Autor Wątek: List do Shakiry.  (Read 9760 times)

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 03, 2015, 21:42:00 pm »
Czy ja wiem czy warto zrobić to przed porodem? To jest czas kiedy ona będzie zalatana.. będzie myśleć tylko o porodzie więc nie wiem czy akurat przed jest dobrym pomysłem lecz mogę się mylić jak każdy ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 04, 2015, 00:48:30 am »
Jak sie urodzi dziecko to będzie miała jeszcze więcej na głowie.
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 04, 2015, 01:41:21 am »
Właśnie teraz to chyba najlepszy czas, bo skoro jest już w tak zaawansowanej ciąży to raczej nie może się przemęczać zbytnio i pewnie ma więcej czasu dla siebie, a jak urodzi to nie sądzę, żeby przesiadywała przed komputerem.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


shak0x

  • Gość
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 04, 2015, 14:02:19 pm »
ja również jestem chętna do pomocy :)

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 04, 2015, 16:35:51 pm »
Świetny pomysł z tym listem, aczkolwiek przydało by się go trochę zredagować (np. wykreślić wzmiankę o CRTF i napisać, że cieszymy się, że niedługo urodzi się jej drugie dziecko i życzymy jej wszystkiego najlepszego oraz z niecierpliwością czekamy na kolejny koncert w Polsce. Nie wiem czy jest sens umieszczać link w liście, skoro list ma być zapisany w formie jpeg to i tak go nie odczyta.
Jakie macie oczekiwania jeśli chodzi o grafikę?

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 04, 2015, 16:58:56 pm »
To świetnie, ktoś mógłby to przerobić, żeby to ładnie brzmiało i też wolałabym, żeby nie było tego linku. XD

Nie mam żadnych większych wymogów ani wizji dotyczących wyglądu tego obrazka. Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie, bo moim jedynym było to, by jako tło był wykorzystany obrazek, który jest w liście jako link, ale to raczej słaby pomysł, bo jest zbyt mały i kwadratowy. Pozostawiam to wam, bo ja słaba jestem w takich graficznych sprawach (brak talentu i weny). Wolę się zajmować reklamowaniem akcji, żebraniem o RT i spamowaniem, skoro i tak przesiaduję przed tt większość dnia. :p


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 04, 2015, 17:29:49 pm »
Dopisałam dwa zdania do listu, powiedzcie czy Wam pasuje i sprawdźcie czy nie ma błędu. Czasami robię literówki.
Cytuj
Dear @Shakira,


Many people don’t understand our love for you. They don’t understand why and how we can love someone we have never met before. You mean the world to us and no words can describe this feeling. For some people you maybe just an average singer but for us you are the reason of our happiness. There is nothing like your smile. Your smile makes us smile, Your voice can calm us down. Because of you the world is so beautiful.

Each one of us can perfectly remember Euro 2012 Championship when you were in our country – Poland. We also remember your first concert here, it was amaizing and magical experience. We hope that someday we may be able to add more dates connected with you and Poland.
Shaki you are everything to us and we can’t live without you and your music. You are our sun that lights our life and gives us hope. You teached us to never give up and always try again. You told us that Cuando Menos Piensas Sale El Sol.
You are our role model. You teach us show to respect ourselves and people around us. With your hard work you showed us that it is always worth to dream and to believe in ourselves.

Your music is magical. It takes us aways from our problems and difficulties in life. Your lyrics are our inspiration. It helps us forget about bad feelings.
We are proud of you and we will never be ashamed of being #Shakifans and we will never be ashamed of you. We are proud to be your fans. We feel like a big family.
Maybe someday, in a future, we will listen to your music again and we will remind ourselves how much we owe you. You definitely have changed our life. Our dream is to meet you one day and tell you all what we feel. You will stay forever in our hearts.

Thank you for being who you are,

Your Polish Shakifans ♥

P.S We're so excited about new self-titled album ! Great job! Many best wishes for the remainder of your pregnancy and the birth of your little baby boy. We’re sending a lot of warm hugs and big kisses.

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 04, 2015, 17:53:49 pm »
Miejscami brakuje spacji przed kropkami i jest literówka przy "amazing", ale tekst jest okej - nie pamiętam jak wyglądał na początku, więc nie wiem ile zmieniłaś, ale wydaje się, że jest bardziej spójny, końcówka też jest świetna. :D Na obrazku może być nawet i bez akapitów, bo wtedy lepiej się czyta, przynajmniej mi. xd


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 04, 2015, 18:18:35 pm »
Dzięki za uwagi, poprawię. Nie wiele zmieniłam, dopisałam dosłownie trzy zdania. Myślę, że będzie bardziej przejrzyście z akapitami. Niedługo wrzucę swój projekt.

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 04, 2015, 22:12:33 pm »
Zrobiłam coś takiego http://i.imgur.com/CY9jCkz.jpg
Z grafiką niestety nie można poszaleć, bo jest dużo tekstu, a nie chciałam niczego ucinać.

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 04, 2015, 22:24:13 pm »
Mi się podoba. Jeśli do jutra do 15 nikt nie wstawi jakiegoś swojego albo nie da znać, że ma zamiar coś zrobić, to wstawiam na tt i zaczynamy akcję, dopóki jest wolne. :D


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 05, 2015, 12:37:28 pm »
Ta propozycja jest świetna, bo jest przejrzysta i minimalistyczna, a to najważniejsze w tego typu rzeczach. Zmieniłabym może tylko obrazki żeby były wyraźniejsze i dorzuciłabym taki z Gerim zza kulis koncertu :D No wiecie, jak dodamy Gerarda to zaplusujemy :D

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 05, 2015, 14:23:56 pm »
Troszeczkę powiększyłam zdjęcia, ale za dużo nie mogłam. Wstawiłam też zdjęcie z Pique. To środkowe zdjęcie jest dobrej jakości, dwa pozostałe są z Shakiry tweetera, więc szału nie ma. Chciałam, żeby były to zdjęcia z pobytu w Polsce, żeby przywołać miłe wspomnienia http://i.imgur.com/EHiqcBT.jpg
EDIT
Zapisałam zdjęcie w nieco wyższej rozdzielczości. Nie wiem czy widać znaczącą rożnicę. http://i.imgur.com/8yK3rBQ.jpg
« Last Edit: Styczeń 05, 2015, 14:36:51 pm wysłana przez Lara »

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 05, 2015, 14:53:38 pm »
Różnice widać po kolorach zdjęć. I tak będzie ok. Teraz nie wiem czy czekamy do jutra aż Fiom wstawi czy ja to wstawię.


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: List do Shakiry.
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 05, 2015, 15:25:14 pm »
Dobra jak rozpoczniecie akcję to dajcie znać. Piszemy jakiś wspólny hasztag?