Shakira > Ogólna dyskusja

Shakira kiedyś czyli co się zmieniło

(1/15) > >>

Ela:

--- Cytat: sordomuda w Sierpień 01, 2013, 10:38:19 am ---
albo pamiętam jak jeszcze nikt nie miał internetu na chacie (czasy Whenever) i włączam mtv a tam mtv unplugged koncert a ja jeszcze nie znałam wtedy starych piosenek Shakiry ani nie wiedziałam, że miała czerwone włosy ani nic to tam zemdlałam prawie  ocry

--- End quote ---

Miałam identyczną sytuacj!! opuss Znałam tylko Laundry Service , a tu siostra mnie woła, że leci jakaś stara Shakira i, że ma czerwone włosy.  olove

voyo:
Czasy pre-internetowe były fajne... Pamiętam jak kiedyś latem na ulicy przy której mieszkam (ślepa uliczka) bawiliśmy się z sąsiadamni na ulicy, i zawsze jak u któregoś z sąsiadów w radiu czy do z domu czy z samochodu leciała piosenka Shakiry, biegłem do siebie i włączałem radio, żeby sobie głośno posłuchać. :D

Co do listy na Vivie... Kiepska, zabrakło dużo lepszych teledysków od tych które znalazły się na liście. Szczególnie Get it started... whaat Szkoda, że nie ma już Viva Personality :(.

sordomuda:
też zastanawiam się co tam get it started robi XD

no to były czasyyyy , wtedy każdy nowy teledysk był szokiem, bo nie miało się gdzie przeczytac o tym, że nad jakimś nowym pracuje to jak pamiętam pierwszy raz Objection zobaczyłam w tv to prawie palpitacji serca dostałam nigdy tego nie zapomnę  ocry

sordomuda:
no to co kto pierwszy ponarzeka jak to kiedyś wspanaile było  ._. ?  come_to_me

voyo:
Ale tu piszemy tylko o muzyce Shak kiedyś, czy o wszytskim co związne z Shak kiedyś? Bo wyżej napisałem bardziej pod temat ogólny.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version