Autor Wątek: Najlepszy utwór z płyty Donde estan los ladrones? (KONIEC)  (Read 3135 times)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Najlepszy utwór z płyty Donde estan los ladrones? (KONIEC)
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 21, 2013, 10:45:12 am »
ja z tych dwóch wolałem , ale Inevitable też lubię, więc spoko  ohyu

Michelle

  • Gość
Odp: Najlepszy utwór z płyty Donde estan los ladrones? (KONIEC)
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 21, 2013, 12:22:16 pm »
ja z tych dwóch wolałem , ale Inevitable też lubię, więc spoko  ohyu
Mam to samo zdanie. Ciężko było wybrać, bo lubię oba utwory, ale głosowałam, żeby odpadło Inevitable xd

Offline Katherine

Odp: Najlepszy utwór z płyty Donde estan los ladrones? (KONIEC)
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 21, 2013, 13:19:56 pm »
Bardzo dobrze, Inevitable, Si te Vas i Sombra de Ti to moje ulubione kawałki z tej płyty.. Mimo, że Inevitable na każdej trasie koncert jest identycznie wykonywane przez Shak to i tak za każdym razem mam ciarki jak to śpiewa  o3

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Najlepszy utwór z płyty Donde estan los ladrones? (KONIEC)
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 21, 2013, 15:43:00 pm »
Wygrała bardzo dobra piosenka! :) co prawda, to nie był mój faworyt, ale myślę, że wynik jest satysfakcjonujący dla wszystkich / większości. Moja ulubiona piosenka z płyty to Ojos asi. Uwielbiam też Si te vas, Octavo dia, Donde estan los ladrones, no i oczywiście Inevitable ;) uwielbiam wykonanie na żywo tej piosenki, to prawda, że ciary gwarantowane :)