Autor Wątek: Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)  (Read 2948 times)

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)
« dnia: Wrzesień 02, 2013, 19:20:09 pm »
A ja na wakacje byłam u babci i w ZOO w Zamościu! HA! 140 km od domu! Mało tego, piękny zalew w Nieliszu i nie rozumiem dlaczego nie było tam prawie nikogo prócz mnie moich rodziców i jakiegoś pana w kajaku i to w PIĄTEK! WSTYD! WSTYD! WSTYD! Dwa razy byłam u babci z tym, że za pierwszym razem tydzień a za drugim niestety tylko na 3 dni bo tata musiał wracać do pracy :( Przejeżdżałam przez takie miejsca, które [pozytywnie] powalały widokiem! Poza tym uwielbiam jeździć do babci, czuję się tam tak beztrosko i wolna, nie myślę o niczym tylko cieszę się, że mogę tam być w dodatku niedaleko mieszka mój wujek z ciocią i moimi ukochanymi siostrzyczkami ciotecznymi ♥ A tak to reszta wakacji w domu, troche nudnie nie licząc jeszcze wypadu do Sitna i atrakcji jakie zafundował nam sąsiad kosząc zboże nowiuśkim Deutz Fahrem, cała wieś się zleciała żeby to oglądać jakby to nie wiem co było, jakby na wsi nie mieszkali i nigdy tego nie widzieli, masakra :D
« Last Edit: Wrzesień 02, 2013, 20:07:50 pm wysłana przez Mizey »


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Nasze wakacje
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2013, 19:51:44 pm »
Ja wakacje spędziłam przed komputerem. Pewnego szalonego wieczora wyszłam na dwór. Raz nawet pojechałam do sklepu! Super przeżycia! Polecam! XD


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze wakacje
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:02:47 pm »
Ja wakacje spędziłam przed komputerem. Pewnego szalonego wieczora wyszłam na dwór. Raz nawet pojechałam do sklepu! Super przeżycia! Polecam! XD
Dołączam się do polecań, przeżycia na całe życie! :taktaktak:

Co by nie mówić, bez różnicy na to, jak nudne były te wakacje, jeden cel został osiągnięty, teraz świat jest mój! XDDD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Nasze wakacje
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:04:59 pm »
Hmmm no to moje wakacje trwają nadal więc narazie nie będe się tu wypowiadać... dopiero za miesiąc... a nóż widelec może jakaś tropikalna wycieczka się szykuje xD tyaa

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Nasze wakacje
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:07:04 pm »
Ja byłam na kilka dni nad jeziorem (Przyjezierze, choć na pewno nic wam to nie mówi) gdzie nudziłam się strasznie..... Byłam też na 2 tygodniu u babci na wsi gdzie szczerze mówią bawiłam się najlepiej.
A większość czasu spędziłam w najlepszym miejscu na świecie,czyli moim pokoju  :puszczaoczko:
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:08:46 pm »
Zmieniłam temat więc pytam inaczej tych co się wypowiedzieli, jakie powinny być te wakacje? Po prostu wasze wymarzone wakacje.


Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:15:12 pm »
Wymarzone? A więc od dzieciństwa moim ukochanym krajem jest Italia, więc jednym z moich największych marzeń jest pojechać tam i zwiedzić najlepiej właśnie we wakacje. A tak to może spędzać czas z przyjaciółmi i może poznawanie nowych osób. Takie tradycyjne  :D
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:19:01 pm »
Wymarzone wakacje? Szczerze mówiąc to nie lubię za bardzo planować różnych rzeczy, ale za rok na 100% muszę pojechać na Woodstock ;D A tak to nie wiem... mam nadzieję, że jak najwięcej czasu ze znajomymi i jak najwięcej festiwali muzycznych bo tam można extra ludzi poznać :taktaktak: Jakoś nie marzy mi się żadna podróż na wakacje za granice czy coś w tym stylu...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:23:21 pm »
Ja to przesiedziałam praktycznie całe wakacje w domu. No oprócz wyjazdu na mecz Barcy do Gdańska i potem do Rewy na dwa tygodnie. Byłam też u babci ale pobyt u babci to pobyt u babci, jako wakacji to tego nie liczę. XD
Wymarzone wakacje? Hmm brakuje mi kolonii na które jeździłam co roku od kilku lat a w tym roku już nie mogłam bo się zestarzałam za bardzo. ;))
saving people, hunting things, the family business.


Devocion

  • Gość
Odp: Nasze wakacje
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:41:09 pm »
Ja byłam na kilka dni nad jeziorem (Przyjezierze, choć na pewno nic wam to nie mówi) gdzie nudziłam się strasznie..... Byłam też na 2 tygodniu u babci na wsi gdzie szczerze mówią bawiłam się najlepiej.
A większość czasu spędziłam w najlepszym miejscu na świecie,czyli moim pokoju  :puszczaoczko:
Przyjezierze ?  bojęsięciebie bojęsięciebie bojęsięciebie bojęsięciebie bojęsięciebie
Skąd jesteś bo ja mieszkam niedaleko ?????????

Też przesiedziałam większość czasu przed kompem, jedynie co to takie jednodniowe wypady nad jezioro czy coś, ale to tylko jak ktoś mnie ze sobą zabrał XD

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:46:19 pm »
ja też nigdzie nie wyjechałam XD pracowałam, jak to zwykle w wakacje.. a we wrześniu mam jeszcze wakacje jak każdy student no ale po pierwsze mam poprawki a po drugie za zarobioną kasę muszę zapłacic za powtarzanie przedmiotów na uczelni więc we wrześniu żaden wyjazd też się nie szykuje  onoooo onoooo

Inevitable ja w tym roku miałam jechac na woodstock. Ogólnie spoko opcja płacisz jedynie za bilet na pociąg i żarcie a tak wszystko to totalna darmocha XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 02, 2013, 20:49:34 pm »
No dokładnie, Woodstock jest super ;D Jak słuchałam opowieści znajomych, którzy byli to strasznie żałowałam, że nie mogłam też być. W tym roku oglądałam transmisję z drugiego dnia i najlepsze były pozdrowienia ludzi XDD "mamo, tato, żyję jeszcze! i dobrze, że was tu nie ma" XDD :oloooool:
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 02, 2013, 22:36:53 pm »
hahahahahahhahahaha dobre  :oloooool:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Nasze wakacje
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 03, 2013, 08:48:22 am »
Przyjezierze ?  bojęsięciebie bojęsięciebie bojęsięciebie bojęsięciebie bojęsięciebie
Skąd jesteś bo ja mieszkam niedaleko ?????????

Z Gniezna :)
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 03, 2013, 17:11:51 pm »
Mi do wakacji nie jest nic więcej potrzebne niż gorące słońce, upał +40 stopni, ale tylko na plaży. 8)