Autor Wątek: Paramore  (Read 4132 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Paramore
« dnia: Czerwiec 15, 2013, 12:04:15 pm »
Znacie? Lubicie?

Paramore to amerykański zespół rockowy, chociaż moim zdaniem nie można ich muzyki określić jednym gatunkiem. Wydali do tej pory 4 albumy studyjne:
- All We Know Is Falling (2005)
- Riot! (2007)
- brand new eyes (2009)
- Paramore (2013)

W 2010 roku od zespołu odeszli założyciele Josh i Zac Farro. Grupa kontynuuje działalność jako trzyosobowa formacja.



Parmore wystąpili w Polsce dwukrotnie (2011 i 2013 rok)
« Last Edit: Czerwiec 15, 2013, 12:35:11 pm wysłana przez Adahu »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Adahu

  • Gość
Odp: Paramore
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2013, 12:39:40 pm »
Szczerze mówiąc nigdy nie miałem okazji słyszeć żadnego ich utworu oswt. Ostatnio zaczynam słuchać właśnie zespołów/wykonawców, które/ych nigdy nie słuchałem (zazwyczaj to zespoły/wokaliści, których słuchają moi znajomi na Last.fm). Może i Paramore również przesłucham w najbliższym czasie mysli.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Paramore
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2013, 12:47:40 pm »
To polecam przesłuchać np. Brick By Boring Brick. Od tego zaczęła się moja przygoda z paramore  ooh Albo Let The Flames Begin. Piosenka po prostu czyste piękno. Zwłaszcza na żywca. Słucham tego i za każdym razem mam ciary XD Jak masz ochotę, przesłuchaj  :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Q6IpvJH5BLA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Q6IpvJH5BLA</a>
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Paramore
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:02:29 pm »
Lubię, lubię. Płyta Brand New Eyes podoba mi się jak na razie najbardziej, choć nie miałam jeszcze okazji usłyszeć piosenek z nowej płyty ;)

Offline Loba

Odp: Paramore
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2013, 13:43:49 pm »
Ja tak w sumie za specjalnie ich nie znam, słyszałam pojedyncze piosenki i to wszystko. Ale ostatnio stwierdziłam, że muszę im się bardziej przyjrzeć, bo w większości słyszałam o nich pozytywne opinie.
Poza tym, In, bardzo ich lubi, a jak sama wie, już jedną miłość do pewnego zespołu we mnie zapoczątkowała. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Paramore
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2013, 14:14:43 pm »
Haha, tak wiem, wiem  ;D
Jak cuś to mogę Ci polecić kilka najlepszych piosenek  o3 Według większości ludzi Riot! to ich najlepsza płyta, ale ja w sumie nie umiem wybrać najlepszej. Chyba to jedyny zespół, który jeszcze nie wydał słabej płyty. Moim zdaniem oczywiście. Każdy album ma genialne piosenki, każdy czymś zaskoczy. Gdybym miała wybrać najlepszą i najgorszą płytę, nie umiałabym tego zrobić. W przypadku innych zespołów, których słucham nie mam takich problemów. Nie wiem, może to dlatego, że grają dopiero blisko 10 lat, wydali stosunkowo mało płyt... pożyjemy, zobaczymy co będzie z nimi dalej. Tak czy inaczej, oni na pewno nie są monotonni i z każdym nowym wydawnictwem potrafią zaskoczyć. Nawet jeśli chodzi o jedną piosenkę.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Paramore
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2013, 14:33:21 pm »
słyszałem kilka ich piosenek i mi się podobały, nadal podobają  o3

Offline Loba

Odp: Paramore
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2013, 17:57:02 pm »
Jak cuś to mogę Ci polecić kilka najlepszych piosenek  o3
Mogłabyś? Bo kurde nie wiem od czego zacząć, a jak ktoś poleci to zawsze to inaczej. ;D Muszę Ci powiedzieć, że ostatnio usłyszałam ich nową piosenkę w radiu "Still Into You" i spodobała mi się. Zawsze to jakiś początek. :)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Paramore
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2013, 18:22:36 pm »
No Still Into You fajne, fajne, też mi się podoba. No to co do polecanych piosenek to ja bym poleciła to, od czego sama zaczęłam, czyli:
Brick By Boring Brick
Let The Flames Begin (polecam z Outro i najlepiej brzmi na żywo także tego  ;D, tam wyżej wstawiłam jeden z występu)
Turn It Off, moja najukochańsza piosenka Paramore, smutna, ale serio polecam.
All I Wanted
Decode
Conspiracy
Ignorance, ale myślę, że to możesz znać, bo piosenka dość popularna, często kiedyś leciała w radio i na stacjach muzycznych typu MTV Rocks czy VIVA
That's What You Get
Misery Business
Part II z najnowszej płyty i Future
Z takich spokojniejszych to: We Are Broken, The Only Exception, Hate to See Your Heart Break i Misguided Ghosts
Kurczę, mogłabym tak wymieniać i wymieniać, ale jak Ci się spodoba to tam sama sobie więcej znajdziesz. To najlepsze moim zdaniem  :D
« Last Edit: Czerwiec 24, 2013, 19:00:52 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Paramore
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2013, 00:23:51 am »
Dzięki In! Jak tylko znajdę większą chwilę wolnego, usiądę i zapoznam się ze wszystkim. :)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Paramore
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:46:36 pm »
No to jak już pisaliśmy o Paramore w temacie o muzyce, to ja tutaj dokończę to, co tam miałam XD Co do Still Into You to większości ich fanów się ta piosenka nie podoba. Wiem, że odbiega od ich stylu, żadnej innej podobnej do SIY nie nagrali, ale już mówienie, że zaczęli robić pod publikę to przesada. Haha, naprawdę niektórzy fani Paramore udają "tru słuchaczy ciężkiej muzyki" słuchając Paramore. A przecież oni wcale nie grają ciężkiej muzyki i nigdy nie grali XD Są piosenki z mocniejszymi brzmieniami, ale bez przesady. Tak samo ta nagonka na nich, że to "słaby zepolik bez większego przesłania". Tego zupełnie nie rozumiem. Ludzie chyba znają ich tylko z Misery Business wysuwając takie wnioski. Ich teksty naprawdę mają sens. Wystarczy spojrzeć na Turn It Off, Let The Flames Begin, Brick By Boring Brick, Careful, We Are Broken. Samo Ignorance też ma mocny tekst. Większość piosenek z nowej płyty jest bardzo mądra, motywująca itp. Last Hope uważam za jedną z najpiękniejszych piosenek jakie znam, również pod względem tekstu. Naprawdę tekstów z przesłaniem mają od groma. A to, że pod względem instrumentalnym nie grają nie wiadomo jak ciężko, to przecież nic. Paramore nigdy nie twierdzili, że grają muzykę metalową. Naprawdę nie rozumiem niektórych tekstów na ich temat. Rozumiem, że nie każdy musi lubić Paramore i się nie dziwię, bo gusta są różne, a oni nie każdemu muszą się podobać. Ale jak czytam takie głupoty, że są nic nie wartym zespołem "bo ich muzyka jest zbyt lekka" to mam ochotę trzasnąć tej osobie w łeb x.x Teraz mają kolejne powody do narzekania, bo w końcu SIY leci w radio. Koniec świata x.x Ja tam nie mam nic przeciwko, może ktoś usłyszy, spodoba mu się i zdobędą nowych fanów  ::) Jest też minus, że już nawiało pseudofanów. Na paramore.pl już takowych, którzy nie znają nic prócz tej piosenki, a nazywają się fanami, można zobaczyć. To samo było kiedyś (ok.2010 rok) z Green Day, jak w radio rzygali 21 Guns. Pamiętam ile było wtedy "sezonowców" zachwycających się wyglądem wokalisty w teledysku i nic nie widzących poza nim i tą piosenką. To samo jest z Paramore. Niektórzy ludzie nazywający się ich fanami nic nie dostrzegają poza kolorowymi włosami Hayley x.x
« Last Edit: Sierpień 01, 2013, 16:48:32 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Paramore
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 01, 2013, 16:51:22 pm »
No to jak już pisaliśmy o Paramore w temacie o muzyce, to ja tutaj dokończę to, co tam miałam XD Co do Still Into You to większości ich fanów się ta piosenka nie podoba. Wiem, że odbiega od ich stylu, żadnej innej podobnej do SIY nie nagrali, ale już mówienie, że zaczęli robić pod publikę to przesada. Haha, naprawdę niektórzy fani Paramore udają "tru słuchaczy ciężkiej muzyki" słuchając Paramore. A przecież oni wcale nie grają ciężkiej muzyki i nigdy nie grali XD

zabawne, bo zdarzają się nawet tacy fani Shakiry XD
również pamiętam jak Green Day lecieli w radio i mtv ale bardziej pamiętam wake me up when september end i boulevard of broken dreams.

no ja dzięki radio właśnie poznalam SIY więc nie narzekam  owii
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Paramore
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 01, 2013, 17:01:13 pm »
No ja pamiętam co było jak powstał teledysk powiedzmy do Rabiosy. Mi tam się on nie podoba, ale czytałam niektóre komentarze, gdzie ludzie już na nią najeżdżali, że zrobiła z siebie ekhem... no wiesz kogo. Bez przesady, ludu o.O Jedyny taki jej teledysk, a oni już, że się stoczyła.

Ja Wake Me Up When September Ends w radio nie słyszałam, ale od tego się z Green Day u mnie zaczęło. Już na samym początku mnie rozczulili i ryczałam jak słuchałam tej piosenki, bo tak się jakoś zdarzyło, że trafiłam od razu na występ live. A to nie sposób się nie rozryczeć. Boulevard to pamiętam z MTV jak jeszcze tam muzykę włączali, a nie program za programem.

Ja też tam nie narzekam, że puszczają Still Into You. Fajnie, bo piosenka jest dobra i zasługuje na to, żeby ją docenili. Asia, widziałaś teledysk? Hahah, taki słodziaśny, jeszcze bardziej niż piosenka XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Paramore
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 01, 2013, 17:05:16 pm »
no ludzie , "fani" lubią oceniac całokształt twórczości po jednym teledysku  oxd ja nawet po jednej płycie nie oceniam jak wyjdzie do bani. Przy 7 czy więcej albumach chyba jeden ma prawo wyjśc do kitu. Szczególnie jak niektórzy artyści eksperymentują. Nigdy nie dowiedzą się co im nie pasuje dopóki nie spróbują tego nagrac.

No ja green day głównie właśnie z mtv a nie radio pamiętam. Wszyscy płakali przy boulevard XD a teraz pewnie nawet nie śledzą ich twórczości XD ja nie mówię, bo ja też nie śledzę ale nigdy po prostu osobiście nie jarałam się ich teledyskami.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Paramore
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 01, 2013, 17:18:34 pm »
No jasne, że ma prawo wyjść słaba. Tym bardziej, że gusta są różne i co dla nas może być słabe, innym może się podobać i niektórzy mogą twierdzić, że przykładowo Shak nie ma żadnej słabej płyty. To właśnie ostatnio też ludzie narzekali na Paramore, bo im się nowa płyta nie podobała. I zaraz gorzkie żale, że bez Josha i Zaca to już nie to samo i takie akcje też były, każdy na każdego najeżdżał, w ogóle hahah XD A po wydaniu Still Into You to w ogóle szczyty  ;)) Albo ostatnio wydali teledysk do Anklebiters (jak Ci się nudzi, to przesłuchaj piosenkę, bo fajna  maad) i też narzekania, że jakieś rysunkowe gó*no XD A oni to zrobili tylko w takiej formie prezentu dla fanów, bo nawet nie zrobili tej piosenki singlem tylko tak dali. A ludzie zamiast się cieszyć, że taka "bajeczka" od zespołu, to krzyk, że co to jest  rly ogvup


No ja przy Boulevardzie to ryczałam tylko w Polsce XD Bardziej właśnie WMUWSE na mnie działa. A co do ich teledysków to Holiday bije na łby wszystko XD Hahaha, taka beka tam z nich oxd oxd Jak tak mają wyglądać wakacje w ich wyobrażeniu to brawo XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...