Autor Wątek: Era PIES DESCALZOS: występy, wywiady, koncerty  (Read 3441 times)

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,187
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Era PIES DESCALZOS: występy, wywiady, koncerty
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 04, 2016, 14:07:57 pm »
wygląda na to, że wszystkie filmiki z koncertu w Ekwadorze pochodzą z tego samego źródła, bo ma wszystkich jest ten sam spam bought to you by ojr. Czyli nic nowego.
Szkoda, że ekipa Shakiry nie wrzuci na Vevo albo jej oficjalny kanał koncertu z Argentyny z trasy Tour Anfibio, bo przecież mają ten koncert. Przydało by się też parę filmików z trasy Tour of the Mongoose i MTV Unplugged. Skoro na Vevo jest mnóstwo filmów z Fixation Oral Tour i Live from Paris to z innych tras też by mogli wrzucić.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Era PIES DESCALZOS: występy, wywiady, koncerty
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 06, 2016, 19:45:22 pm »
wygląda na to, że wszystkie filmiki z koncertu w Ekwadorze pochodzą z tego samego źródła, bo ma wszystkich jest ten sam spam bought to you by ojr. Czyli nic nowego.
Szkoda, że ekipa Shakiry nie wrzuci na Vevo albo jej oficjalny kanał koncertu z Argentyny z trasy Tour Anfibio, bo przecież mają ten koncert. Przydało by się też parę filmików z trasy Tour of the Mongoose i MTV Unplugged. Skoro na Vevo jest mnóstwo filmów z Fixation Oral Tour i Live from Paris to z innych tras też by mogli wrzucić.

no tak bo kiedyś Shakira nie była popularna poza Ameryką Południową to nikt tego nie nagrywał normalny. Latynosi pewnie mają to na starych VHSach ale kto to będzie zgrywał. I tak szok, że tyle mamy ze starych czasów. A na pewno są oficjalne nagrania z wielu innych koncertów ale to pewnie wydadzą pośmiertnie xD

Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,187
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Era PIES DESCALZOS: występy, wywiady, koncerty
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 07, 2016, 12:40:38 pm »
no tak bo kiedyś Shakira nie była popularna poza Ameryką Południową to nikt tego nie nagrywał normalny. Latynosi pewnie mają to na starych VHSach ale kto to będzie zgrywał. I tak szok, że tyle mamy ze starych czasów. A na pewno są oficjalne nagrania z wielu innych koncertów ale to pewnie wydadzą pośmiertnie xD

No właśnie na Youtube pojawia się coraz więcej starych filmików. Ci którzy to nagrywali mogą teraz na tym zarobić. Ten ojr to jest Niemiec pewnie odkupił od kogoś ten film. Swoją drogą na oficjalnym kanale Youtube Shakiry jest relacja z trasy Anfibio Tour, więc mają materiały w dobrej jakości, które mogliby wrzucić na Vevo. Nawet jeśli Shakira nie posiada wszystkich starych nagrań z koncertów, to przecież do niej należą prawa autorskie i mogłaby poprosić telewizję która transmitowała koncert z Ekwadoru o przesłanie taśm. 15 letnia kariera Shakiry to kopalnia różnych skarbów. Shakira mogłaby bardziej się zatroszczyć o swoich fanów i pokazać na przykład nagrania z początku swojej kariery, i tak teraz nic nie nagrywa a fani ucieszyliby się. W ogóle straszna lipa, że nadal na Vevo nie ma wszystkich teledysków.
A tak na marginesie, mi osobiście nie podobają się te pośmiertne wydania niepublikowanych wcześniej materiałów to takie zarabianie na nieboszczykach.

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Era PIES DESCALZOS: występy, wywiady, koncerty
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 07, 2016, 14:04:55 pm »
Niby zarabianie na nieboszczykach to nietakt i wgl bleee... Ale to też ostatni prezent od idola dla pogrążonych fanów... Nie ma bata zawsze ktoś będzie pokrzywdzony i zawsze będą tłuc kasę na trupach... Ale totalnym nietaktem byłoby znaleźć osobę, która ma podobny głos do Shakiry i wmawiać innym, że to ten oryginalny artysta śpiewał w tej piosence (PRZYKŁAD: Pośmiertna płyta MICHAEL, na której część piosenek wykonywał inny gostek)

Muszę dożyć tych czasów :D Rozsiąde się na moim zautomatyzowanym bujanym fotelu przyszłości i odpale sobie ekskluzywne materiały z czasów PD :D

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Era PIES DESCALZOS: występy, wywiady, koncerty
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 13, 2016, 17:25:32 pm »
Postanowiłam założyc wątek, ponieważ ostatnio zajęłam się uzupełnieniem mojej kolekcji filmów video z Shakirą. Wszystko sobie układam chronologicznie i ściągam brakujące filmy. Więc postanowiłam wrzucic to również na kanał youtube, żeby każdy mógł sobie w wolnym czasie coś obejrzec  :]

druga sprawa to taka, że podjęłam współpracę z Voyo i mam niespodziankę.
Na youtube będę wrzucała wywiady  z polskimi napisami (w chronologicznej kolejności)!  :wohooo: :yeahyeahyeah:
strasznie się cieszę, ponieważ sama nie rozumiem nic ze starych wywiadów i większości w ogóle nigdy nie widziałam, bo nie miałam motywacji przez to, że ich nie rozumiałam. A teraz wszyscy w końcu będziemy rozumiec o czym ona mówiła  oxd :takoczywiscie:


Wszystko co wrzuciłaś to głupi youtube usunął!  icry

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,187
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Era PIES DESCALZOS: występy, wywiady, koncerty
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 14, 2016, 14:18:36 pm »
Youtube wszystko usuwa i blokuje, lepiej się przenieść na vimeo

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Era PIES DESCALZOS: występy, wywiady, koncerty
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 14, 2016, 16:25:45 pm »
No, lepiej się przenieść i tam to wszystko powrzucać, bo youtube jest straszne pod tym względem :(