Autor Wątek: Miley Cyrus  (Read 7024 times)

Michelle

  • Gość
Miley Cyrus
« dnia: Wrzesień 14, 2013, 19:33:35 pm »
Miley Ray Cyrus (właściwie Destiny Hope Cyrus) urodzona 23 listopada 1992 – amerykańska aktorka, wokalistka i autorka tekstów.

Pewnie zdziwicie się, że autorem wątku jestem ja - "hejterka" Miley. Co zmusiło mnie do założenia tematu? Najnowszy singiel tejże gwiazdeczki.

Wrecking Ball, czyli drugi utwór promujący nadchodzący krążek Bangerz. Teledysk pojawił się w ten poniedziałek, a dzisiaj dowiedziałam się o tym na tt. Jak zwykle z ciekawości włączyłam sobie na yt kawałek i aż mnie... zatkało. Piosenka mnie urzekła po pierwszym przesłuchaniu, a gdyby nie rozbierane sceny w teledysku (co mnie już nie dziwi w ogóle) mogłabym również powiedzieć, że należy on do dobrych klipów. Oczywiście mógłby być dużo lepszy, ale także tragiczny nie jest.
Jednak po chwytliwym "We can't stop" i nowym singlu postanowiłam, że przesłucham całą płytę. Z tego co wyczytałam na albumie mają się znaleźć duety z Britney Spears i Ludarcis (którego można usłyszeć w piosence Fergie "Glamorous"), co mnie nieco zaciekawiło.
Poniżej Wrecking Ball, przesłuchajcie, obejrzyjcie i dajcie znać co myślicie.
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/My2FRPA3Gf8?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2013, 19:35:19 pm »
Piosenka mi się podoba. Słuchałam już kilka razy, aczkolwiek teledysk bardzo kontrowersyjny. :<

[btw. ma cellulit na tyłku, wyłapałam! XD]


Offline Loba

Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2013, 19:39:39 pm »
właściwie Destiny Hope
bojęsięciebie whaat boi_sie łyy Pozdrawiam jej rodziców.

Ogólnie bardzo nie lubię jej jako osoby. I jej muzyki jeszcze bardziej.
Ok co się będę. Hejtuję ją. I to bardzo. :nienic:
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2013, 19:46:01 pm »
Miley mnie pozytywnie zaskoczyła. Gwałcę replay  not_bad

[btw. ma cellulit na tyłku, wyłapałam! XD]
O jej tyłku już rozmawialiśmy. Nie jest on najlepszy, ale nie poruszajmy już tego tematu XDDD

Ogólnie bardzo nie lubię jej jako osoby. I jej muzyki jeszcze bardziej.
No właśnie za nią wciąż nie przepadam. Jako osoby. Przez to jak się zachowuje. Zawsze wydawała mi się sztuczna. Co do muzyki - najwyraźniej są fajne wyjątki. Mogłabym zagłębić się w jej twórczość, ale odpycha mnie ona :/

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2013, 19:47:05 pm »
Ja też gwałcę replay, świetne. :D


Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2013, 19:55:10 pm »
Kocham tą piosenkę ♥
Miley kiedyś była moją idolką, mam płytę ale jakoś uczucie wygasło w 2010 roku.
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 14, 2013, 22:18:41 pm »
Piosenka żaden geniusz. Nie jest zła, ale jakoś mnie nie powaliła. Jej, jako osoby nie lubię i nigdy nie lubiłam. Jej muzyki z resztą też. Nigdy nie mogłam zrozumieć fenomenu tej "Hannah Montana". Chociaż chyba lepiej byłoby dla niej, jakby została właśnie na tym poziomie. Bo teraz robi z siebie jeszcze większy shit niż była na początku.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2013, 22:33:40 pm »
Jej muzyka nie jest jakas powalająca, ale da się posłuchać :) ona jako osoba jest dla mnie odpychająca i nie wydaje mi się, że kiedys ją polubię.. Nie rozumiem i nigdy nie rozumiałam jej fenomenu. Jedyne co w niej dobre to jej głos. Na żywo jest rewelacyjna.

Offline Loba

Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 15, 2013, 14:07:36 pm »
\Nigdy nie mogłam zrozumieć fenomenu tej "Hannah Montana".
Ej czo ty, Hannah Montana to moje dzieciństwo. :oloooool:

Ale masz rację. Też nigdy nie mogłam zrozumieć jej fenomenu. No głos ma dobry, chociaż i tak uważam, że najlepszy głos ze wszystkich gwiazdeczek Disneya to ma Demi Lovato. Aczkolwiek żadnych plusów poza jej głosem w jej osobie nie potrafię dostrzec...
Ogólnie ona sama strasznie mi przeszkadza i irytuje. Może gdyby nie robiła z siebie tego co robi byłoby inaczej.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 15, 2013, 15:22:28 pm »
Nie przeszkadza mi jej osoba xD

Trochę byłem zniesmaczony, tym co zrobiła na gali VMA, tyle.

jej teledysk ma już 96 mln wyświetleń, a premierę miał w zeszły poniedziałek chyba xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 15, 2013, 15:41:48 pm »
proszę bardzo, jak ludzie lecą na goliznę w teledysku  :niewiemcorobie:
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 15, 2013, 15:51:05 pm »
Chyba nie chodzi o samą goliznę, ale o to, że chcą sprawdzić co znów zrobiła Miley. Chyba o to jej chodziło - fani raczej z nią zostaną [a nawet jeśli nie to i tak bilety na koncerty będą wykupywane], a popularność pójdzie w górę, co widać już teraz. Nic nie straciła, bo ma gdzieś co o niej myślą i mówią, a zresztą robili to cały czas, więc. :D


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 15, 2013, 16:12:46 pm »
A ja ją uwielbiam :mrauu: Była moją pierwszą idolką, a pokochałam ją przy serialu Hannah Montana, miałam nawet piórniczek, podkładkę pod myszkę ale brat mi nie pozwolił położyć :( , kubeczek, szczoteczkę, karteczki, zeszyty i notatnik, w którym mam autograf od Wandy Chotomskiej xD I serio nie rozumiem dlaczego niektórym ten serial się nie podoba... wystarczy popatrzeć tylko jakie teraz gó*no robi Disney i czasem się zastanawiam czy to serio mogą oglądać dzieci?  No ale wracając do tematu to z niecierpliwością oczekuję jej płyty, która premierę będzie miała 8 października czyli już za 23 dni! Co prawda ostatnio jest kontrowersyjna chociaż pamiętam jak kiedyś się oburzali teledyskiem do Who Owns My Heart. Wydaje mi się, że po wydaniu płyty przystopuje, no wiecie już nie będzie potrzebna taka promocja. Czasem sobie tak siedzę i oglądam nowe zdjęcia Miley i przypominam sobie stare czasy jak cały czas chodziła uśmiechnięta ze swoimi długimi włosami  :faaascynujace: A ostatnio się spotkałam ze stwierdzeniem, że jak jej słucham to jestem taka jak ona i nawet kilkakrotnie dostałam unfollow na tt za to, że jestem Smiler obye

Niedawno wyciekł kawałek utworu. Niby jest zatytułowany Last Goodbye i pewnie prawdziwy tytuł to jakiś inny bo na tl albumu nie ma takiej nazwy.

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/HFyvdG4R__8?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 15, 2013, 16:22:10 pm »
Zgadzam się z Miz Disney produkuje dzisiaj zwykły chłam (może z jakimiś paroma wyjątkami) i człowiek zaczyna tęsknić za serialami typu "Hannah Montana". Napiszę w sekrecie, że do dzisiaj mam pościel z nią xD
Czasami zdarza mi się tęsknić za starą Miley w długich włosach śpiewającą The Climb... icry
Ale jeśli jest szczęśliwa teraz to ja się również cieszę jej szczęściem. Zawsze będzie częścią mojego dzieciństwa :)
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Miley Cyrus
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 15, 2013, 16:27:51 pm »
Podobno Miley i Liam zerwali. Już wszyscy o tym mówią, ze nie nosi pierścionka zaręczynowego. Szkoda bo byli taką fajną parą ;/ Ale Liam zawsze wydawał mi się taki sztywny, ona się uśmiechała a on poważny.