Autor Wątek: List do Shakiry.  (Read 9761 times)

Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 29, 2013, 13:20:01 pm »
Shaki,
dla większości ludzi jesteś tylko piosenkarką, dla części z nich jeszcze dziewczyną Pique. Ale dla nas ShakiFans jesteś kimś znacznie więcej. Uwielbiam Twoją muzykę, twój taniec. Kocham cię za to że jesteś naturalna i skromna, szanujesz siebie i innych i jednocześnie masz dystans do siebie, a Twoje piosenki są o czymś, mają przesłanie. Twoja fundacja pomaga dzieciom z różnych krajów, żeby mogły się uczyć, to dowód na to, że masz złote serce i sława nie uderzyła Ci do głowy. I nie pomagasz ludziom żeby przypodobać się innym, ale z własnej woli. Cieszymy się, ze sprawia Ci to radość. Uśmiechamy się, gdy Ty się uśmiechasz. Razem z Tobą i Gerardem cieszymy się Milankiem. Nauczyłaś nas dążyć do celu i pomagać innym. Shaki, nawet nie wiesz jak zmieniłaś moje życie. Jestem dumna, że jestem Twoją fanką i mimo że nie widziałam cię jeszcze na żywo, to będę do tego dążyć tak jak mnie nauczyłaś
  

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 29, 2013, 13:30:55 pm »
Boje się, że któregoś dnia, jako babcia przeczytam w internecie "Shakira nie żyje!"
you made my day, omg xdd
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:06:25 pm »
okej nie wiedziałam co w końcu jest ostatecznym tekstem więc przetłumaczyłam to

Droga @shakira!

Mnóstwo osób nie rozumie naszej miłości do Ciebie. Nie rozumieją dlaczego i w jaki sposób można tak kochać osobę, której nawet nie widzieliśmy na żywo. Tak dużo dla nas znaczysz, a tak mało jest słów, by opisać jak bardzo cenię fakt, że zaistniałaś w moim życiu. Dla niektórych jesteś zwykłą piosenkarką,a dla mnie powodem dla którego się uśmiecham. Twój uśmiech poprawia nam humor, Twój głos uspokaja.To dzięki Tobie nasz świat stał się piękniejszy.

Każdy z nas dobrze pamięta EURO 2012, podczas którego gościłaś u nas w kraju. Pamiętamy też koncert w Polsce. Z tej okazji mamy dla Ciebie specjalne zdjęcie: http://i.imgur.com/bvLE5yv.png Mamy nadzieję, że kiedyś na tym obrazku znajdzie się jeszcze kilka dat związanych z Tobą.

Shaki, jesteś dla nas wszystkim i nie wyobrażamy sobie życia bez Ciebie i Twojej muzyki. Ty jesteś naszym słońcem, które cały czas nam przyświeca, a każdy promyk daje nam nadzieję. Pokazałaś, że nie należy się poddawać, a walczyć do końca. Pokazałaś, że zawsze po zachodzie słońca jest wschód i wszystko nabierze barw, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

Uważamy Cię za wielki wzór do naśladowania. Uczysz nas jak tolerować i szanować innych oraz samego siebie.  Swoją ciężką pracą pokazałaś, że warto dążyć do celu i nigdy się nie poddawać bo zawsze zostaniemy na końcu wynagrodzeni. Nauczyłaś nas wiary w siebie, w swoje możliwości, w swoje marzenia.

Muzyka, którą tworzysz jest niesamowita, jest magią, która przenosi w świat wolny od dręczących nas problemów i codziennego zgiełku. Wraz z nią potrafimy zatracić się w myślach, wspomnieniach, uczuciach. Inspirujesz nas. Dzięki Tobie, wielu z nas inaczej patrzy na świat.

Kochamy Cię nie tylko za Twoją muzykę, piękny głos, ale także za Twój dystans do siebie, poczucie humoru i złote serce. Podziwiamy Cię za wytrwałość w dążeniu do celu, za to, że nigdy się nie poddałaś i jesteś silna. Twoje serce jest złote, co udowadniasz pomagając potrzebującym. Potrzebujemy jedynie Twojego szczęścia, bo Twój uśmiech sprawia, że i my jesteśmy szczęśliwi.

Jesteśmy z Ciebie dumni. Nikt z nas nigdy nie wstydził się tego, że jest ShakiFan, a na pewno nie wstydził się ciebie, bo to szczęście mieć taką idolkę jak ty. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się twoimi fanami. Teraz jesteśmy rodziną, a Ty nas połączyłaś.

Kiedyś, w dalekiej przyszłości,  włączymy sobie twoje płyty i przypomnimy jak dużo dla nas zrobiłaś. Przypomnimy sobie jak wiele Ci zawdzięczamy. Zmieniłaś nasze życie na lepsze.
Marzę, że kiedyś uda nam się powiedzieć Ci to na żywo i może nie każdy z nas będzie miał taką okazję, to na pewno każdy z nas bardzo Cię kocha. Zawsze będziesz w naszych sercach.

Dziękujemy za to, że jesteś.

Twoi polscy ShakiFans

Dear Shakira,
Many people don’t understand our love for you. The don’t understand why and how we can love someone we have never met before. You mean the world to us and no words can describe can describe this feeling. For some people you maybe jus tan average singer but for us you are the reason of our happiness. There is nothning like your smile. Your smile makes us smile  Your voice can calm us down. Because of you the world is so beautiful.
Each one of us can perfectly remember Euro 2012 Championship when you were in our country – Poland. We also remember your first concert here. From this occasion we made a special picture for you http://i.imgur.com/bvLE5yv.png . We hope that someday we may be able to add more dates connected with you and Poland.
Shaki you are everything to us and we can’t live without you and your music. You are our sun that lights our life and gives us hope. You teached us to never give up and always try again. You told us that Cuando Menos Piensas Sale El Sol.
You are our role model. You teach u show to respect ourselves and people around us. With your hard work you showed us that it is always worth to dream and to believe in ourselves.
Your music is magical. It takes us aways from our problems and difficulties in life. Your lyrics are our inspiration. It helps us forget about bad feelings.
We are proud of you and we will never be ashamed of being #Shakifans and we will never be ashamed of you. We are proud to be your fans. We feel like a big family.
Maybe someday, in a future, we will listen to your music again and we will remind ourselves how much we owe you. You definitely have changed our life. Our dream is to meet you one day and tell you all what we feel. You will stay forever in our hearts.
Thank you for being who you are,
Your polish Shakifans


lekko pozmieniałam bo miałam mało czasu, żeby tłumaczyc więc tak sobie zmieniłam by mi było łatwo tłumaczyc bez żadnego słownika czy czegoś XD
haha ogólnie jaki słit jest ten tekst hahah fajnie by było jakby go zobaczyła.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Mariposa

  • Gość
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 29, 2013, 20:45:27 pm »
Nasz list jest piękny  :buuu: Już nie mogę się doczekać kiedy będziemy go wysyłać ^^ A właśnie, to każdy z nas będzie mógł wysyłać na twitterze ? ;)

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 29, 2013, 20:51:52 pm »
Bedę mogła coś jeszcze od siebie dopisać? Skoro dopiero za miesiąc wysyłamy to po mału sama przetłumaczę i tu wyślę, ok? pls


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 29, 2013, 20:53:15 pm »
Tak jak Mizey pisze. :D


Offline Aga

Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 29, 2013, 21:33:21 pm »
Jezu, ten list jest przecudowny. To wszystko to jest taka prawda, że ryczę  :iamcrying:

Michelle

  • Gość
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 29, 2013, 22:27:41 pm »
Ahahha, o wiele krótsze po angielsku. Ale ładnie napisane :)

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 29, 2013, 22:47:22 pm »
nie wiedziałam zbytnio jak poetycko przetłumaczyc zdania o promykach, barwach itd XD no i nie ma odstępów między akapitami dlatego krótsze się wydaje  okama
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 29, 2013, 22:49:11 pm »
Dzięki sordomuda, spisałaś się! :D


elMarco

  • Gość
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 30, 2013, 07:25:08 am »
Ja coś nie mam weny twórczej, więc jedyne co mogę to podpisać się pod Waszym listem. Mogę? ;D


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 30, 2013, 19:42:54 pm »
nie zdążyłam! SHIT! :(

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 31, 2013, 01:18:58 am »
list niewysłany więc spokojnie każdy się może jeszcze dopisywac XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 31, 2013, 09:45:20 am »
Shakira... odwróciłaś życie każdego fana o 180 stopni... większość z nas uczy się języka hiszpańskiego, uczy się tańczyć Belly Dance i codziennie nuci sobie Twoje piosenki, które są na smutek albo na radość... Jesteś wzorem do naśladowania dla nowego pokolenia... Nim Cię poznałam w moim sercu była pewna luka i ty ją zapełniłaś do końca życia... Dzięki Ci za to

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 31, 2013, 10:23:47 am »
Shakira... odwróciłaś życie każdego fana o 180 stopni... większość z nas uczy się języka hiszpańskiego, uczy się tańczyć Belly Dance i codziennie nuci sobie Twoje piosenki, które są na smutek albo na radość... Jesteś wzorem do naśladowania dla nowego pokolenia... Nim Cię poznałam w moim sercu była pewna luka i ty ją zapełniłaś do końca życia... Dzięki Ci za to

dobre! Podpisuję się po tym  :taktaktak:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona