Autor Wątek: Album: Shakira.  (Read 46947 times)

Devocion

  • Gość
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 14, 2012, 11:04:00 am »
Płyta pewnie będzie zawierała electro pop, ale wydaje mi się, że Shaki nie dała sobie przerobić głosu. Słychać to bodajże, przy nowym kawałku '' la la la '' gdy Shak śpiewa, nie dociekłam jak na razie żadnego podrobionego wokalu. ;D

Michelle

  • Gość
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 14, 2012, 13:09:19 pm »
Pożyjemy zobaczymy. Już niedługo się dowiemy.
Ale na przykład wersja ATY, której użyli do teledysku miała autotune bardzo dużo i aż mnie wręcz odpycha...

Devocion

  • Gość
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 15, 2012, 09:56:10 am »
No co do ATY, to masz rację było użyte. Ta wersja piosenki do teledysku, nie podoba mi się.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 11, 2012, 20:29:36 pm »
Z tego co słyszałam to nowa płyta ma być utrzymana w klimatach electro-popu... Ja bym chciała, aby to było coś jak Dónde Estan Los Ladrones? albo Oral Fixation vol.2. Nie zaszkodziłyby też piosenki w stylu Devoción czy samo Sale el Sol... tak, takich piosenek mogłoby być jak najwięcej. Głębokich, z przesłaniem. Ogólnie to mi chodzi o coś jak za dawnych czasów. Taneczne kawałki też by nie zaszkodziły, ale na miłość boską nie jakieś "biciki", które przepełnione są elektroniką. Tego teraz jest stanowczo za dużo, a Shakira zawsze miała swój styl tworzenia piosenek i fajnie by było jakby z tego nie zrezygnowała.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


elMarco

  • Gość
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:45:58 pm »
Shakira i electro-pop?
Wyobraźcie to sobie. Lubię Shak, ale aż mnie łapie przerażenie.
Te legiony "pseudo-fanów"... brrr...

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 21, 2012, 10:34:50 am »
Ja mam nadzieję, że na nowej płycie znajdą się również spokojne piosenki bo w wykonaniu Shaki są świetne ♥


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 21, 2012, 11:19:53 am »
Te legiony "pseudo-fanów"... brrr...

dokładnie xD

Offline Loba

Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 21, 2012, 12:04:49 pm »
Fakt, że płyta ma być electro już mnie przeraża. A rzesza pseudo-fanów jeszcze bardziej.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 22, 2012, 04:09:46 am »
Pseudo fani będą przez moment i sobie pójdą. Bardziej martwi mnie to, że być może poprzez nagranie czegoś takiego, Shak wejdzie w świat komercji. Teraz takie "biciki" chyba sprzedają się najlepiej i to mnie przeraża. Mam nadzieję, że się mylę, bo na prawdę nie chciałabym słuchać piosenek przepełnionych elektroniką i Shak ze zmienionym komputerowo głosem. To by nie było zbyt fajne :/
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 22, 2012, 08:14:51 am »
Pseudo fani będą przez moment i sobie pójdą.
Masz rację będą przez moment i ślad po nich zaginie. Ale ten moment jest potwornie wnerwiający. Tak jak było po Waka Waka, wszyscy nagle zaczęli być fanami Shakiry. Połowa tych  ludzi uznających się za fanów Shakiry, kojarzyć ją będzie tylko i wyłącznie z takich piosenek. Nikt nie pamięta, że Shakira ma lepsze i ambitniejsze piosenki.
Bardziej martwi mnie to, że być może poprzez nagranie czegoś takiego, Shak wejdzie w świat komercji.
No jakby nie było Shakira już w taki świat weszła, wydając She Wolf.
nie chciałabym słuchać piosenek przepełnionych elektroniką i Shak ze zmienionym komputerowo głosem.
Ja również. A electro i komputer równa się koncerty z playbacka. To mnie przeraża jeszcze bardziej... .__.
saving people, hunting things, the family business.


Devocion

  • Gość
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 22, 2012, 11:33:17 am »
Ja wam powiem, że She Wolf jest najgorszą płytą Shaki, ale wtedy do końca nie weszła w świat komerchy. Nie nagrywała z jakimiś dj'ami (no, może góra 2 piosenki). Potem, szybko rok później, wydała Sale el Sol, gdzie tamtą płytę przyćmił nawet sam utwór Waka Waka. Teraz to ja mam dopiero obawy co do nowej płyty, ciągle się słyszy o jakiś Dj'ach. Boję się, ze Shakira już zupełnie będzie kojarzona z Rihanną itp. : C

Ilona

  • Gość
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 22, 2012, 11:34:13 am »
Bardziej martwi mnie to, że być może poprzez nagranie czegoś takiego, Shak wejdzie w świat komercji. Teraz takie "biciki" chyba sprzedają się najlepiej i to mnie przeraża.

Ona już od dawna jest w świecie komercji. Notabene, Shaki nawet na albumie Sale El Sol promowała piosenki "Loca" i "Rabiosa", które przecież tak naprawdę nie są jej.

Mam nadzieję, że się mylę, bo na prawdę nie chciałabym słuchać piosenek przepełnionych elektroniką i Shak ze zmienionym komputerowo głosem. To by nie było zbyt fajne :/

To już chyba mamy za sobą, mam na myśli album "She Wolf". :)

Fiom

  • Gość
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 22, 2012, 12:19:16 pm »
Ja chcę coś jak "Gitana" z SW. Jedyna piosenka, która przypadła mi do gustu z tamtej płyty. I nie wyobrażam sobie "piosenki" ze Skrillexem. Ja chcę Oral Fixation :c

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 22, 2012, 14:14:27 pm »
Fiom ja też chcę Oral Fixation ;c
Niech się Shakira opamięta xD ;D
chyba musi popełnić znowu taki błąd jak płyta "She wolf", by zaraz potem nagrać coś w stylu "SeS"

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Nowy album: Shakira.
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 22, 2012, 14:54:27 pm »
Ja też nie wyobrażam  sobie tych piosenek. Chcę coś na miarę La Tortura i coś magicznego jak Sale el Sol ale też żeby się spodobało innym tak jak She Wolf albo Rabiosa Addcted To You.  8)
« Last Edit: Sierpień 22, 2012, 14:58:20 pm wysłana przez Mizey »