Autor Wątek: Enej  (Read 1207 times)

Devocion

  • Gość
Enej
« dnia: Czerwiec 20, 2013, 15:19:53 pm »
Czy zwycięscy pierwszej edycji Must Be The Music. Aktualnie powalają na kolana innych polskich artystów i zespołów. Co o nich myślicie ? ;>
Ja sądzę, że na ten czas Enej jest najlepszym zespołem w naszym kraju. Może ich teksty są często niezrozumiałe i mało ambitne, ale ich muzyka ma w sobie to coś ;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Enej
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2013, 15:34:20 pm »
W sumie znam tylko dwie piosenki. "Radio Hello" (rzygałam już tą piosenką, jak ciągle dawali to w radio) i tą taką drugą... chyba "Skrzydlate Ręce", ale co do tytułu to pewna nie jestem. No i ta druga już bardziej mi podchodzi, nawet mi się podoba. Ale tak na dłuższą metę to ten zespół chyba nie dla mnie. Aczkolwiek nic nie mam do nich, niech sobie grają.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Enej
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2013, 21:57:59 pm »
Cóż, piosenki wpadają w ucho, ale najczęściej większość jest "na jedno kopyto", czyli utwory raczej podobne do siebie. A szkoda.

Offline Loba

Odp: Enej
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2013, 19:01:37 pm »
Zmieniłam o nich zdanie o 180 stopni, po piątkowym wieczorze. Byli w Bełchatowie na dniach Bełchatowa i przyznaję, że wcześniej miałam niezbyt dobre zdanie o nich, ale po tym koncercie muszę stwierdzić, że się myliłam. Strasznie podobało mi się jak grali.
saving people, hunting things, the family business.


Devocion

  • Gość
Odp: Enej
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2013, 17:40:09 pm »
Ja właśnie jestem po wczorajszym koncercie w Pakości. Widziałam ich 2 raz na żywo, ponieważ 2 lata temu występowali na hitach na czasie w Inowrocławiu i też tam byłam ;) Jestem Mega zadowolona po ich występie ;)  Jedyna teraźniejsza Polska muzyka, jaką lubię  ohyia

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Enej
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2013, 17:51:00 pm »
Mimo, że piosenki 'na jedno kopyto' to są chwytliwe i każdy je zna. Ja znam wszystkie ich teksty na pamięć chociaż nie jestem fanką. Coś musi w tym być. XD