Autor Wątek: Paramore  (Read 4133 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Paramore
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 16, 2014, 19:42:31 pm »
ja też tego nie rozumiem, nie świeci im przecież gołą "d" przed oczami, więc o co bulwersy XD ale tacy ludzie. fryzurę też ma fajną przecież, poza tym jej włosy, niech robi co chce. liczy się to, że jako osoba się nie zepsuła i dalej jest świetna jako członek zespołu. ale cóż... niektórzy by chcieli właśnie tak, jak piszesz. żeby ciągle grali tak samo. ale wtedy by było, że się nie rozwijają i takie tam XD więc tak czy inaczej, nie dogodzisz XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Paramore
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 02, 2015, 00:32:19 am »
Hayley zaręczyła się ze swoim chłopakiem  Chadem Gilbertem :D Prawdopodobnie we wrześniu wezmą ślub.

I oczywiście niektórzy są niezadowoleni, bo sobie wymyślili, że ona powinna być z Taylorem z Paramore XDD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Paramore
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 02, 2015, 09:27:31 am »
I oczywiście niektórzy są niezadowoleni, bo sobie wymyślili, że ona powinna być z Taylorem z Paramore XDD
Niech zgadnę, pewnie jakieś małolaty to sobie ubzdurały? xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Paramore
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 02, 2015, 16:13:29 pm »
^ Hahaha, no wiesz, takie osoby 15 letnie gdzieś około XD W przypadku Paramore związki między członkami zespołu nie okazały się najlepszym rozwiązaniem, a skąd oni wzięli to połączenie Hayley z Tayloem to ja nie mam pojęcia, oni nigdy nic co do siebie nie przejawiali, zwykli przyjaciele XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Paramore
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 02, 2015, 20:27:32 pm »
Eeee tam żadna wielka tragedia dla fanów zespołu :)  Gorzej by było jakby Chłopaki z One "Duprection" chcieli zawrzeć związki wtedy to by były masowe łzy i samobójstwa tych 12 latek xD
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Suerte

Odp: Paramore
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 03, 2015, 08:57:16 am »
Hahaha, no wiesz, takie osoby 15 letnie gdzieś około XD W przypadku Paramore związki między członkami zespołu nie okazały się najlepszym rozwiązaniem, a skąd oni wzięli to połączenie Hayley z Tayloem to ja nie mam pojęcia, oni nigdy nic co do siebie nie przejawiali, zwykli przyjaciele XD
Ach te fanowskie historyjki. xD W sumie spoko, dopóki są fanowskie, ale niektórym nastolatkom przydałaby się umiejętność odróżnienia fikcji od rzeczywistości.

Gorzej by było jakby Chłopaki z One "Duprection" chcieli zawrzeć związki wtedy to by były masowe łzy i samobójstwa tych 12 latek xD
Chyba nie byłoby aż tak źle. Niektórzy z nich mają przecież dziewczyny. Jednak fakt faktem, współczuję im fanek, to już dorosłe chłopy, a mają największe "branie" wśród dziewczynek, że tak pozwolę sobie zacytować z pewnego dowcipu: "Ani nie poruchasz ani nie usmażysz", słabo. xD Chociaż w sumie za kilka lat te 12-stki, zamienią się w hot 18-stki, więc nie będą mieli na co narzekać. xD