Autor Wątek: List do Shakiry.  (Read 9754 times)

elMarco

  • Gość
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 28, 2013, 22:43:57 pm »
Hah, Wasze listy przypominaja te do Swietego Mikolaja. xD
Ale nie, bardzo ladne sa.

@sordomuda - masz adres do Shak?

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 28, 2013, 23:10:20 pm »
nie mam na urodziny jej była taka akcja organizowana, że wysyłało się listy a później je Shakira dostała  o3

nawet postnęła list ode mnie więc mam pewnośc, że mój przeczytała, bo się bałam, że nie dojdzie

moja to ta z garfieldem

Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Mariposa

  • Gość
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 28, 2013, 23:48:19 pm »
Niee, to to samo co tweety, a chyba właśnie po to piszemy ten 'list'. Wydaje mi się, że jak złączymy to w całość i podpiszemy 'Polscy fani' to będzie lepiej.

Widzę, że wszyscy się wstydzą, więc napiszę coś od siebie. Czasem wydaje mi się, ze powinnam pisać jakieś przemówienia. XD


Droga Shaki!

Kochamy Cię za to, kim jesteś. Kochamy Cię za to, że nauczyłaś nas wierzyć do końca, bo w każdej chwili może wzejść słońce. Ty jesteś naszym słońcem, które cały czas nam przyświeca, a każdy promyk daje nam nadzieję, uśmiech i radość [ach, słodka ja XD]. Nie przestawaj tego robić. Nie przestawaj się uśmiechać, bo Twój uśmiech jest naszym uśmiechem. Nie przestawaj tworzyć, bo jesteś naszą inspiracją. Kochamy Cię i potrzebujemy jedynie Twojego szczęścia i uśmiechu. Jesteś najlepszym idolem na świecie, a my postaramy ci się odwdzięczyć. Nikt z nas nigdy nie wstydził się tego, że jest ShakiFan, a na pewno nie wstydził się ciebie, bo jesteś kimś idealnym.

I może nie każde z nas miało okazję zobaczyć cię na żywo, to na pewno każdy z nas kocha się całym sercem i będzie z tobą zawsze, na zawsze.

Wczoraj o 2 w nocy miałam wenę. XD

to jest świetne <3 ja postram się dołożyć coś od siebie, ale nie będzie tak prosto.. muszę złapać wenę XD

Offline Aga

Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 29, 2013, 00:04:08 am »
Ja w sumie miałam pisać, ale Wy już dużo napisaliście to, co miałam na myśli, i nie wiem czy coś jeszcze uda mi się wymyślić  :B

Mariposa

  • Gość
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 29, 2013, 00:44:48 am »
Kochana Shaki,
Nauczyłaś Nas wsółpracy, pokazałaś że nie należy się poddawać a walczyć do końca. Że zawsze po zachodzie słońka jest wschód i wszystko nabierze barw kiedy najmniej się tego spodziewamy.
Kiedy mamy zły dzień i zobaczymy jak się śmiejesz, automatycznie na naszej twarzy pojawia się wielki uśmiech.
Nauczyłaś nas także tolerancji, przez Twoją pracę charytatywną, ale też przez to jaką jesteś czułą i ciepłą osobą. Jesteś też cudowną mamą, a Milan jest naszym malutkim słoneczkiem ; )
Myślę, że pomimo wszystko najbardziej dziękujemy Ci za to, że mamy siebie nawzajem. Zawsze możemy na siebie liczyć, pomagamy sobie i jesteśmy jedną wielką rodzinką ; ) Połączyłaś Nas Ty, Shaki. I za to będziemy Ci wdzięczni do końca, bo razem mamy siłę. Dziękujemy że jesteś. <3

proszę, to mój tekst ;*  :muahhh:

Offline Aga

Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 29, 2013, 00:52:57 am »
Dobra to ja też mam mój list. Co prawda jeszcze poczatku dobrego nie ułozyłam ale dopiszę go niebawem [prawdziwy poeta nie wie kiedy go dopadnie wena XDD ] Mam nadzieję, że chociaz kilka dobrych zdań dodacie do TL
Oto moje rozkminy:

Kiedy mam doła, Twój uśmiech poprawia mi humor. Kiedy jestem zdenerwowana, Twój głos mnie uspokaja. Nauczyłaś mnie, że mimo wszystko wzejdzie słońce i trzeba w to głęboko wierzyć, nie poddawać się. Nauczyłaś mnie, aby pomagać i wspierać innych bezinteresownie. Dzięki Tobie tworzą się przyjaźnie między ShakiFans.Jesteś moją inspiracją i chęcią do życia. Teraz jesteśmy jednością - rodziną. Jesteś najlepszym przykładem Matki. Milan jest uśmiechnięty przebywając z tobą, a my jesteśmy szczęśliwi widząc piękną rodzinkę :> Shaki, jesteś dla mnie wszystkim i nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie i Twojej muzyki. Boje się, że któregoś dnia, jako babcia przeczytam w internecie "Shakira nie żyje!", wtedy pójdę po te wszystkie plakaty, koszulki, płyty CD i przypomnę sobie, kim dla mnie byłaś, jesteś i zawsze będziesz.

ShakiFan Forever
« Last Edit: Sierpień 29, 2013, 12:35:30 pm wysłana przez Shakira4 »

Offline Loba

Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 29, 2013, 01:39:38 am »
Tak dużo z Was pisało o jej uśmiechu więc postanowiłam wywalić wszystkie moje teksty dotyczące jej szczęścia i uśmiechu i napisać o czymś innym. :ooops:

Shak.
Tak dużo dla nas znaczysz, a tak mało słów by to wyrazić. Dzięki Tobie, wielu z nas inaczej patrzy na świat. Swoją ciężką pracą pokazałaś nam, że warto dążyć do celu i nigdy się nie poddawać bo zawsze zostaniemy na końcu wynagrodzeni. Nauczyłaś nas wiary w swoje marzenia, pewności siebie, bycia silnym oraz pomagania innym. Dlatego wszyscy twoi ShakiFans uważamy Cię za wielki wzór do naśladowania. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się twoimi fanami. To wielkie szczęście mieć taką idolkę jak Ty.

:facepalmpoziomdrugi:
Dobra wiem, że to jest straszne ale serio nic więcej nie potrafię wymyślić. :pfuuu:

Boje się, że któregoś dnia, jako babcia przeczytam w internecie "Shakira nie żyje!"
Ale żeś pojechała z tą śmiercią XDDDD
« Last Edit: Sierpień 29, 2013, 02:02:11 am wysłana przez Loba »
saving people, hunting things, the family business.


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 29, 2013, 09:05:45 am »
Shakira4, ale mnie rozwaliłaś. Hahahhaa. XDDDD

Wszystkie są fajne, posklejam coś po południu. Może ktoś jeszcze się dorzuci? Wstydziochy. :D


Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 29, 2013, 11:33:43 am »
Takie bez ładu i składu, ale najważniejsze, że płynące prosto z serca :)

Kochana Shak,
Mnóstwo osób nie rozumie mojej miłości do ciebie. Nie rozumieją dlaczego i w jaki sposób można tak kochać osobę, z którą nigdy nie porozmawiałam ani nie zobaczyłam. Dla nich jesteś zwykłą piosenkarką,a dla mnie powodem dla którego się uśmiecham. Jesteś moim słoneczkiem i powietrzem. Mój świat stał się piękniejszy kiedy ty się w nim pojawiłaś. Dla nas, ShakiFans jesteś wszystkim. Nauczyłaś nas, że po każdej burzy wschodzi słońce. Uczysz nas jak być silnym i niezależnym człowiekiem.Dlatego cię kochamy.
Zawsze będziesz w naszych sercach. A kiedy będziemy już starsi włączymy sobie twoje płyty i przypomnimy jak dużo dla nas zrobiłaś. Przypomnimy sobie, że zmieniłaś nasze życie na lepsze.
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Michelle

  • Gość
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 29, 2013, 11:48:43 am »
No i super. Jeśli Fiomik poskłaszasz to w całość, daj przeczytać. A jak będziesz potrzebować pomocy to pisz, to Ci pomogę :)

Offline Katherine

Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 29, 2013, 11:51:13 am »
Kochana Shaki,
Brak mi słów by opisać jak bardzo cenię fakt że zaistniałaś w moim życiu. Jesteś dla mnie wielką inspiracją i motywacją. Twoje serce jest złotem, a postawa wobec potrzebujących godna podziwu i naśladowania. Uczysz nas jak tolerować i szanować innych oraz samego siebie. Sprawiasz, że każdy ma chęć do zaangażowania się Twoją działalność dobroczynną. Muzyka, którą tworzysz jest niesamowita, jest magią, która przenosi mnie w świat wolny od dręczących mnie problemów i codziennego zgiełku. Wraz z nią potrafię zatracić się w swoich myślach, wspomnieniach, uczuciach. Wiele Ci zawdzięczam. Marzę, że kiedyś uda mi się powiedzieć Ci to na żywo :D


malutko.. nie wiem, nie umiem tworzyć takich tekstów na poczekaniu.. słabo mi to wychodzi.. ale zawsze to coś ;)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 29, 2013, 12:51:00 pm »
Droga @shakira!

Mnóstwo osób nie rozumie naszej miłości do Ciebie. Nie rozumieją dlaczego i w jaki sposób można tak kochać osobę, której nawet nie widzieliśmy na żywo. Tak dużo dla nas znaczysz, a tak mało jest słów, by opisać jak bardzo cenię fakt, że zaistniałaś w moim życiu. Dla niektórych jesteś zwykłą piosenkarką,a dla mnie powodem dla którego się uśmiecham. Twój uśmiech poprawia nam humor, Twój głos uspokaja.To dzięki Tobie nasz świat stał się piękniejszy.

Każdy z nas dobrze pamięta EURO 2012, podczas którego gościłaś u nas w kraju. Pamiętamy też koncert w Polsce. Z tej okazji mamy dla Ciebie specjalne zdjęcie: http://i.imgur.com/bvLE5yv.png Mamy nadzieję, że kiedyś na tym obrazku znajdzie się jeszcze kilka dat związanych z Tobą.

Shaki, jesteś dla nas wszystkim i nie wyobrażamy sobie życia bez Ciebie i Twojej muzyki. Ty jesteś naszym słońcem, które cały czas nam przyświeca, a każdy promyk daje nam nadzieję. Pokazałaś, że nie należy się poddawać, a walczyć do końca. Pokazałaś, że zawsze po zachodzie słońca jest wschód i wszystko nabierze barw, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Uważamy Cię za wielki wzór do naśladowania. Uczysz nas jak tolerować i szanować innych oraz samego siebie.  Swoją ciężką pracą pokazałaś, że warto dążyć do celu i nigdy się nie poddawać bo zawsze zostaniemy na końcu wynagrodzeni. Nauczyłaś nas wiary w siebie, w swoje możliwości, w swoje marzenia.

Muzyka, którą tworzysz jest niesamowita, jest magią, która przenosi w świat wolny od dręczących nas problemów i codziennego zgiełku. Wraz z nią potrafimy zatracić się w myślach, wspomnieniach, uczuciach. Inspirujesz nas. Dzięki Tobie, wielu z nas inaczej patrzy na świat.

Kochamy Cię nie tylko za Twoją muzykę, piękny głos, ale także za Twój dystans do siebie, poczucie humoru i złote serce. Podziwiamy Cię za wytrwałość w dążeniu do celu, za to, że nigdy się nie poddałaś i jesteś silna. Twoje serce jest złote, co udowadniasz pomagając potrzebującym. Potrzebujemy jedynie Twojego szczęścia, bo Twój uśmiech sprawia, że i my jesteśmy szczęśliwi.

Jesteśmy z Ciebie dumni. Nikt z nas nigdy nie wstydził się tego, że jest ShakiFan, a na pewno nie wstydził się ciebie, bo to szczęście mieć taką idolkę jak ty. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się twoimi fanami. Teraz jesteśmy rodziną, a Ty nas połączyłaś.

Kiedyś, w dalekiej przyszłości,  włączymy sobie twoje płyty i przypomnimy jak dużo dla nas zrobiłaś. Przypomnimy sobie jak wiele Ci zawdzięczamy. Zmieniłaś nasze życie na lepsze.
Marzę, że kiedyś uda nam się powiedzieć Ci to na żywo i może nie każdy z nas będzie miał taką okazję, to na pewno każdy z nas bardzo Cię kocha. Zawsze będziesz w naszych sercach.

Dziękujemy za to, że jesteś.

Twoi polscy ShakiFans


To są wasze słowa, nic nie musiałam dopisywać. Wystarczyło tylko je posklejać w całość i poprawić niektóre błędy. :)

Macie jakieś pomysły co tu dorzucić? Osoby, które nie napisały do tej pory listu mogą to nadal zrobić, ale powiedzmy do 16 dzisiaj. Sordomuda chce przetłumaczyć, więc oki.  owii
« Last Edit: Sierpień 29, 2013, 13:33:56 pm wysłana przez Fiommy »


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 29, 2013, 13:04:54 pm »
dobra to dajcie znac jak już będzie ostateczna wersja, bo nie wiem czy to to co jest powyżej ?
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 29, 2013, 13:13:59 pm »
A w dwie godziny to przetłumaczysz? xd Bo jeśli tak to do 15 znajdzie się tu ostateczna wersja.


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 29, 2013, 13:16:47 pm »
tak myślę, że tak XD po 17 wychodzę i wracam po 19.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona