Autor Wątek: Kontrowersje [+18]  (Read 10513 times)

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 01, 2014, 22:33:25 pm »
Narkotyki i papierosy stanowczo NIE! Alkohol ok, ale z umiarem, szkoda, że wiele osób go nie zna. Mój kolega pali to się go zapytałam po co, a ten, że jego koledzy palą to on nie będzie gorszy  odizz  Oj wielka szkoda, że ten kto pali, pije, ćpa i inne takie jest uważany za lepszego - dla mnie to śmieszne. Tak samo kiedyś koleżanka powiedziała, że ona chodzi na imprezy tylko dlatego żeby się napić - fajne rzeczy gadała jako 16 latka  :greatjob: Rzyganie za okna nie wspominając o obrzyganych ścianach i w ogóle wszystkim dookoła, siedzenie w pomieszczeniu pełnym dymu - ale to jest teraz cool! :buuu: Nienawidzę zapachu papierosów! Moje najgorsze stanie w kolejce do sklepu to takie gdy za mną albo przede mną stoi ktoś od kogo jedzie tym cholerstwem. Mój tata pali, a papierosy to pożeracz kasy i zdrowia - nie daj Boże żeby się przeziębił, bo wtedy tak kaszle, jakby miał zaraz wypluć płuca mimo, że przeważnie choruje raz na rok, ale kaszel to nieodłączna rzecz u palacza. Mój wujo nabawił się od raka płuc. Nigdy nie paliłam i nie zamierzam.
Młodzież jest taka głupia  :faaascynujace: Oczywiście nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka, bo są też i rozsądni! W sylwestra np. kolega z klasy trafił do szpitala bo od alkoholu aż stracił przytomność. :))) Dla mnie wymiar dobrej zabawy to taniec, dobra muzyka i odpowiednie towarzystwo, a alkohol można sobie odpuścić, albo potraktować jako dodatek, a nie sprawę priorytetową każdej imprezy :)

A co sądzicie o tych obrazkach na pudełkach papierosów, które rzekomo mają odstraszyć palaczów? Ja wielokrotnie słyszałam jak palacze mówią, że ich to nie straszy - po prostu nie zwracają na to większej uwagi. Z tego co widać rosnące ceny tego specyfiku również nie odstraszają klientów.


Offline Suerte

Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 01, 2014, 22:42:29 pm »
haha no masz rację ale czym to się różni ? Dla mnie dziwki robią to za darmo a prostytutki za kasę, coś w tym stylu  :imfamousbtch:
Tylko, że hm jakby to delikatnie określić, panie lekkich obyczajów robią to, bo tego chcą, a tak jak wcześniej wspomniałam - nigdy nie wiadomo skąd się wzięła prostytutka w domu towarzyskim, nie wiemy, czy została do tego zmuszona czy nie...

A co sądzicie o tych obrazkach na pudełkach papierosów, które rzekomo mają odstraszyć palaczów? Ja wielokrotnie słyszałam jak palacze mówią, że ich to nie straszy - po prostu nie zwracają na to większej uwagi. Z tego co widać rosnące ceny tego specyfiku również nie odstraszają klientów.
Dokładnie, jak grochem o ścianę. Pokazywałam kiedyś palaczom zdjęcia jak wyglądają ich płuca, zazwyczaj też odpowiadali - i co z tego...

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #122 dnia: Luty 02, 2014, 01:01:11 am »
Tylko, że hm jakby to delikatnie określić, panie lekkich obyczajów robią to, bo tego chcą, a tak jak wcześniej wspomniałam - nigdy nie wiadomo skąd się wzięła prostytutka w domu towarzyskim, nie wiemy, czy została do tego zmuszona czy nie...
Dokładnie, jak grochem o ścianę. Pokazywałam kiedyś palaczom zdjęcia jak wyglądają ich płuca, zazwyczaj też odpowiadali - i co z tego...

w takim domach publicznych w centrach miasta prostytutki pracują z własnej woli XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #123 dnia: Luty 02, 2014, 09:44:03 am »
Co do prostytucji to przykre jest to, że niektóre dziewczyny są do tego zmuszane, to musi być po prostu straszne.. Ale, żeby z własnej woli? Ja też miałam trudną sytuację finansową, gdy musiałam się wyprowadzić od mamy i ojczyma, dopiero co zdałam maturę i szłam na studia. O pracy za bardzo nie było jak myslec, bo studia dzienne i w dodatku w takich godzinach zajęcia, że od rana do około 17.00. I wymysliłam, że pójdę sprzątać, tak prywatnie w mieszkaniach. No i za jeden dzień sprzątania miałam u jednej babki 100 zł, bo była bardzo zadowolona. Ok, to nie jest 100 zł za "jeden raz", ale za kilka godzin pracy, ale to milion razy lepsze niż się tak szmacić. Potem znalazłam oczywiscie lepszą robotę, ale jak musisz mieć kasę od zaraz to trzeba kombinować. Nie rozumiem prostytucji z własnej woli, jest wiele sposobów zarabiania.
A co do używek, ja walczę z alkoholem, za dużo go piłam w ostatnich latach i staram się go ograniczyć. Co nie znaczy, że nie umiem się bawić bez. To już chyba takie przyzwyczajenie, kiedy siedzisz w domu w nudny zimowy wieczór. A latem z kolei jest ciepło i wychodzisz poimprezować. Myslę, że młodzi ludzie w ogóle piją dzis za dużo alkoholu. Teraz staram się pić tylko jak jest jakas okazja. Narkotyków nigdy nie brałam, a papierosów nigdy nie spróbowałam, bo mnie brzydzą. I w życiu nie spróbowałabym narkotyków, to mnie odtrąca.

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #124 dnia: Luty 02, 2014, 10:14:24 am »
Co do papierosów - moim zdaniem w ogóle trudno jest rzucić palenie. Moi rodzice niestety palą i na nic idą nasze gadania o tym jakie to niezdrowe, nawet straszyliśmy ich w bardziej brutalny sposób ["każdy papieros zabiera ci jeden dzień życia, pomyśl ile papierosów wypaliłeś i ile życia straciłeś"]. Moim zdaniem takie pudełka też nic nie dają, zwłaszcza jeśli chodzi o nałogowych palaczy, palących od 10 lat. Jedynymi sposobami na rzucenie palenia są albo ciąża, albo choroba. Smutne.

A to co młodzież robi to mnie już akurat nie dziwi. Widzę jak moi rówieśnicy próbują zaszpanować tym że piją, palą, ćpają. Akurat głupoty nie da się wyleczyć, szkoda tylko, że potem są straszne konsekwencje. Nie trudno wpaść w nałóg.  :niewiemcorobie:


Offline SolekFasolek

Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 02, 2014, 21:41:17 pm »
To ja powiem tak... Nie piję, palę raz na 2-3 miesiące, nie zażywam narkotyków, aczkolwiek moje leki na epilepsję mają statut psychotropów oswt I jak jestem gdzieś (np. ognisko klasowe, takie prywatne, bez nauczycieli) i ktoś ze znajomych jest już wstawiony i uparcie podsuwa mi puszkę pod paszczę, to wtedy mówię, że mi wystarczy, że biorę psychotropy :oloooool: Czasami tam spróbuję jakiegoś Reedsa czy Radlera, ale tylko takiego łyczka małego. Raz spróbowałam tego normalnego piwa i... RATUNKU, JAKIE TO OBRZYDNE. Jak ludzie mogą to pić? owind
Ale też. Nie ogarniam ludzi w moim wieku co to wiecznie się między sobą przechwalają, jak to się nie nawalili. Nie no, sorry :nieogarniam:

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 02, 2014, 22:12:21 pm »
Nigdy nie brałam narkotyków (zreszta kto by sie przyznał  :oloooool: ). Papierosów tez nigdy nie paliłam, szkoda mi było kasy i nie chciałam jak popielniczki śmierdzieć. W gronie moich znajomych byłam jedyna która nie pali, ale moi znajomi nie mieli z tym problemu i jak byliśmy trochę starsi to zaczęli mowić ze dobrze ze nigdy nie zaczęłam.

Z alkoholem to jest tak. Jak byłam w 2 gimnazjum to popijaliśmy trochę ze znajomymi piwo. Pozniej na wakacjach piliśmy tez wysokoprocentowy alkohol. Pozniej wyjechałam do Niemiec i piłam tylko cośtam jak byłam w Polsce ( mimo ze nawet dużo piliśmy to nigdy nie byłam pijana) jak skończyłam 18 lat to przerzuciłam sie na cocktaile. Najcześciej jak wychodzę z koleżankami to wypijam 2 góra 3...

Co do dzisiejszej młodzieży. Nie rozumiem tych przechwalan ile kto wypił. Zeby to oni jeszcze prosto chodzili. Ale spijają sie jak świnie i leżą pozniej po rowach.  :B ja bym nie mogła pić zeby tylko pić... Może jak dorosna to zmądrzeją
We´re all mad here

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 03, 2014, 23:46:41 pm »
Ja nie rozumiem.... nie pojmuje... jak można się tak schlać, żeby nie pamiętać co się robiło - tacy ludzie odbierają sobie całą przyjemność bo... nie mają żadnych wspomnień z zabawy a po drugie drugi dzień to dla nich masakra.

Naszczęście ja doświadczyłam tylko suchot - i nigdy nie zamierzam wejść na wyższy poziom bo i po co?

Swego czasu bardzo często popalałam sziszę, którą dostałam na urodziny - była radość nie powiem - były wyprawy do sklepu po aromaty truskawkowe, kawowe, miętowo-arbuzowe... ale jak się dowiedziałam, że jedna aplikacja to jak wypalenie całej paczki naraz to szybko przestałam - dla mnie zdrowie jest ważniejsze ponad wszelkie przyjemności... i oo teraz tak sobie w kącie stoi ten sprzęt i się kurzy. Tak wgl kiedyś połączyłam picie drinka z paleniem - alkohol szybciej mi uderzył do głowy.

Fiom, czasami nawet ciąża nie powstrzymuje od tego by przestać brać używki... Taka koleżanka koleżanki mojej siostry umieściła zdjęcie swojego dziecka na fejsie i podpisała :

"Imprezowałam, piłam i paliłam a dziecko zdrowe - to cud. Hahaha"

Jeśli chodzi o te ostrzeżenia na pudełku papierosów - to nie podziała na palaczy... no chyba, że ma ktoś mega silną wole walki.
« Last Edit: Luty 03, 2014, 23:53:54 pm wysłana przez Gerl »

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 04, 2014, 00:11:21 am »

Fiom, czasami nawet ciąża nie powstrzymuje od tego by przestać brać używki... Taka koleżanka koleżanki mojej siostry umieściła zdjęcie swojego dziecka na fejsie i podpisała :

"Imprezowałam, piłam i paliłam a dziecko zdrowe - to cud. Hahaha"


żartujesz? Co za patola, przykre. Prędzej czy później to się odbije na dziecku  :falldown:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 04, 2014, 10:48:21 am »
To przykre, ona nie powinna być matką :/
A co do alkoholu to też nie rozumiem po co się upijać. Ja czasem sobie wypiję przykładowo 1 piwo do filmu wieczorem. Ale takie picie często i w małej ilosci jest tak samo, jak nie bardziej groźne niż upijanie się raz na dłuższy czas. Dlatego z tym zerwałam, dobrze się w porę opamiętać. Ale też ogromny wpływ na to ma srodowisko w jakim się obracasz. Jesli masz znajomych niepijących to samemu nie będzie się przecież piło. A gdy piją wszyscy dookoła to ciężej się wyłamać. Nie mówię tu o jakiejs patoli, żeby się zachlać, czy cos. Ale bardzo dużo zależy do otoczenia.

Offline Suerte

Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 06, 2014, 01:57:39 am »
Od jakiegoś czasu chciałam poruszyć ten temat, mam nadzieję, że nie wywołam nim kłótni, jedno mnie nurtuje - czy Shakira jest biseksualna? Kiedyś pojawiły się takie plotki, Shaki nagrała też dwa, nieco dwuznaczne teledyski "Did It Again" (chodzi o te sceny w saunie) oraz "Can't Remember To Forget You". Żeby nie było - ja do osób o innej orientacji niż moja nie mam absolutnie żadnych pretensji, zresztą wystarczy popatrzeć na mój profil, w avatarze gej, w podpisie biseksualistka. Nie zadaję też tego pytania po to, żeby szukać sensacji, czy robić z Shakiry nie wiadomo kogo, jest to tylko i wyłącznie moja ciekawość, nic więcej. Więc jak myślicie to chwyt marketingowy czy Shaki próbuje subtelnie nam coś przekazać? Przyznam, że ja nigdy w życiu nie wzięłabym udziału w takich scenach, aczkolwiek pamiętajmy, że orientacja seksualna u każdego jest inna, tak więc to, że Ilona hetero nie pogładziłaby w subtelny sposób innej kobiety po pośladkach, wcale nie oznacza, że być może Shakira hetero też nie jest w stanie tego zrobić. To tak jak np. z kolorem włosów, to że dwie osoby mają blond włosy, nie znaczy, że te odcienie są takie same - u jednej z nich może być jaśniejszy, a u innej ciemniejszy, a pomimo tego mówimy na nich blondyni (wiem, dziwne porównanie, aczkolwiek to pierwsze, co przyszło mi do głowy xD). Pewnie zastanawiacie się dlaczego w ogóle o to pytam, otóż ostatnio zastanawiam się jak to wszystko działa u różnych ludzi, poza tym mój nick też do czegoś zobowiązuje. ;D
PS Mam nadzieję, że moja wypowiedź jest zrozumiała, jestem obecnie obolała, niewyspana i na lekach przeciwbólowych, więc mogę trochę majaczyć. xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 06, 2014, 03:55:53 am »
Nigdy nie przyszło mi to na myśl. Ja tam uważam, że to zwykły, jak napisałaś, chwyt marketingowy. Nie wiem i szczerze mało mnie obchodzi orientacja innych. My też możemy tylko spekulować na ten temat, żadnych informacji potwierdzonych o tym raczej mieć nie będziemy XD Więc raczej nikt "fachowo" nie odpowie Ci na to pytanie, możemy tylko się domyślać. Ja też nigdy bym nie macała innej kobiety po tyłku czy coś. Mnie to i tak denerwują nachalne przytulanki z koleżankami, a co tu mówić o dotykaniu po dupie XD Przytulanki w takim sensie, że np. lubię przytulić się (tak normalnie, żeby skojarzeń nie było ;D) z koleżanką na powitanie/pożegnanie. I nie widzę w tym nic złego, ale już jak np. robi się ze mnie usilnie "leżak", koleżanka kładzie mi ciągle głowę na ramieniu i chce się tulić to wtedy mnie to wnerwia ogvup Poduszka jestem, czy jak? A inni z kolei uważają to za całkowicie normalne i lubią takie zachowania. Niektóre dziewczyny pocałują się na powitanie/pożegnanie i to jeszcze też o niczym nie świadczy. Różni są ludzie, niektórym po prostu podoba się taki sposób wyrażania... nie wiem, sympatii, tego, że się kogoś lubi. Lubi i to tak normalnie, bez żadnych podtekstów. Ja bym tak nie zrobiła, uważam może to za trochę dziwne, ale nie mówię, że zaraz złe. Denerwują mnie po prostu takie nadmierne... no.. nie wiem jak to nazwać, żeby się nie powtarzać, ale wiecie o co chodzi XD A wracając do Shak, to myślę, że to po prostu zwykły chwyt pod publiczkę. Czego to się nie zrobi, żeby nabić oglądalność, no nie? ;D A na kręcenie zadem przed kamerą już tak dużo osób mogłoby nie polecieć ;D Myślę, że w tym przypadku mamy do czynienia po prostu w chęcią przyciągnięcia uwagi. Nie pierwsza Shakira coś takiego wkręciła do teledysku. Chociażby teledysk Lavigne "Rock n' roll" gdzie Avril całuje jakąś tam dziewczynę. To skok po popularność. Trochę tandetny i żenujący, ale co zrobić. Wielu ludziom podobają się takie klipy, więc jak widać metoda doskonale się sprawdza.
« Last Edit: Luty 06, 2014, 04:38:06 am wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 06, 2014, 09:47:44 am »
Zgadzam się z Inevitable :) Myslę, że to było zrobione typowo pod publikę (dlatego tak mnie to wkurza :P). Ale czy Shaki jest bi, czy nie.. nigdy nie wiadomo. Dziewczyn bi jest całe mnóstwo. A można przy tym mieć faceta i dziecko. Normalna sprawa. Ale tego się raczej nigdy nie dowiemy. Chyba, że Shaki zostawi Geriego dla jakiejs laski ;P

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 06, 2014, 11:51:10 am »
hmmm moim zdaniem CRTY typowo pod publikę było robione. Scena z sauną to słaby przykład ja też chodzę na saunę z koleżankami i jesteśmy w samych ręcznikach więc niezbyt rozumiem czemu ta sauna do bi nawiązuje?

Gdyby była bi to podejrzewam, że na przestrzeni ponad 20 lat jej kariery mielibyśmy jakieś jej fotki jak chociaż przytula inną dziewczynę czy coś tak jak np RIhanny takich zdjęc jest na pęczki. To, że ma dziecko i Gerarda absolutnie jej nie dyskwalifikuje jako osoby bi ale dla mnie to Shakira jest wręcz trochę homofobem więc wątpię XD w sensie nigdy w żadnym wywiadzie nie mówiła o tym, że wspiera osoby homo tak jak Gaga, Aguilera, Britney czy inne piosenkarki.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 06, 2014, 12:02:13 pm »
Prędzej Rihanna mi wygląda na bi... bo pal licho teledyski, w których robi się co chce... ale ona wielokrotnie na TT czy też poprostu na imprezach całowała się z języczkiem z innymi dziewczynami - od paru lat też jestem w miarę na bieżąco z jej poczynaniami więc mogłam to wszystko dokładnie prześledzić. Zawsze wakacje z koleżankami, imprezy z koleżankami... A Shakira zawsze tylko ze swoimi gahami

Shakira? Eee mi to do niej nie pasuje... poprostu nie chciała być z tyłu jeśli chodzi o takie teledyski
« Last Edit: Luty 06, 2014, 12:06:23 pm wysłana przez Gerl »