Autor Wątek: Avril Lavigne  (Read 5661 times)

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 15, 2014, 11:00:39 am »
Serio.....? Jak to możliwe.. Szkoda, że tak marnuje swoją karierę i swój talent.. A ta piosenka Hello kitty ma być singlem w Japonii, padłam :D

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 15, 2014, 12:25:51 pm »
no ona chyba nie ma tyle fanów teraz, żeby swoją własną trasę miec to musi supportem byc  :1:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 15, 2014, 17:07:15 pm »
Szkoda, bo kiedys bardzo ją lubiłam i nie sądziłam, że aż tak źle miewa się jej kariera..

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 25, 2014, 18:09:59 pm »
Widzieliście już teledysk (o którym ostatnio zrobiło się naprawdę głośno) do Hello Kitty?
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/LiaYDPRedWQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Avril została oskarżona o rasizm, między innymi przez redaktora billboardu, co dla mnie jest śmieszne. Piosenkarka odpowiedziała na zarzuty na swoim fb tak:
Cytuj
Rasistka??? LOL! Kocham japońską kulturę i spędziłam połowę życia właśnie w Japonii. Poleciałam do Tokio, aby nakrecić ten wyjątkowy dla moich japońskich fanów klip, z japońskim oddziałem mojej wytwórni, z japońskim choreografem I z japońskim reżyserem. W Japonii.
źródło: http://avril-lavigne.pl/

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 25, 2014, 18:50:11 pm »
OMG co to za masakra?!  :mysli: Najgorsza ta dubstepowa wstawka... Teraz sobie pooglądałem kilka jej nowszych klipów i niestety muszę powiedzieć, że jej kariera to skończyła się nastety po płycie "The Best Damn Thing". No, ew. jeszcze "Smile" i "Here's to never grovwng up" daje radę. Ale to "Hello Kitty" i "Rock & Roll" - nie da się ani słuchać, ani oglądać...  pls

P.S. Nie ważam, że klip jest rasistowski. Przecież japończycy lubią takie klimaty. Teraz ludzie dopatrują się rasizmu tam, gdzie go nie ma...
PP.S. CO ONA SOBIE ZROBIŁA NA ŁBIE? Podobała mi się kiedyś ta fryzura, ale na ciemnych włosach. I jak była modna. Czyli jakoś pól dekady temu...
« Last Edit: Kwiecień 25, 2014, 18:56:45 pm wysłana przez Reckless »

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 25, 2014, 19:40:24 pm »
Ta piosenka jest po prostu straszna, a teledysk jeszcze gorszy. Ale nie rozumiem skąd oskarżenia o rasizm. Z tego co wiem jest to singiel specjalnie na rynek japoński. Japończycy ponoć też oburzeni nie są, więc o co tyle krzyku. W sumie darmowa promocja, a Japończycy pewnie i tak się będą jarać, bo lubią takie dziwne klimaty ;P ale jak dla mnie to kariera Avril upada w dosc szybkim tempie, no i ona po prostu zatrzymała się w pewnych czasach.. W ogóle nie idzie do przodu, a wręcz się cofa.

Michelle

  • Gość
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #81 dnia: Kwiecień 26, 2014, 23:36:09 pm »
Po tym co usłyszałam od Adasia o tym teledysku spodziewałam się najgorszego. Klip jest tandetny, to fakt, ale pasuje do piosenki. Nic rasistowskiego w tym nie widzę, absolutnie. Nie mają czego się czepiać. Jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda. Są teledyski, do których z miłą chęcią powracam, ale ten klip do nich nie należy ;D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #82 dnia: Kwiecień 27, 2014, 00:08:30 am »
Ta piosenka to już była porażka, a teledysk tylko dopełnia dzieła. Ale żadnego rasizmu tam nie widzę... Nie mam pojęcia, skąd komuś wziął się taki pomysł.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #83 dnia: Kwiecień 27, 2014, 14:09:13 pm »
Ja też nie widzę tutaj rasizmu. A ogólnie co do piosenki i teledysku, cóż skoro Avril jest bardzo popularna w Japonii to można się tego spodziewać, że będzie nagrywać teledyski pod Japonię właśnie.