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 06, 2013, 22:03:35 pm »
No single niekiedy kosztują drożej niż całe albumu. W sumie ja lubię praktycznie wszystkie piosenki RM, więc również chciałabym posiadać je w swojej kolekcji, pozostaje mi więc "polowanie". :D Też chciałabym kiedyś dozbierać wszystkie albumy artystów, których lubię, chociaż tyle tego jest, że musiałabym być milionerką. xD Poza tym nie wiem, gdzie miałabym to wszystko trzymać, już i tak mam z tym niemały problem. :D

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 07, 2013, 09:28:16 am »
Jak czasami singiel potrafi kosztować nawet ponad 40 złotych, to dziękuje bardzo xD

jak dołożę ze 20 zł to mam już płytę .....

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 29, 2013, 17:58:06 pm »
Do mojej kolekcji albumów Bey doszło DIL, które kupiłam przed stadionem ^^

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 29, 2013, 18:31:57 pm »
pod stadionem jej płyty sprzedawali XD ?
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Michelle

  • Gość
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 29, 2013, 18:35:44 pm »
I to nawet tanio, bo za 25zł kupiłam XD Jej, artystów, którzy występowali i innych. Takie stoisko było z płytami :)

Offline SolekFasolek

Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 30, 2013, 13:33:27 pm »
Daj adres, robimy najazd XD Ja z koncertu mam jedną kostkę i pałeczkę od perkusji ^^
oj Ińcia nooooo... nie okradaj mi wujków!

ostatnio przyłapałam się, że zaczynam kolekcjonować rzeczy z owcami, dalmatyńczykami/podobne do umaszczenia dalmatyńczyka i... Hello Kitty XD no, jeszcze urocze naklejki i ogólnie urocze rzeczy, LOOL.
jeśli o owce chodzi, mam trzy 'pluszanki' (jezu, tak mnie to słowo śmieszy, że omatko, nie wiem, skąd mi się wzięło XDDD), bluzkę i bluzę, która przypomina owczą wełenkę.
z dalmatami sprawa ma się podobnie, ale na razie mam tylko figurkę, pomalowany akrylami zegarek, breloczek który noszę przy piórniku i buty creepers z białymi językami w czarne łatki <3 jak byłam mała miałam dwie dalmatyńskie 'pluszanki', ale chyba moja mama je oddała jakiejś pani co ma dużą rodzinę którą sama utrzymuje ogvup niech im służą moje dalmaty jak najdłużej.
z Hello Kitty mam na razie wachlarz, koc i pościel, bo mama ma opory z kupowaniem mi rzeczy z kotkiem. co prawda mam swoją kasę, ale wolę jak mamusia mi kupi o3 a, mam jeszcze figurkę z automatu XDD
urocze naklejki Made In Korea kupione jakiś czas temu w Biedronce, mam niemal wszędzie. słodziaśne rzeczy natomiast gubią się w moim bałaganie -.-
a mówiłam o moich mangach? wprost KOCHAM je kupować owii jak pojadę do Zmc i mam ostatnie 3 dychy w kieszeni, to mogę nie jeść, żeby tylko kupić kolejną część Vassalorda albo jakieś yaoi ooh w sumie to jak byłam w Zmc poprzednio poprzednio, to chciałam kupić 3 i 4 cześć Vassalorda, ale mama by się wściekła za dwie mangi, więc kupiłam tylko 3. a jak byłam poprzednio były wszystkie poza 4 :c także tego, jutro robię szturm na Matras i kupuję 4 i 5. a jak znowu nie będzie 4, to kupię 1 część Doubt. a jak i tego nie będzie... te yaoi co tam sprzedają już mam, także...

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 14, 2013, 21:39:13 pm »
Jutro zrobię zdjęcia mojej kolekcji płyt, póki co prócz prawie całej dyskografii Shak (omijając Magię i Peligro) mam:

- Guns N' Roses "Appetite for Destruction"
- Guns N' Roses "Use Your Illusion I"
- Guns N' Roses "Use Your Illusion II"

- Paramore "Riot" MVI Edition
- Paramore "The Final Riot!" DVD
- Paramore "brand new eyes"
- Paramore "Paramore"

- Green Day "American Idiot"
- Green Day "Uno!"
- Green Day "Awesome As Fuck" DVD

- Slash "Apocalyptic Love" Deluxe Edition

- Black Veil Brides "We Stitch These Wounds"

- Nickelback "Here And Now"

- The Cure "Bloodflowers"

- The Clash "London Calling"

- Linkin Park "Road To Revolution" DVD+CD
« Last Edit: Sierpień 19, 2013, 16:26:49 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 14, 2013, 23:24:32 pm »
Wow, imponująca kolekcja.
Masz Apocalyptic Love. onchn
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 15, 2013, 00:15:48 am »
Wow, imponująca kolekcja.
Masz Apocalyptic Love. onchn
Dzięki  ;) Ano udało mi się kupić w Empiku. Ostatnio w ogóle tam dużo płyt w moim typie, Shak duuuużo też było. Dziś jak byłam, to szukałam Green Day'a Bullet In A Bible, ale tylko na Blu-Ray, a ja to tak do końca nawet nie wiem co to jest XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 15, 2013, 13:31:20 pm »
Ostatnio w ogóle tam dużo płyt w moim typie, Shak duuuużo też było.
Szczęściara. U mnie w Empiku to tylko możesz znaleźć płyty 1D, Biebera, Seleny Gomez, Miley Cyrus i od czasu do czasu znajdę coś co mnie interesuje. oyell A płytę Shak to ja tylko raz w życiu tam widziałam. ogvup
« Last Edit: Lipiec 15, 2013, 13:34:04 pm wysłana przez Loba »
saving people, hunting things, the family business.


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Nasze kolekcje (nie z Shakirą)
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 15, 2013, 15:35:29 pm »
Szczęściara. U mnie w Empiku to tylko możesz znaleźć płyty 1D, Biebera, Seleny Gomez, Miley Cyrus i od czasu do czasu znajdę coś co mnie interesuje. oyell A płytę Shak to ja tylko raz w życiu tam widziałam. ogvup

Możesz zamówić sobie płyty na stronie empika i odebrać w swoim. To tak jakbyś do domu zamawiała, tyle że przesyłka for free.  :]