Autor Wątek: Gry - temat ogólny.  (Read 6229 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 20, 2014, 01:37:43 am »
No wiesz... w wojsku większość facetów to aż strach co się działo w przebieralni xD
wolę nie wiedzieć co Kentinek tam wyprawiał XD

No mega szybko wyszedł, ja obstawiałam tak na styczeń, a tu proszę :D Zwłaszcza, że teraz event świąteczny to tym bardziej myślałam, że się opóźni. Jeśli mi się nie uda zdobyć ilustracji za pierwszym razem to też będę robić dwa razy, bo co jak co, ale ilustracja z Natanielem jest z kosmosu *0* Nie mam nic przeciwko temu, żeby takie pojawiały się częściej z chłopakami z najwyższym lovlasem XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:37:16 am »
Pomyślałam, że zapytam. Ktoś z was jest fanem serii The Sims? Którą część uważacie za najlepszą? Graliście już w 4? Jak wrażenia? :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 03, 2015, 15:17:35 pm »
Lubię Simsy, ale szybko mi się nudzą XD Jak zaczynam grać to zagram jednego dnia z kilka godzin, a potem dłuuugo do nich nie wracam. Ostatnio grałam z kilka miesięcy temu... XD Najlepsza chyba jest trójka moim zdaniem. W czwórkę jeszcze nie grałam i jakoś mnie nie ciągnie. Jedyne co wydaje się tam fajnie to, że można ustawiać ponoć różne typy sylwetki. Ale jednak jakby ktoś już grał w 4 to niech napisze czy fajna ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 03, 2015, 15:41:27 pm »
O tak, jedna z moich ulubionych gier ;D Obecnie mam prawie wszystkie części, prócz właśnie tej nieszczęsnej 4. Zagrałam raz i nie byłam przekonana, ale ostatnio coraz bardziej myślę o kupnie. Myślę, że jak natrafi się promocja, to wyposażę się w czwórkę :) (przecież nie dam za grę 170 zł  :eyeroll3:).

Za najlepszą część uważam dwójkę, mam z nią sporo wspomnień i mogłabym w nią grać wiekami. Trójkę mam chyba tylko po to, by budować domy i tworzyć rodzinki, bo sam tryb życia nudzi mi się po 15 minutach :/

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 03, 2015, 16:15:39 pm »
Ja bardzo lubię Simsy.
Czwórka moim zdaniem jest zacofana i niedopracowane-producenci nie musieli się przepracowywać ludzie i tak kupią, choć bardzo drogie.
Ten nowy dodatek Witaj w Pracy to śmiech na sali. Płacić tyle za kasy za takie nic?  Dodatki najlepsze są do dwójki, najbardziej dopracowane. Trójki którą najbardziej lubię. mam większość dodatków, poluje na Rajską Wyspę i Zwierzaki. Bardzo lubię tworzyć swoje historie, budować domy.
Są tu jakieś osoby które mają grę Shelter?  Planuje zakup
« Last Edit: Kwiecień 03, 2015, 16:17:59 pm wysłana przez Percabeth »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 03, 2015, 16:19:29 pm »
Dodatki najlepsze są do dwójki, najbardziej dopracowane.
I tu się zgadzam. Dwójka pod tym względem jest najbardziej dopracowana. W trójce przeszkadza mi to, że np. do bloku można wprowadzić tylko jedną rodzinę, w dwójce można było zająć wszystkie mieszkania, bez sensu to zrobili. Szkoda też, że w trójce nie w dodatku z podróżami, nie ma opcji wybrania się na wyspę, jak w dwójce...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 03, 2015, 16:40:52 pm »
Ja nie grałam w trójkę u siebie. Raz u koleżanki udało mi się stworzyć rodzinę, ale na tym się przygoda z tą częścią zakończyła.

A przedwczoraj zainstalowałam sobie czwórkę. Pożyczyłam ją od koleżanki, bo sama bym nie wydała tyle kasy na grę, która jest tak często krytykowana. Przeczytałam kilka recenzji podczas instalacji i bałam się, że zrażę się do Simsów, ale niepotrzebnie.

Porównania stosuję do czwórki i dwójki:

Plusy:
+ podoba mi się tworzenie Simów - można zmienić każdą część ciała, wybierać kolory ciuchów.
+ budowanie bardziej dopracowane - można zmieniać wysokość ścian, do tego kratki, które wyznaczają, w którym miejscu można postawić przedmiot, są podzielone dodatkowo na ćwiartki.
+ trudno było mi się przyzwyczaić do emocji, które nie opuszczają naszych Simów - szczęśliwy, pogodny, pobudzony, flirciarski, skupiony, rozbawiony itp. Odblokowują one nowe interakcje z Simami lub czynności - flirciarski Sim może "kusić", zainspirowany lepiej gotuje.
+ można ingerować w czynności Sima w pracy - wybieramy czy ma pracować ciężko, czy ma rozmawiać ze współpracownikami itd. Dodatkowo wyświetla się wskaźnik pracy, który decyduje o tym, czy dostaniemy awans. Awans trudniej uzyskać niż w dwójce, więc jest bardziej wymagająca gra. :D
+ Simowie mogą robić kilka czynności jednocześnie, nareszcie! Mogą pisać smsy siedząc na kibelku, jeść i oglądać telewizję, grać w grę i rozmawiać z Simem.

Minusy:
- bardzo sztuczne włosy, jak i wygląd postaci.
- małe otoczenie. W porównaniu z dwójką, w której można było stworzyć mnóstwo parceli, to tutaj zmieści się ich może z 10.

Potem napiszę więcej. Czy warto zagrać w czwórkę? Mnie się podoba ta część, chociaż nie poznałam jeszcze wszystkich funkcji. :D


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 11, 2017, 04:18:40 am »
Gra tu jeszcze ktoś w Słodki Flirt? XDD Przeglądam ten wątek i aż się śmiałam z niektórych naszych komentarzy tutaj, miło tak powspominać XDD Jak gracie to piszcie jak wam idzie, który odcinek robicie? :D Ja już na bieżąco jestem, udało się XD

+ powstała następna gra, trochę podobna do SFu ale bardziej przygodowa i fantasy, Eldarya, ja gram dopiero od jakiegoś tygodnia, ale też polecam tak jak Słodki Flirt, bo fajne  :smiley-dance011: może nawet trochę ciekawsze od SFu, bo tam mamy więcej rzeczy do robienia jeśli nie mamy punktów, żeby grać. Jest więcej mini gier, w które można grać kilka razy dziennie i mieć z nich punkty, mamy zwierzaki, tzw. Chowańce, które przynoszą nam z "polowań" różne rzeczy i możemy je zachować lub np sprzedawać na targu :D Polecam jakby komuś się nudziło, albo po prostu jeśli lubicie takie gry :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 11, 2017, 09:52:00 am »
Spróbuję w to pograć, a w SF daaawno nie grałam