Off Topic > O wszystkim i o niczym

Turystyka i podróże

(1/9) > >>

Ilona:
W tym temacie będziemy rozmawiać o wszystkim, co związane jest podróżowaniem. O miejscach, w których byliśmy, i które chcielibyśmy zwiedzić, jakie miejsca polecamy, lub odradzamy, etc. ;)

Alruna:
Super temat ;) ja kocham podroze  ;)) Chcialabym zwiedzic najwazniejsze miasta Europy... Moim nastepnym celem jest Barcelona, od dluzszego czasu sie tam wybieram, ale jakos mi do tej pory nie wyszlo   ;((

Inevitable:
Jako pierwsze chciałabym zwiedzić Niemcy. A dokładniej całą Bawarię. I najlepiej w przyszłości zamieszkać na tych terenach. Chciałabym jeszcze zobaczyć Francję, Norwegię i Hiszpanię. To tak najbardziej, ale fajnie by było móc podróżować po całym świecie  :D

elMarco:
Byłem kiedyś w Rydze, stolicy Łotwy. Spędziłem kilka tygodni nad Morzem Czarnym, Do tej pory również co roku jeździłem latem na Ukrainę, do rodziny. Zwiedzałem tam nieco Lwów. Od dłuższego czasu marzy mi się podróż do Hiszpanii, bądź Ameryki Łacińskiej. Nie miałbym również nic przeciwko wycieczce do innych krajów.  ;D

Loba:
Kocham podróże, a jak na razie zwiedziłam Hiszpanię, Włochy, Francję, Grecję, Bułgarię i Niemcy. W przyszłości planuję zwiedzić Amerykę Południową i Afrykę.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version