Autor Wątek: Amy Macdonald  (Read 720 times)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Amy Macdonald
« dnia: Lipiec 03, 2013, 17:42:45 pm »


"Przyszła na świat 25 sierpnia 1987 w Bishopbriggs, Szkocja) – szkocka wokalistka oraz autorka tekstów muzycznych, pisze głównie ballady.

Zaistniała w roku 2007 wydając na europejski rynek muzyczny debiutancki album This Is the Life. Album zyskał przychylność krytyków muzycznych i sprzedał się w nakładzie ponad 2 milionów egzemplarzy."


Jak dotąd wydała 3 albumy studyjne:

- This is the life (2007)
- A Curious Thing (2010)
- Life in a Beautiful Light (2012)

Możecie znać ją z takich utworów jak: This is the life, 4th of July oraz Slow it down. Ten ostatni wykonała razem z zespołem The Chance podczas ubiegłorocznego finału XFactor.
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/pxaeXByQrFI?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Co o niej myślicie?   interesujacemowdalej
« Last Edit: Lipiec 03, 2013, 17:46:17 pm wysłana przez Ladrón »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Amy Macdonald
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2013, 18:00:00 pm »
Znałam ją do tej pory z nazwiska, piosenkami się bardziej nie zainteresowałam, ale teraz jak założyłeś ten temat, włączyłam jedną piosenkę z ciekawości i muszę powiedzieć, że podoba mi się. Włączyłam pierwszą lepszą piosenkę na YouTube, padło na Slow It Down i serio fajne. Ciekawa barwa głosu i ciekawa muzyka. Chyba będę musiała się nią bardziej zainteresować  ;)
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Amy Macdonald
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2013, 20:13:12 pm »
A ja jakoś nigdy za specjalnie nie przepadałam za jej muzyką, w ogóle do mnie nie trafia. Ale nic do niej nie mam, więc...
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Amy Macdonald
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2013, 20:25:44 pm »
Kurde, wychodzi na to, że ja wszystko lubię xD No może nie wszystko, ale jednak większość artystów lubię... :P
Amy urzekła mnie pierwszą płytą, na drugiej i trzeciej też było kilka fajnych kawałków, ale jednak This Is The Life lubię najbardziej :)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Amy Macdonald
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2013, 20:27:46 pm »
A ja za nią nie przepadam. Muszę szczerze stwierdzić, że trochę mnie jej piosenka prześladowała, stąd mnie bardzo irytuje. XD


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Amy Macdonald
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2013, 20:37:14 pm »
Pamiętam jak wystąpiła na rozdaniu złotej piłki FIFA ohuhu Ej, czekaj jak sobie jeździłam z Michałem to ta piosenka leciała w radiu i sobie śpiewałam, pamiętam... Michał też śpiewał ale...  olalalaa


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Amy Macdonald
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2013, 12:56:01 pm »
Amy wystąpiła wczoraj w Sopocie na TOP of the TOP Festival xD
Bursztynowego słowika nie wygrała, ale otrzymała nagrodę specjalną  o3

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/giGD7T69LV8?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>