Autor Wątek: Kontrowersje [+18]  (Read 10509 times)

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 21, 2014, 20:56:52 pm »
No dobra.... ale jak matka wychowuje samotnie chłopca... albo odwrotnie (rzadsza sytuacja) ojciec córkę... to wtedy coś brakuje w życiu tego młodego człowieka i próbuje nadrobić sobie to w późniejszym życiu.

Offline Suerte

Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 21, 2014, 23:04:53 pm »
To już zależy od wychowania. Ja też wychowałam się bez ojca i jakoś nigdy mi go w życiu nie brakowało. Tylko w takich przypadkach jak już wcześniej wspomniałam potrzeba podwójnego poświęcenia, bo jeden rodzic musi robić za dwóch. Trudne zadanie, lecz wykonalne, ale do tego potrzeba naprawdę ogromnego wysiłku i poświęcenia.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwiec 21, 2014, 23:09:33 pm »
To już zależy od wychowania. Ja też wychowałam się bez ojca i jakoś nigdy mi go w życiu nie brakowało. Tylko w takich przypadkach jak już wcześniej wspomniałam potrzeba podwójnego poświęcenia, bo jeden rodzic musi robić za dwóch. Trudne zadanie, lecz wykonalne, ale do tego potrzeba naprawdę ogromnego wysiłku i poświęcenia.

No właśnie... wychowałaś się bez ojca więc Ci brakowało męskiego odczynnika...  A JA MÓWIE WYRAŹNIE : jeżeli np ojciec wychowuje córke to przechodzi potem na kobiety bo tego jej brakowało.

Offline Suerte

Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 21, 2014, 23:16:55 pm »
Tylko, że równie dobrze mogłabym zostać lesbijką z nienawiści do niego, lub jakąś pseudo-feministką z nienawiści do męskiej rasy, mogłoby mnie ciągnąć też do starych facetów, ale niczego takiego u siebie nie widzę. Nigdy mi niczego w życiu nie brakowało. W takim razie osoby wychowywane przez oboje rodziców powinni być aseksualni skoro z teorii niczego im nie brakuje...Nie ma co porównywać wszystkich rodzin, prawda jest taka, że do rodzicielstwa też trzeba mieć talent, jak do śpiewania, malowania, grania w piłkę. Nie każdy nadaje się na rodzica stąd później problemy niektórych ludzi.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwiec 21, 2014, 23:52:29 pm »
Tylko, że równie dobrze mogłabym zostać lesbijką z nienawiści do niego, lub jakąś pseudo-feministką z nienawiści do męskiej rasy, mogłoby mnie ciągnąć też do starych facetów, ale niczego takiego u siebie nie widzę. Nigdy mi niczego w życiu nie brakowało. W takim razie osoby wychowywane przez oboje rodziców powinni być aseksualni skoro z teorii niczego im nie brakuje...Nie ma co porównywać wszystkich rodzin, prawda jest taka, że do rodzicielstwa też trzeba mieć talent, jak do śpiewania, malowania, grania w piłkę. Nie każdy nadaje się na rodzica stąd później problemy niektórych ludzi.

W sumie faktycznie... niedawno powiedziałaś, że jesteście z mamą jak przyjaciółki. Ale nie wszyscy mają takie szczęście i pozostają niezauważeni w swoich światach.

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 22, 2014, 13:01:22 pm »
No pewnie, nie każdy jest dobry w rodzicielstwie. Ja się regularnie dowiaduję od mojej mamy, że nie warto mieć dzieci, bo one zniszczą ci życie, bo dopiero jak się wyprowadzą to je odzyskasz, itp. Że to ogromne poswiecenie i nie warto się w to pakować, super, nie? :P Że nie rozumie ludzi, którzy nie wpadli, tylko sami z własnej woli. No, jedynym powodem, żeby to zrozumieć to chęć zostawienia po sobie sladu na tej ziemi. Zarąbiste podejscie. Pomimo tego mamy dobry kontakt, ale to nieco dziwne, że mówi takie rzeczy własnie mi. I tak mam zupełnie inne poglądy i jej gadanie niczego nie zmieni. Nie każdy się chyba nadaje ;)

Michelle

  • Gość
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwiec 22, 2014, 13:12:43 pm »
Ja bym się na matkę nie nadawała. Zwyczajnie nie lubię dzieci, do niemowlaków mam jakieś obrzydzenie. Wszyscy mi mówią, że mi się to odmieni, bo jestem młoda, ale nie wydaje mi się. Mam podobne zdanie do Twojej mamy karinus. Wyjdę pewnie teraz na potwora. Ale nie potrafię zmienić swojego podejścia.

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwiec 22, 2014, 13:57:50 pm »
Ja lubię dzieci, nawet bardzo, ale mimo to nie zdecydowałbym sie w najbliższym czasie na własne. Jak sie ma dziecko to jest sie 24 godziny na dobę za nie odpowiedzialnym. Właściwie nie ma sie własnego życia. Mi wystarczy że moja siostra swojego syna czasem u mnie zostawi.
We´re all mad here

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwiec 22, 2014, 14:02:04 pm »
Michelle, jest to zrozumiałe, nie tylko ty tak uważasz :) i nie jest to niczym złym, po prostu jedni chcą, a drudzy nie.
Ja zawsze chciałam mieć dzieci, a od kiedy skończyłam 18 lat cały czas o tym marzyłam. I nawet nie zraziło mnie całe mnóstwo młodszego rodzeństwa (które jest duuużo młodsze i musiałam się nieraz nimi opiekować). Uwielbiam dzieci i dobrze się z nimi dogaduję, ale o własnych mogę na razie pomarzyć. Wolałabym ich nie chcieć i nie musieć o tym mysleć.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwiec 22, 2014, 19:38:10 pm »
na pewno podejście się zmienia kiedy ma się już stałego faceta, mieszka się z nim i się ma odpowiedni wiek. A nie dziwię się, że ktoś w wieku 17 lat o tym totalnie nie myśli. Ja też nie myślałam. I w ogóle bym nie myślała gdybym nie miała kogoś. Bo to co innego mieć kogoś na poważnie. A co innego licealne miłości XDDDD

chociaż są osoby, które cały czas mają niezmienne podejście to na prawdę wtedy lepiej nie mieć dzieci w ich wypadku :P chociaż wielu dziewczynom się zmienia podejście jak po prostu wpadną. Jak już się ma to się kocha :P


Karinus niezłe rzeczy Ci mama mówi o.O
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwiec 22, 2014, 20:26:21 pm »
na pewno podejście się zmienia kiedy ma się już stałego faceta, mieszka się z nim i się ma odpowiedni wiek. A nie dziwię się, że ktoś w wieku 17 lat o tym totalnie nie myśli. Ja też nie myślałam. I w ogóle bym nie myślała gdybym nie miała kogoś. Bo to co innego mieć kogoś na poważnie. A co innego licealne miłości XDDDD

chociaż są osoby, które cały czas mają niezmienne podejście to na prawdę wtedy lepiej nie mieć dzieci w ich wypadku :P chociaż wielu dziewczynom się zmienia podejście jak po prostu wpadną. Jak już się ma to się kocha :P

dokładnie... są też takie matki, które są w stanie rzucić fajki bez żadnego nikłitin (nie wiem jak to się poprawnie pisze więc robie to fonetycznie) - no ale większość nadal popala przy swoich dzieciach kiedy wyprowadzają swoje pociechy na "świeże" powietrze ;/

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwiec 22, 2014, 20:55:19 pm »
Haha, a niektórzy są starzy, a i tak im się myslenie jakos nie zmienia :P Ale racja, jak ktos ma nascie lat to nic dziwnego, ze nie mysli o takich rzeczach, to normalne :)

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwiec 22, 2014, 21:53:37 pm »
widziałam ostatnio taką typiarę młodszą ode mnie z brzuchem i z petem myślałam, że tam podejdę i nie wiem co zrobię :/ na taką patolę to ja siły nie mam
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Suerte

Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwiec 22, 2014, 21:57:39 pm »
Ja bym się na matkę nie nadawała. Zwyczajnie nie lubię dzieci, do niemowlaków mam jakieś obrzydzenie. Wszyscy mi mówią, że mi się to odmieni, bo jestem młoda, ale nie wydaje mi się. Mam podobne zdanie do Twojej mamy karinus. Wyjdę pewnie teraz na potwora. Ale nie potrafię zmienić swojego podejścia.
Rozumiem Cię, też tak mam. Moim zdaniem to naturalne. Przecież wiele samic z różnych gatunków odrzuca swoje młode, nawet jeśli mają dobre warunki na ich wychowanie, więc niby dlaczego człowiek miałby mieć inne podejście? Zdarza się to również u ludzi. Nie każdy nadaje się na rodzica, więc nie powinno się kogoś do tego zmuszać. Przez to później mamy takie sytuacje jak z matką Madzi, czy matki, które nienawidzą swoich dzieci. Niestety, przez lata utrwaliły się stereotypy, jakoby WSZYSCY ludzie nadawali się na rodziców, a marzeniem KAŻDEJ kobiety było posiadanie dziecka. Tak naprawdę tylko my sami wiemy, co jest dla nas najlepsze i powinniśmy się kierować swoim umysłem. Nikt za nas życia nie przeżyje, ani my za nikogo także. Nie rozumiem dlaczego niektórzy ludzie usilnie próbują wmówić nam jak mamy żyć, skoro każdy z nas jest inny.

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kontrowersje [+18]
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 23, 2014, 20:24:21 pm »
widziałam ostatnio taką typiarę młodszą ode mnie z brzuchem i z petem myślałam, że tam podejdę i nie wiem co zrobię :/ na taką patolę to ja siły nie mam

Ja tak samo :/ u mnie pod blokiem jest monopolowy i tam zawsze tacy gówniarze przesiadują całe wieczory. I jedna taka młoda dziewczyna jest w ciąży i z nimi siedzi i pali, a reszta pali i pije dzień w dzień. A ona z nimi siedzi na tym krawężniku. Co za patola.. ;/